Přejít na obsah
Breatharián.cz

Veru.veru

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  1

Veru.veru je Autorem měsíce Listopad 12 2012

Titul ocenění za nejoblíbenější obsah.

Návštěvy profilu

5 790 zobrazení profilu

Veru.veru's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Popularita

 1. Všechny moc zdravím a děkuji za odpovědi a reakce na můj dotaz. Vzhledem k tomu, že byl položen v roce 2012 a odpovědi od lidí s breathariánskou zkušeností přišly až po více letech, jsem mezitím musela svůj výzkumně - diplomkový zájem nasměrovat již jinam. Děkuji za ochotu podělit se o svůj příběh. Snad jej budete moci předat někdy v budoucnu anebo někomu jinému. S pozdravem a přáním pokoje, štěstí a všeho dobrého na vaší cestě - ať s jídlem anebo bez Veronika K.
 2. Také jsem si říkala, zda po návštěvě p. Monforta nebude od půstů chtít pokročit dále...
 3. Všem zatím moc děkuji za typy i za názory. Obě knihy mám k dispozici - jak od pana Werdina tak i Wernera. "Odmlčení se" a "stažení se do ústraní", či to, že nemají skuteční breathariáni potřebu psát do fóra docela chápu... Uvidím, jak "pochodím u nás na katedře" a pak bych kdyžtak zkusila kontaktovat přímo autory a zmíňěné pány u nás a hledala dál...
 4. Hezký den všem. Jsem studentka psychologie a od návštěvy pana Monforta v ČR jsem velmi oslovena "tématem" breathariánství, a to jak po stránce osobní (vlastní postupné očišťování a zjemňování stravy, očistné půsty atd.), tak i po stránce "studijní" - zvažuji, zda bych se tomuto tématu nevěnovala i ve výzkumu ke své diplomové práci - pokud naleznu podporu na naší katedře a zde v ČR také někoho, kdo je již skutečně nějakou dobu (po přechodu) na práně - bez přijímání fyzické potravy. Nemám v plánu zabývat se nějakým dokazováním zda je či není pránická strava možná, spíše se zaměřit na psychickou stránku, motivaci, na kognitivní a fyziologické změny, ke kterým dochází v průběhu přechodu a po něm... Z toho, co píšete zde na fóru, mi přijde, že nikdo takový tu zatím není - nebo - možná nemá potřebu se s tím jen takto veřejně prezentovat, což by bylo také poměrně pochopitelné... Prosím, pokud by byl někdo ochotný do budoucna pomoci, kontaktujte mě do zpráv. Předem moc děkuji. :-)
 5. Veru.veru

  Stehlik

  Hezký dobrý den, zajímalo by mě, pane Stehlík, zda stále pokračujete s pránickou stravou od května, kdy jste uveřejnil tento příspěvek a zda stále platí Vaše nabídka?
×
×
 • Vytvořit...