Přejít na obsah
Breatharián.cz

Všechny aktivity

Aktivity se aktualizují automaticky

 1. Dříve
 2. until
  Další online setkání pro všechny, kdo se zajímáte o pránickou výživu už 5. května od 19.hod. Více informací v uzavřené skupině Pránická výživa - český pránický přechod (ke skupině se může připojit kdokoli s opravdovým zájmem o pránickou výživu a informace o ní ), součástí bude opět meditace na společné čerpání prány a odpovědi na Vaše otázky. Osmidenní intenzivní pránický přechod se uskuteční 19.- 26. 6. , pouze pro omezený počet účastníků (menší skupina). Pokud o přechodu uvažujete, v tento okamžik je šest míst volných, přípravu lze dohodnout individuálně. Informace mailem (info@cesky-pranicky-prechod.cz), případně na webových stránkách (kde i ohlasy z přechodu a seminářů, články i videa) - www.cesky-pranicky-prechod.cz
 3. Rozdíl je v tom, že samotné naše bytí je zdrojem "prány/tvořící energie/světla"... není třeba ji brát z okolí. Díval jsem se na pár "učitelů" a ti tvrdili, že se prána příjímá z okolí...tudíž to svědčí o jejich neznalosti :). Rozdíl mezi půstem a takzvanou "pránou" není u obojího jde o aktivaci ducha. Za normální situace funguje jako černá díra a pohlcuje...naopak půst nastartuje opačný efekt...že se stáváme sami zdrojem.
 4. Povídat si budeme o práně a pránické výživě, vlastních zkušenostech, cestě, možnostech. Všichni absolventi Českého pránického přechodu, pránických workshopů i všichni, se zájmem o pránickou výživu srdečně vítáni. Setkání bude probíhat na aplikaci zoom, link asi půl hodinu před začátkem setkání. Přihlásit se můžete na adrese info@cesky-pranicky-prechod.cz. Předpokládaný konec 22.00. Lenka Clara, www. cesky-pranicky-prechod.cz
 5. Prána jako stav mysli a vědomí - úvod do pránické výživy a příprava na přechod. Dvoudenní webinář - bližší informace najdete zde https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/prana-jako-stav-mysli/ Těším se na všechny, kdo se rozhodnete připojit. K webináři, anebo setkání 14. dubna (online). O link můžete požádat mailem (info@cesky-pranicky-prechod.cz) nebo na facebooku (skupina Pránická výživa - Český pránický přechod. Lenka Clara (.
 6. Lenka Clara

  Setkání

  Setkání účastníků Českého pránického přechodu nebo pránických workshopů a zájemců o pránickou výživu, online. Povídat si budeme o práně a pránické výživě, vlastních zkušenostech, cestě, možnostech. Součástí setkání bude i společná meditace pro čerpání prány. Setkání se uskuteční online (na platforma zoom) - pokud máte zájem se připojit, požádejte o link (info@cesky-pranicky-prechod.cz). Účast zdarma. Předpokládaný konec 22.00.
 7. Stejné je to, že nejíte tuhou stravu, odlišné to, že se živíte (při půstu se postíte, zatímco při výživě pránou - úplně - živíte. Prána proudí samozřejmě v každém z nás, jinak bychom nebyli naživu, rozdíl je mezi dočasností jakkoli dlouhého půstu a možnou neohraničení (a čase) životem "jen" na práně. Je tu i celá řada dalších rozdílů ( při půstu máte po nějaké době víc energie, a po nějaké době se to začíná měnit, nebo při návratu po půstu a jídle i když ho nemusíte a vezmete si někde něco třeba ze společenských důvodů). Pokud se po půstu nepotřebujete vracet, znamená to, že jste zároveň přinejmenším rozšířil podíl prány (nad obvyklou míru) a stravoval se přinejmenším částečně i pránicky. Někomu se takhle (z půstu podaří přejít:-). Někomu - na přechodu - zase jen (výrazně) změnit podíl prány a toho, čím potřebuje se "do-vyživit". Je to různé:-). O nikom, kdo by se živil pránou a nevěděl, jak to funguje, nevím. Vy ano? Prána je česky totéž co ki nebo čchi = energie, my bychom řekli životní energie. Podstatu jste popsal přesně. Ale ani tady jsem se nesetkala s tím, že by to někdo nevěděl, pokud nejde o někoho, kdo se s pránickou výživou nebo fungováním těla a energetického systému teprve seznamuje...Ale pokud jde k prvotnímu výroku, který rozporujete: stejně to vypadá, opačné to ale ve skutečnosti je (živíte se, nepostíte). Čistíte se dvojnásob. Důležité v každém případě ale je, nikoli jaká slova používáme, ale jaký význam jim dáváme:-).
 8. Speciálně jsem si udělal účet jen proto abych tady napsal jednu zásadní věc. Půst funguje na úplně stejném principu jako "prána" jen se jedná o trochu jiný popis té stejné věci. Dále pak teda koukám, že někteří co se "živí" pránou nemají tušení o tom, že i sami jsou zdrojem "prány". Kdybychom počeštili slovo "prána/kundalini" tak by se dala nazvat tvořící částicí a tato částice proudí z ducha.
 1. Další
×
×
 • Vytvořit...