Přejít na obsah
Breatharián.cz

Martinigue

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  1

Martinigue je Autorem měsíce Říjen 1 2013

Titul ocenění za nejoblíbenější obsah.

Návštěvy profilu

6 647 zobrazení profilu

Martinigue's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Popularita

 1. Nebo ano? Že bychom je sem přidali ...máme tu medailony ze všech možných světadílů a domácí vzory (nebo motivátory, chcete-li) neznáme? Třeba se mi podaří tu trochu rozproudit diskuzi na toto téma .:-) M.
 2. Podle popisky je rok až dva stará, což by tedy mělo být rozhodně před těmi jeho tehdy 105ti dny.:-) Ale myslím že daleko zajímavější by byla fotka z období toho rozhovoru ...
 3. Zdravím všechny, jelikož Pavlův pust.cz je už uzavřený, zkusím jestli tady najdu odezvu. Chystám se od nového roku ( tedy ne nutně hned od Nového :-D) začít s půstem a rád bych si potvrdil s praktiky ( což, jak doufám, jsou tady všichni!:-) ) jakési "parametry" ohledně: kdy, který den začít, jaký cyklus udržovat, jak určit že už můžu zkusit delší, ...zkrátka taková "operativa" okolo. Podotýkám že knihu vzešlou z diskuzí webu mám ( tu pravou), ale i tam jsou některé věci vzájemně si protiřečící, proto hledám "živou" odezvu z praxe. Btw. během prvního roku, jaké délky půstu jste dosahovali?
 4. Bude to vadit jak "obyčejným" lidem, viz. jak píše Mirek ( snad jsme na tom dnes lépe než ve středověku, kdy pro odlišnost od stáda v jakékoli formě nebožáky běžně vehnala třeba do plamenů ...no i když dnes nepotřebujeme plameny :-D), plus uvědom si, kolika oblastem takovýhle člověk vlastně "škodí" tím, že je nepotřebuje ( a může zcela právoplatně říci "také děkuji, ale opravdu už odejděte" :-) ).
×
×
 • Vytvořit...