Přejít na obsah
Breatharián.cz

Antonín

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

11 204 zobrazení profilu

Antonín's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Popularita

 1. Skvělé dary, zkušenosti. potřebný klid .... Co víc si člověk může přát. Držím palce.
 2. Tak to Ti závidím a přeju zároveň. Samozřejmě v dobrém. ;)
 3. A jak návratovka? Jak zvládáš ,,těšení se" na jídla v návratovce?
 4. Tak držím palce, ať je to komplet ... :)
 5. Každý jsme jiný. Pro mě půst bez problémů, ale když se mám živit vědomě, stává se ze mě taky bestie pojídající cukr. Někdy si jdu raději lehnout, abych neslupnul ledničku i s dvířkama.
 6. Tak držím palce ... :)
 7. Antonín

  Honza

  Ahojky. Zajímalo by mě, jak děláš test na výživový podíl prána/ jídlo. Moc mě inspiruje Tvoje komunikace s buňkami. Můžeš to prosím rozepsat.? Poslední dotaz ; S Henrim komunikuješ přímo a ve francouzštině, nebo máš prostředníka? Francouzština není moje hobby.
 8. Antonín

  Stehlik

  Jak to dopadlo? Doufám, že se vše podařilo a stále daří.
 9. Ahojky všem. Je skvělé, že existuje místo (alespoň na netu) kde si člověk nepřipadá jako exot. Výše zmíněná citace mi připadá, jako by někdo opisoval … Je to hodně podobné i u mě. Při mém předposledním pokusu o přechod na pránu jsem skončil po osmi dnech. Výška zůstala zachována= 185 cm. Váha se smrskla na 55, 3 kg. Ale za 13 dnů jsem už měl 64,8 kg. Samozřejmě, že se hodně naplní střeva (údajně má nečištěný člověk v tlustém střevě 8-15 kg fekálního kamene) jídlem a odpadem. Ale mám takové podezření, že k tomuhle váhovýmu skoku nahoru mi pomohla nejenom moje žravost po téhle zkoušce, ale i trošku nabíhající pránická výživa. Koukám se denně do sluníčka, chodím bosky, cvičím Tai-Ti a do toho ,,přesvědčování“ všech částí těla, že tedy s tou pránickou výživou je to lepší. Těžko se to dokáže, ale mám takový pocit … Pro mě osobně je zajímavým inspiračním filmem, jak přeprogramovat a motivovat tělo (a to na cokoli) film od autorky Byrne-Rhonda ----The-Secret----Tajemství. Sice trochu v americkém stylu, ale myslím si, že na naší kulturu tohle sedí. Úžasné příběhy, kdy si člověk uvědomí, že může uskutečnit cokoli. Mějte se všichni fajn a už se těším na příspěvek Honzy, jak se mu daří dále. Držím palce, aby vše proběhlo v pohodě. Když jsem prvně viděl lidičky, kteří po absolvování 21 denního procesu začali znovu jíst, ve filmu ,,Na počátku bylo světlo“, tak jsem byl trošku smutný. Ale teď je mi jasné, že to není boj. Je to souznění a oni prostě zcela nesouzněli.
×
×
 • Vytvořit...