Přejít na obsah
Breatharián.cz

Stehlik


Recommended Posts

mam 13, den a musim uznat, že jsem na to šel moc hrrr...mám nízký tlak a síly ubývá...dnes se rozhodnu, ale nejspíše přejdu na fruktariánství..alespon prozatim. vy všichni ostatní se držte, já jsem očištěn jak sem nikdy nebyl...cítím se skvěle, mj psychický stav je výborný, váha se stabilizuje, jen ta ůnava a celkem dlouhý spánek vypovídá, že ještě nejsem připraven... :)

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevzdávej to :) . taky trpím na nízký tlak, moc mi pomáhal pohyb, nejvíc asi plavání - to nebylo namáhavé a přitom mne to prokrvilo nebo tanec ;) . myslela jsem, jak budu utahaná, ale když je dobrá hudba, nakoplo mne to a já skákala až do stropu :) . pak taky víc pít, udělat si klistýr, a medit a medit a medit, čistit emoce, udělat něco jen pro sebe, zamilovat se :wub: - to jsem pak raz dva nespala celou noc :D.

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky hani za rady...chodím na procházky se psem, jezdim na chatu, občas zajdu i do práce a až na ten klistýr máš naprostou pravdu, ale cítil jsem že už musím přijmout nákou energii, tak jsem zkusil tu starou osvědčenou metodu a doslova jsem se napral zeleninou, moje chutě byly nezastavitelné...poté jsem s plnym břichem šel spát....dnes mi je lépe, ale mám pocit jako bych měl v břiše něco co "nepotřebuju" , zas tolik energie mi to jídlo nedalo...celkem mě to i posílilo...začnu pít ovocné štávy...chce to věřit...no a opět uvidíme...mějte se všichni krásně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

tak aby jsme se posunuli dál....MOJE zkušenost.....již druhý jměsíc jdu cestou přípravy na pránickou výživu. Co se týče víry, tak ta neklesá a je stále na 100 %...co se týče jídla, tak jsem začal ihned vegansky /mohl bych i vegetariánsky/ a postupně vynechávám jedno jídlo za druhym, podle chuti... nyní jím zeleninu za studena /k tomu bagetku/, banány a buráky, k tomu piji vodu, čaje a občas ovocné štávy...jsem plně nasicen...cítím se skvěle jak po stránce duševní psychycké...atd prostě to šlape... je jen otázka času "odbourání" bagetky, buráků, banánů a zeleniny...poté pití ovocných štáv a poklidný proces 21.dnů a přechod na 100% výživu z prány...stavu spokojenosti a lásky... a já věřím, že to nebude trvat dlouho.... :)

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hezký den všem přeji, nevím jak začít, ale nejsem jist, jak tento server funguje...myslel jsem, že zde najdu cestu podpory a vzájemné pomoci ohledně příjemného životního stylu, ale po nákém čase zjištuji, že ohlasy a příspěvky na tehle stránce jakoby utichly... mě to osobně vůbec nevadí, jenom jsem chtěl poukázat na tu skutečnost, že je to škoda, myslím že by to bylo ku prospěchu každého z nás...jelikož jak se říká...- dobrá rada nad zlato... :) já tedy radím...pište a zdílejte, nebojte se otevřít svá srdce a noteboky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá tedy, tak tady něco na ochutnání...nyní se živím mixovanými pomeranči cca2-4ks denně a 200g burákového másla jako chutovku...do týdne počítám z vysazením másla, ale je to tak těžký, je tak dobrý :P Spím tak 6 hod. denně /přes den lehký odpočinek/, jinak se skoro nezastavim...nuda zmizela, starostí minimum, klid celého těla a vyrovnanost celého organismu se stupnuje...občasná meditace dodá spousty energie...vědomé dýchání, dotek nebe :)

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

začal jsem se vyživovat pránou :)

po ukončení procesu bych se rád podělil o své zkušenosti, tak doufám že budu moci pomoct... jestli by někdo chtěl, nebo měl potřebu se mně na něco optat již ted, budu jedině rád :)

Hezký dobrý den,

zajímalo by mě, pane Stehlík, zda stále pokračujete s pránickou stravou od května, kdy jste uveřejnil tento příspěvek a zda stále platí Vaše nabídka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...