Přejít na obsah
Breatharián.cz

Masér Roman

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  2

Masér Roman je Autorem měsíce Září 20 2013

Titul ocenění za nejoblíbenější obsah.

O uživateli Masér Roman

 • Datum narození 6.2.1968

Návštěvy profilu

4 733 zobrazení profilu

Masér Roman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Popularita

 1. Ta cesta mě změnila, dnes jsem 30 dní na stravě a jsem jiný a rád bych se vrátil do spojení s Pránou. Přicházejí mi informace, které nedokážu zpracovávat v té rychlosti, jak přicházejí a na Práně byla srozumitelnost suprová. Mluvil jsem také s doktorem medicíny a šamanem v jednom a ten mi řekl, že je to jen velký byznys a lidi kteří nabízejí přechod na Pránu jsou zlatokopové. Názory jsou různé. Jasmuheen teď dělá přechody na Pránu ve tmě a stojí to ranec doláčů. Opravdu je lepší jít do pralesa a spojit se s duchy přírody.
 2. Moc pěkné. Setkal jsem se včera se šamanem Juan Carlos Pacaya Gomezem a taky říkal, že je možno strávit měsíc v Peru a to od 5,11,2013 . Můžeš mi prosím tě poslat nějaké informace o té cestě do pralesa? Nebo nějaký odkaz? Jestli je to v létě, tak bych rád jel taky. email: masazeostrava@email.cz Moc děkuji
 3. Ahoj Mirku, děkuji, odpověděl jsi za mě. Je vidět, že máme společnou vlnu a mnoho informací. Nová informace pro nové zájemce: Henri bude provádět procesem přechodu na právnickou výživu v roce 2014 během měsíce května, června a září. Další info na pranajinacestakespiritualite@seznam.cz . Počet míst je omezen.
 4. Ahoj budu odpovídat postupně: - ano, nejvíce po 45 dnech, ano, ano. Miroslav to chápe naprosto přesně a myslím si, že ví o čem mluví. Nikdy v tom nebudeš mít jasno pokud to nezažiješ a pokud budeš žít v dualitě s Vesmírem. Ty se ptáš hlavou a já ti odpovídám srdcem, tak nevím jestli to vezmeš. Chápej šaman udělá svou práci, ale on není duchovní učitel, on tě jen provede, pak to je tvoje a to pochop, že nezáleží, co ti kdo řekne. Záleží na tobě. Hodně štěstí.
 5. Ahoj, Henry mi říkal, že jsem pránický a splňoval jsem všechny 3 podmínky. Později jsem nedokázal stabilizovat váhu, ale už vím, kde byl problém.
 6. Ahoj všichni, toto je má osobní zpověď. Byl jsem 57 dní jen na Práně: http://www.masaze-ostrava.info/clanek/prechod-na-pranickou-vyzivu .
×
×
 • Vytvořit...