Přejít na obsah
Breatharián.cz

Martin

Redakce
 • Počet příspěvků

  180
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  42

Vše od uživatele Martin

 1. Ahoj Lenko, Diky za tvuj dotaz, ktery mi umozni nastinit, jak jsou stranky strukturovane. Na uvod bych rad uvedl, ze obsah stranek tvori z vetsiny samotni ctenari, ti zakladaji diskusni prispevky, odkazy na videa, clanky, predansky, ci zakladaji kalendare akci. Moje malickost, zaklada pouze ty informace, na ktere narazi na internetu a vyhodnoti je jako overene, duveryhodne atd. ani to ale nelze vzdy zarucit. Zde tedy by bylo uzitecne, a radi bychom te v tom podporili, kdybys na svuj obsah, ktery s tematem breatharianstvi souvisi, sama upozornovala a tak o sve cinnosti, myslenkach davala vedet ostatnim. Na vystoupeni breatharianu pri promitanitani filmu Viliama ktere zminujes, jsme upozornili za odkazem zde. Od te doby jsem ale nenarazili na nejake dalsi rozhovory nebo vice informaci o tobe (ani o Jane) podle kterych bychom se dozvedeli, jestli napriklad stale breathariankami jste, jake mate nazory atd., vez ze bychom vam v pripade ze jste zde radi poskytli prostor, vzdyt to je jednim z puvodnich cilu stranek, seznamovat s breatharianstvim jako s fenomenem a zde tedy zijici predstavitele by byli velmi vitani. Nic vic za tim tedy neni, a mozna tvuj dotaz nas privedl na myslenku oslovit nase soucasne breathariany a zjistit jak na tom jsou, zda je na ne kontakt (o ktery nas stale ctenari zadaji) a treba s nimi udelat kratky (nebo dlouhy) rozhovor, treba na dotazy ctenaru? Jsme radi ze se toto snad vysvetlilo, vitej na strankach a radi o tobe zase uslysime! 🙂 Ahoj M.
 2. Stránky kongresu: https://www.mkz2020praha.cz/ Živé vysílání zde: Upoutávka:
 3. Indický jogín, který podle svých slov strávil 76let bez jídla či vody, zemřel v úterý 26. května. Jogín, který se na počest hinduistické bohyně Charady oblékal do rudého sárí, pocházel z vesnice v západoindickém státě Gujarat, kde strávil svůj život cvičením jógy a meditací. Podle pozůstalých ve svém domě, příčinou úmrtí byl pokročilý věk. Jani, který uváděl, že jako dítě byl požehnán bohyní, která mu umožnila přežití bez příjmu potravy, měl malou skupinku následovníků a získal pozornost indické lékařské komunity. V roce 2010 byl po dva týdny vystaven pozorování vojenských lékařů v nemocnici ve městě Ahmedabad. Jani byl sledován bezpečnostními kamerami, lékaři pořídili obrazy jeho orgánů a krve, provedli vyšetření srdce, plic a paměti. Potvrdili, že nejedl, nepil ani nechodil na toaletu a jeho jediný kontakt s tekutinami byl při kloktání a pravidelném koupání. Zdroje: https://timesofindia.indiatimes.com/city/ahmedabad/gujarat-ascetic-who-claimed-survival-without-food-and-water-passes-away-at-91/articleshow/76004475.cms https://www.timesnownews.com/spiritual/article/mysterious-life-of-chunriwala-mataji-interesting-facts-about-prahlad-jani-who-survived-without-food-water/597270 https://www.khaleejtimes.com/world/india/india-yogi-who-claimed-to-live-without-food-or-water-dies-aged-90
 4. "Beseda s Petrem Tichým a Lucií Ponikelskou na téma pránická výživa.18.1.2020 ve 14:00 v Knihkupectví Rituál, Vachova 3, Brno.19.1.2020 v 10:00 v bytovém centru Feng-šuej, Kuldova, BrnoKapacita míst je omezená. Rezervace na tel.: 604209918.Vstupné dobrovolné. https://www.facebook.com/events/2424847577828451/ "
 5. "Beseda s Petrem Tichým a Lucií Ponikelskou na téma pránická výživa.18.1.2020 ve 14:00 v Knihkupectví Rituál, Vachova 3, Brno.19.1.2020 v 10:00 v bytovém centru Feng-šuej, Kuldova, BrnoKapacita míst je omezená. Rezervace na tel.: 604209918.Vstupné dobrovolné. https://www.facebook.com/events/2424847577828451/ "
 6. Valašská Beseda s Petrem Tichým na youtube zde:
 7. "Povídání s lidmi, kteří jsou už několik let na pránické výživě, bez jídla či téměř bez jídla – a s minimem tekutin. Pro GoschaTV natočil a kladl otázky Igor Chaun, v čajovně Setkání na Praze 1, 28. února 2019. VE VIDEU HOVOŘÍ: Eva Hajduková (na práně 2 roky - www.prana-leceni.cz ) Miroslav Hajduk ( www.terapiehajduk.cz ) Monika Kunovská (na práně 4 roky - www.pranickastrava.cz ) Jana Tillová (na práně 7 roků) Venuše Černá (na práně 2,5 roků) Petr Tichý (na práně 2 roky) Viliam Poltikovič (režisér) Hanka Poltikovičová"
×
×
 • Vytvořit...