Přejít na obsah

Všechny aktivity

Aktivity se aktualizují automaticky     

 1. Poslední týden
 2. Dříve
 3. Ahoj Martin, su niekde informacie o takychto buducich stretnutiach ? Rad by som sa zucastnil.

  Vdaka za odpoved.

  Fero

  1. Martin

   Martin

   Ahoj Fero, kdyz se o nejak udalosti dozvim, pridam ji do kalendare a ta se pak objevi na hlavni strance vpravo nahore., i sam muzes udalosti pridat, kdybys o nekterych vedel. Ahoj M.

 4. Včera jsem začal. Zatím v pohodě. Hlad nemám, ale občas se objeví myšlenka na jídlo a snaží se připomenout jak je hezké jíst. Připravoval jsem se téměř dva roky, od stavu kdy jsem celý den jedl a přejídal se, jsem dospěl do stavu, kdy jím jednou denně a jednou týdně se přejím (prostě mě baví jíst). Občas cvičím Čchi-kung. Piju vodu, čaje.
 5. Já jsem nyní ve fázi, že jím jednou denně, občas se mi to nepodaří (na dovolených apod.) a mám termín, kdy přejdu - 5.8. začnu 21 denní přechod. Nyní se přemlouvám, abych zařadil vícedenní půst, ale nějak se k tomu nemohu donutit :-/.
 6. Tolikrát jsem to zkusila neměla výdrž jedla z emocionalnich důvodů a opakovaně to zbytečne vzdala. Absolutne stravování z prany věřím, jen hledám nový impulz motivaci radost. Nechce se někdo přidat napsat ...
 7. Ahojky vespolek. Ráda bych se zeptala, jestli při delších půstech (21. a více) pijete nějaké minerálky, aby jste doplnili minerály do těla? 🙂 nebo jen celý čas o vodě?
 8. "Povídání s lidmi, kteří jsou už několik let na pránické výživě, bez jídla či téměř bez jídla – a s minimem tekutin. Pro GoschaTV natočil a kladl otázky Igor Chaun, v čajovně Setkání na Praze 1, 28. února 2019. VE VIDEU HOVOŘÍ: Eva Hajduková (na práně 2 roky - www.prana-leceni.cz ) Miroslav Hajduk ( www.terapiehajduk.cz ) Monika Kunovská (na práně 4 roky - www.pranickastrava.cz ) Jana Tillová (na práně 7 roků) Venuše Černá (na práně 2,5 roků) Petr Tichý (na práně 2 roky) Viliam Poltikovič (režisér) Hanka Poltikovičová"
 9. Nečetla, ale moc by mne zajímala tato kniha. Sháním nějaký kontakt na někoho kdo přechází či už je za nebo se i chystá.
 10. od Ray Maor https://www.goodreads.com/book/show/24950298-a-year-without-food
 11. Návštěvník

  Proč jím?

  ok
 12. Od: Martin Bruncko Četli jste ? Slovák, který žije zde v reálném prostředí.
 13. Přmyšleli jste o tom proč jíme. Přijde mi to tak banální otázka a ještě jednodušší odpověď, že nás nenapadne se nad ní vůbec zamýšlet. Já jsem to přeci jen zkusil (po přečtení několika knížek o nejedění). Já jím protože: Se nudím a jídlo mě na chvíli zaměstná. Je čas, kdy jsem naučen se najíst (snídaně, oběd, večeře). Jsem ve společnosti, kde se zrovna jí (společný oběd). Potřebuji mít klid a to mi většinou při jídle dopřejí. Začal jsem jíst, už jsem najeděný, ale přeci to dojím. Děti nedojedli, přeci se to nevyhodí. Je uvařeno a byla by škoda to nechat vychladnout. Mám prázdný žaludek (ale tělo úplně jíst nepotřebuje). Nevím co s rukama (tak sahnu do pytlíku s brambůrkama). A je i pár okamžiků, kdy po mě mé tělo chce, aby mu dodal živiny. Napadá vás nějaký další důvod proč jíme?
 1. Další
×
×
 • Vytvořit...