Přejít na obsah
Breatharián.cz

Medunka

Uživatel
 • Počet příspěvků

  29
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  12

Medunka je Autorem měsíce Březen 27 2014

Titul ocenění za nejoblíbenější obsah.

Medunka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

22

Popularita

 1. Chtěla bych všechny seznámit s prací jednoho spirituálního učitele, který se jmenuje Drunvalo Melchizedek. U nás vyšly od něj knihy pod názvy Prastaré tajemství Květu života I. a II. díl, Had Světla 2012 a Žít v srdci. Chtěla bych tyto knihy moc doporučit, jelikož také souvisí s pránickou výživou. Drunvalo učí několik věcí: - seznamuje veřejnost s posvátnými geometriemi, - se změnami, které nyní na této planetě probíhají a to zejména s přechodem Země (takže i lidstva) do 4. dimenze, - a s nástrojem, který se nazývá MER-KA-BA. Merkaba je soustava rotujících těles, které si člověk aktivuje okolo sebe skrze meditace a dechu. Merkaba se skládá ze 2 protilehlých pyramid, které dohromady vypadají jako židovská hvězda. Skrze tyto pyramidy a skrze tělo je taková tuba, která začíná těsně nad hlavou a končí pod nohami. Touto tubou, která má obvod jako když spojíte palec a ukazováček, proudí prána 2 směry, nahoru a dolu. Drunvalo tvrdí, že když se nám podaří aktivovat merkabu, teoreticky je možné přežít na práně v jakýchkoliv podmínkách, jelikož představuje ochranné pole. Je tedy jedno, jestli žijete ve městě nebo v přírodě. Merkaba je ale mnohem víc, než jen nástroj k pránické výživě. Doporučuji jeho knihy k aktivování merkaby. Je třeba si přečíst Prastaré tajemství Květu života (oba díly) a hlavně Žít v srdci. Ještě bych k tomu chtěla říci jednu věc. Drunvalo informuje veřejnost, že se nacházíme v době, kdy se přesunují magnetické pole Země. Naposledy se přesunuly před 13 tisíci lety. Nyní se znovu nacházíme ve fázi, kdy ke změně dochází. S posunutím pólů ale vždy souvisí přesunutí vědomí, buď směrem dolů nebo nahoru. Dobrá zpráva je, že my jsme na samotném dnu, takže můžeme jít pouze nahoru. Pro nás to znamená, že se přesuneme do 4. dimenze. Všichni. Okno pro tuto změnu je otevřené od roku 2007 do konce roku 2015. Až se toto stane, tak budeme všichni žít na práně! Jelikož prána je strava 4. dimenze, ne 3. ve které žijeme nyní. Ačkoliv to může znít velmi divně, doporučuji jeho knihy. Jsou vědecky podložené a on nádherně propojuje vědu a spiritualitu.
 2. Medunka

  Peter Starec

  Prosím, nepochopte můj komentář špatně. Já samozřejmě vím, že Henri říkal, že pokud se člověk vymaní z duality a začne žít v jednotě, tak pro něj přestává být realitou model "dobrý-špatný", "nezdravý-zdravý" apod. Ale naprostá většina z nás v dualitě žije a říci, že tabák neškodí je opravdu nešťastná věta. Jde mi jen o to, že kdyby jste dělal rozhovor do médií, tak můžete 8 hodin mluvit čisté zlato, ale pokud řeknete, že cigarety neškodí, tak se můžete spolehnout, že druhý den vyjde článek s názvem: Cigarety neškodí, tvrdí breatharián. A to Vás totálně zdiskredituje. A kdyby jste cokoliv potom řekl, tak Vás nikdo nebude brát vážně. Takhle to bohužel je a důvod, proč jsem to vyzdvihla je právě to, že si člověk musí dávat extra pozor, co říká do televize pro "běžného" člověka. Petere, já Vám hrozně fandím a vážně mě váš příběh inspiroval. Prosím, neberte to osobně, toto je jen malá poznámka, protože si myslím, že je to důležité.
 3. Medunka

