Přejít na obsah
Breatharián.cz

A od nás z Čech nikoho neznáme?


Martinigue

Recommended Posts

  • 6 years later...

Ahoj Lenko,

Diky za tvuj dotaz, ktery mi umozni nastinit, jak jsou stranky strukturovane. 

Na uvod bych rad uvedl, ze obsah stranek tvori z vetsiny samotni ctenari, ti zakladaji diskusni prispevky, odkazy na videa, clanky, predansky, ci zakladaji kalendare akci. Moje malickost,  zaklada pouze ty informace, na ktere narazi na internetu a vyhodnoti je jako overene, duveryhodne atd. ani to ale nelze vzdy zarucit. 

Zde tedy by bylo uzitecne, a radi bychom te v tom podporili, kdybys na svuj obsah, ktery s tematem breatharianstvi souvisi, sama upozornovala a tak o sve cinnosti, myslenkach davala vedet ostatnim.

Na vystoupeni breatharianu pri promitanitani filmu Viliama ktere zminujes, jsme upozornili za odkazem zde. Od te doby jsem ale nenarazili na nejake dalsi rozhovory nebo vice informaci o tobe (ani o Jane) podle kterych bychom se dozvedeli, jestli napriklad stale breathariankami jste, jake mate nazory atd., vez ze bychom vam v pripade ze jste zde radi poskytli prostor, vzdyt to je jednim z puvodnich cilu stranek, seznamovat s breatharianstvim jako s fenomenem a zde tedy zijici predstavitele by byli velmi vitani.

Nic vic za tim tedy neni, a mozna tvuj dotaz nas privedl na myslenku oslovit nase soucasne breathariany a zjistit jak na tom jsou, zda je na ne kontakt (o ktery nas stale ctenari zadaji) a treba s nimi udelat kratky (nebo dlouhy) rozhovor, treba na dotazy ctenaru?

Jsme radi ze se toto snad vysvetlilo, vitej na strankach a radi o tobe zase uslysime! 🙂

Ahoj M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tu stále funkční a aktualizované webové stránky www.cesky-pranicky-prechod.cz (kde i odkazy na články), a FCB skupina Pránická výživa - Český pránický přechod ( a info o workshopech v mnoha spřízněných FCB skupinách:-))

Článků a rozhovorů byla řada, pokud o ně byl zájem:

https://magazin.maitrea.cz/jake-to-je-byt-na-prane/ , cyklus článků pro Nový Fénix, rozhovor v časopisu Sféra, článek https://magazin.maitrea.cz/jake-to-je-byt-na-prane/ , článek pro časopis Šaman "Prána a změny vědomí" a nepublikovaný "Pokud chcete skutečně začít".

Aktuálně: https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/aktuality/

:-).

Ráda bych dokončila také rozepsanou knihu. Minulý rok jsem měla trochu jiné povinnosti, ale  dokončená je alespoň kniha "Měsíc a Slunce na duchovní cestě - ven z Matrixu", věnovaná "hledačům absolutna - vnitřní skutečnosti, našeho pravého potenciálu a podstaty"  (kde je část každé kapitoly věnovaná i těm, co se snaží přejít na pránu nebo se na této cestě jakkoli posunout). Zatím jsem nenašla nakladatele, ale je pravda, že jsem se o to ani moc nesnažila (možná také ještě něco v ní potřebuje uzrát..).

Veřejně nepřednáším a setkání se neúčastním z pracovních důvodů (zaměření), ale je možné mi napsat (info@cesky-pranicky-prechod.cz) nebo přijet (za normální situace na workshop nebo se připojit k přechodu (https://www.cesky-pranicky-prechod.cz/cesky-pranicky-prechod2/), nyní se připojit k některému z webinářů. který osloví:-).

Lenka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...