Přejít na obsah

Všechny aktivity

Aktivity se aktualizují automaticky     

 1. Poslední týden
 2. Dříve
 3. Milan

  Jasmuheen

  Ten, kdo žije jen nedůvěrou, ve všem vidí jen podvod - léčitelé, uzdravování, prána, atd., co k tomu dodat... Sám jsem také byl totiž takový... Úplně se v teeepackovi poznávám... Věřil jsem jen vědě a vědeckým informacím... Ale změnil se mi život jen kvůli jediné veci. EFT. Přišla krize ekonomiky... Byl jsem na úřadu práce, člověk dostane na hmotné nouzi 3.400 Kč... Ať za to někdo zkusí vyžít... Měl jsem deprese z nedostatku peněz... Pak jsem narazil na EFT. Jemnými poklepy na určité akupunkturní body, podle návodu jsem si ji odstranil. Za hodinku a půl byl klid... Koukal jsem na to jak blázen... Pak jsem si říkal - Milane, budeš v balíku, každého něco trápí, souží, bolí... :-) Ale lidé nevěří... Takže úspěch se nekonal. Tak jsem začal pracoval na sobě, snažil si odstranit všechny špatné vlastnosti. A trápení z minulosti... (Špatné vlastnosti máme všichni... Závist, zlost, vztek, a další... Dřímají v každém někde vzadu... U někoho jsou v popředí... Tyto lidi hned poznáte. Nikomu nic nepřejí... Pomlouvají, nadávají na vše... Ale svůj život k lepšímu nezmění.) Odstranil jsem si vše co mne trápí. Změnil jsem se... Jsem spokojený... Klidný, vyrovnaný... Cítím, jako bych se tím očištěním dostal výše... Jsem usměvavý, veselý... Dnes vím, že jsou lidé co uzdravují rukama... Další se uzdravují sami EFT, nebo to zkoušejí jinými technikami... Takže třeba i ten nevěřící jednou prohlédne, jako jsem prohlédl já... Ale hádat se s takovým člověkem nemá cenu. Nevěří... Nechápe to, názory mu to nedovolí... Byl jsem stejný. Dokud neprohlédne bude z duše takovými jako já nebo Vy, pohrdat. Nechme jej... Vy jste výše, dále... Je to zatím ještě slepec. Ale jednou se může stát, že pochopí. Prohlédne... Přeji hodně úspěchů všem co se zajímají o zatím ,,nevědecké'' a současnou vědou odmítané směry, které lidem pomáhají bez léků... Každý pokrok vždy byl bržděn těmi, co vše odmítají. Bylo to kdysi, je to i dnes. Nenechte se tím odradit... Hledejte... Výsledek bude stát za to. Děkuji že jste dočetli až zde. Milan Pudich, Ostrava
 4. iriguchi

  Iriguchi

  August 2019. Hmmm ... Skoro 3 roky ubehli od môjho ostatného príspevku ... 🙂
 5. Som vegán a nemám s nikým žiaden problém. Verejne sa k vegánstvu hlásim a nemá s tým problém ani moja 82-ročná svokra. Skôr mám s ľuďmi okolo veľmi príjemné debaty a častokrát som prekvapená, keď ma na návšteve čaká komplet vegánske menu. To je všetko o nastavení. Ak máte strach a očakávate také reakcie, ako píšete......budiž vám dáno. Ja sama si tvorím svoj vesmír...tie reakcie...to som tiež ja...zmeniť to môžem tiež len ja. Prečo by som to tajila, som pyšná, že som vegánka.
 6. Tento nazor mi poslal moj brat - lekar. Je medzi bretarianmi nejaky lekar, ktory by to vedel zoponovat ? : Tu je krásny dôkaz že bretariánstvo je blbosť a podvod a je to potreba dýchania, lebo ak niekto nepotrebuje jesť...teda nepríjíma živiny a nepotrebuje ich teda spalovať a oxidovať,tak defakto nepotrebuje dýchať!!! lebo dýchanie slúži len na toto ..ak niekto musí dýchať,tak je to dôkaz že jeho telo funguje ako každému a to tak,že získava energiu na život spalovaním fyzických orgaznických živín pomocou kyslíka O2 zo vzduchu a premiena ich na CO2 !!!!..CO2 ide preč teda uhlík so živín sa spotrebúva..a ten uhlík je bud z jedla alebo zo svalov či tukových zásob, ktoré vznikli tak že predtým jedol..proste ked neješ tak postupne chudneš, lebo CO2 ide z teba preč, čiže stačí obyčajná spirometria ktorá zmeria množstvo vychychovaného CO2 bretariana...a ak je ho tam viac ako v normálnom vzduchu,tak je jasné že ho tam uvolnuje, alebo stačí ho zavrieť do miestnosti so vzduchom bez O2 a ak odpadne,tak je jasné že O2 potrebuje.
 7. Ahoj Martin, su niekde informacie o takychto buducich stretnutiach ? Rad by som sa zucastnil.

  Vdaka za odpoved.

  Fero

  1. Martin

   Martin

   Ahoj Fero, kdyz se o nejak udalosti dozvim, pridam ji do kalendare a ta se pak objevi na hlavni strance vpravo nahore., i sam muzes udalosti pridat, kdybys o nekterych vedel. Ahoj M.

 8. Včera jsem začal. Zatím v pohodě. Hlad nemám, ale občas se objeví myšlenka na jídlo a snaží se připomenout jak je hezké jíst. Připravoval jsem se téměř dva roky, od stavu kdy jsem celý den jedl a přejídal se, jsem dospěl do stavu, kdy jím jednou denně a jednou týdně se přejím (prostě mě baví jíst). Občas cvičím Čchi-kung. Piju vodu, čaje.
 9. Já jsem nyní ve fázi, že jím jednou denně, občas se mi to nepodaří (na dovolených apod.) a mám termín, kdy přejdu - 5.8. začnu 21 denní přechod. Nyní se přemlouvám, abych zařadil vícedenní půst, ale nějak se k tomu nemohu donutit :-/.
 10. Tolikrát jsem to zkusila neměla výdrž jedla z emocionalnich důvodů a opakovaně to zbytečne vzdala. Absolutne stravování z prany věřím, jen hledám nový impulz motivaci radost. Nechce se někdo přidat napsat ...
 11. Ahojky vespolek. Ráda bych se zeptala, jestli při delších půstech (21. a více) pijete nějaké minerálky, aby jste doplnili minerály do těla? 🙂 nebo jen celý čas o vodě?
 12. "Povídání s lidmi, kteří jsou už několik let na pránické výživě, bez jídla či téměř bez jídla – a s minimem tekutin. Pro GoschaTV natočil a kladl otázky Igor Chaun, v čajovně Setkání na Praze 1, 28. února 2019. VE VIDEU HOVOŘÍ: Eva Hajduková (na práně 2 roky - www.prana-leceni.cz ) Miroslav Hajduk ( www.terapiehajduk.cz ) Monika Kunovská (na práně 4 roky - www.pranickastrava.cz ) Jana Tillová (na práně 7 roků) Venuše Černá (na práně 2,5 roků) Petr Tichý (na práně 2 roky) Viliam Poltikovič (režisér) Hanka Poltikovičová"
 13. Nečetla, ale moc by mne zajímala tato kniha. Sháním nějaký kontakt na někoho kdo přechází či už je za nebo se i chystá.
 1. Další
×
×
 • Vytvořit...