  Peter Starec

  Toto video mě utvrdilo v tom, že je opravdu nejdůležitější řídit se svým vlastním pocitem a intuicí. Také mě potěšilo, že Peter je "běžný" člověk jako ostatní a přesto se mu povedlo tohoto stavu dosáhnout. Ovšem ten komentář k cigaretám je dost nešťastný. V cigaretě je na 2 tisíce škodlivých látek a nejhorší je dehet, který se spaluje právě z tabáku. Možná že Peterovi tabák neškodí, ale nejde to říci o ostatních lidech.
 4. Jasmuheen říkala, že když hodně cestovala, tak ztratila vždy 2 kila své váhy. Dělala si proto banánové koktejly, aby kila znovu nabrala. Pak se naštvala, že je to přece nesmysl a "naprogramovala" se tak, aby dokázala váhu udržet, i když tráví spoustu času v letadlech apod. Chci tím říct, že i matadoři jako je ona, se musí naučit vybalancovat energii, když jsou pod stresem. Vlastně se s tím musí vyrovnat po Přechodu všichni. Ale zase Henri říkal, že pokud tím někdo projde, tak už v podstatě pránický je, i když bude jíst. Ta cesta už ho nějakým způsobem změní.
 5. Je to hezky napsané. Je opravdu důležité vědět, nebo to je alespoň můj názor, že to není věc vůle a toho, jak moc to člověk chce. Spíš razím názor, že se člověk musí jaksi ponořit do tohoto proudu a nechat se unášet. Život většinou sám naznačuje, jestli je to to pravé, jestli je na to správný čas atd. Je to vnitřní transformace a nedá se na to tlačit, byť by si to člověk přál celým srdcem. Držím palce, Romane!!
 6. Ahoj všichni, chtěla bych se podělit o své dojmy z Henriho přednášky v Praze (27.5.2013). Já jsem se účastnila a bylo to moc fajn. Sál v Lucerně byl plný. Hodinu a půl mluvil Henri v podstatě o tom samém, co říkal v roce 2011, což může být pro některé zklamáním, pokud už to jednou slyšeli, ale otázky z publika byly moc zajímavé a celkově to trvalo 3 hodiny. Poté se prodávala Henriho kniha a dával zájemcům podpisy. Můj dojem byl dobrý, někdy mi přišlo, že ten stav, který Henri popisoval zněl možná až příliš idylicky, ale o to víc zajímavě. Také mě potěšila přítomnost paní, která Henriho knihu u nás přeložila a která je sama breathariánka (její jméno jsem bohužel zapomněla). Také odpovídala na otázky, což bylo velmi přínosné vzhledem k tomu, že je žena (Češka) a mohla tak téma obohatit ze své stránky. Zajímalo by mě, pro ty co tam také byli, jak se vám to líbilo. Medunka
 7. Vesmírná energie, strava budoucnosti HENRI MONFORT - Vesmírná energie - strava budoucnosti Pránická výživa spočívá v tom, že se živíme pouze pránou, bez pevné stravy. Tato energie je známa od dávnověku pod různými názvy: PRÁNA v Indii, CHI v Číně, MANAS v Polynésii a Jižní Americe a Duch svatý v křesťanské tradici. Proto abychom se živili pomocí této energie, stačí se dobře připravit, upravit stravu co do množství a kvality, nastolit tento způsob výživy pomocí procesu 21 dní a potom ho zavést do běžného života. Taková je pránická cesta, kterou zachovávám již 10 let. Přináším svědectví o tom, že je to možné pro všechny. - Henri Monfort Henri Monfort uvede svou knihu Pránická výživa / Jiná cesta ke spiritualitě Besedy moderuje Jaroslav Dušek
 8. Dobrý den Vladimíre, jen bych chtěla přidat takovou malou poznámku. Prosím, buďte s přechodem velmi opatrný. Nechtěl by jste ho raději absolvovat s někým zkušeným jako je Henri? Jde o to, že organizovat přechod, kde budou lidé 21 dní "hladovět", se může zvrtnout a někomu to i ublížit. Jasmuheen nám na semináři vyprávěla o jednom přechodu (který ona neorganizovala a kvůli kterému musela později před soud), kdy organizátor i jeho manželka skončili za mřížemi, jelikož jim jedna klientka zemřela. U soudu se hájili, že je každý zodpovědný sám za sebe a tudíž nikdo jiný odpovědnost nenese. To soud absolutně zamítl. Nejen, že někdo zemřel, ale breathariánství je od té doby terčem posměchu a nenávisti. Prosím, dbejte nejvyšší opatrnosti s mějte po ruce doktora. Kdyby se totiž něco zvrtlo, tak to odneseme všichni. Jinak samozřejmě přeji, aby se vám to povedlo a už se nemůžu dočkat, až bude tady na fóru někdo, kdo to dokázal. Hodně štěstí! Medunka
 9. U Henriho na facebookové stránce jsem našla tento vzkaz (překlad v čj a dole v originále) z 4. ledna: Ahoj všem, právě jsem měl vize přímo od mého Průvodce a ten mě požádal, abych pokračoval s konferencemi ve Francii a v zahraničí, jelikož energie, které teď sestupují, rozpustí množství temných sil a moje role je podávat svědectví. Budu tedy znovu tvořit skupinu ve Francii v letošním roce a další v České republice a doufám, že zde udělám sérii konferencí jako v roce 2011. Pokud chcete vy sami uspořádat setkání, kontaktujte mě na e-mailu: henrimonfort@yahoo.fr Mí přátelé v Česku mi také umožní publikovat mou knihu v češtině a přeložit ji do angličtiny. Bude to kniha revidována s přidanou částí, která bude jako praktický manuál. To jsou mé novinky! Naviděnou Henri BONJOUR à tous et toutes, Je viens de terminer une quête de vision en direct avec mon Guide et celui-ci m'a demandé de reprendre les conférences en France et à l'étranger et les groupes car aujourd'hui l'énergie qui descend va dissoudre nombre de forces obscures et mon rôle est de témoigner. Je vais donc recréer un groupe en FRANCE cette année et un autre en Tchéquie et espère faire là-bas une série de conférences comme en 2011 Si vous--même avez le désir de créer un évènement comme une conférence: contactez-moi sur mon adresse-mail : henrimonfort@yahoo.fr D'autre part des amis tchèques vont me permettre d'oeuvrer à publier mon livre en Tchéquie et à le traduire aussi en anglais: ce sera un livre remanié avec une partie ajoutée comportant un manuel plus pratique Voilà pour les nouvelles et que du bonheur!!! A plus tard Henri
 10. To máte pravdu. Dokonce přechod na vegetariánství rozpaluje některé do ruda. Kdybych přešla na pránu, tak bych to asi do světa nevykřikovala, ale zase není možné, aby si toho okolí nevšimlo.
 11. Ve Francii je jídlo jako modla. Navíc tam podle mě nejsou tak tolerantní. Možná taky vadí jistým mocným lidem. Nechce se mi věřit, že obyčejným lidem by to tak hrozně vadilo, když nikomu nic nedělá.
 12. Pokud vím, tak absolvoval 21 proces ve Francii. Také jsem měla možnost se s ním setkat při jedné příležitosti, která se prány netýkala. Celou dobu pouze trochu popíjel čaj. Lidi mu říkali, že on vlastně nejí. Na to řekl, že "jí", ale z jiných zdrojů (čímž myslel pránu). Zvláštní bylo, že jsem asi 2 hodiny před setkáním neměla hlad a to bylo okolo oběda. Během setkání a celý den až do večera jsem také neměla hlad a nekručelo mi v břiše. Hodně jsem se tomu podivovala a pak jsem si vzpomněla, jak Henry říkal, že buňky mezi sebou komunikují a tak se stává, že lidé okolo něj nemají hlad. :)
 13. Ještě jsem si v noci vzpomněla, že na práně žije herec Jaroslav Dušek. Do světa to nehlásá, ale netají se s tím.
×
×
 • Vytvořit...