Přejít na obsah
Breatharián.cz

Drunvalo Melchizedek


Recommended Posts

Chtěla bych všechny seznámit s prací jednoho spirituálního učitele, který se jmenuje Drunvalo Melchizedek.

U nás vyšly od něj knihy pod názvy Prastaré tajemství Květu života I. a II. díl, Had Světla 2012 a Žít v srdci.

Chtěla bych tyto knihy moc doporučit, jelikož také souvisí s pránickou výživou.

 

Drunvalo učí několik věcí:

- seznamuje veřejnost s posvátnými geometriemi,

- se změnami, které nyní na této planetě probíhají a to zejména s přechodem Země (takže i lidstva) do 4. dimenze,

- a s nástrojem, který se nazývá MER-KA-BA.

 

Merkaba je soustava rotujících těles, které si člověk aktivuje okolo sebe skrze meditace a dechu. Merkaba se skládá ze 2 protilehlých pyramid, které dohromady vypadají jako židovská hvězda. Skrze tyto pyramidy a skrze tělo je taková tuba, která začíná těsně nad hlavou a končí pod nohami. Touto tubou, která má obvod jako když spojíte palec a ukazováček, proudí prána 2 směry, nahoru a dolu.

 

Drunvalo tvrdí, že když se nám podaří aktivovat merkabu, teoreticky je možné přežít na práně v jakýchkoliv podmínkách, jelikož představuje ochranné pole. Je tedy jedno, jestli žijete ve městě nebo v přírodě.

Merkaba je ale mnohem víc, než jen nástroj k pránické výživě. Doporučuji jeho knihy k aktivování merkaby. Je třeba si přečíst Prastaré tajemství Květu života (oba díly) a hlavně Žít v srdci.

 

Ještě bych k tomu chtěla říci jednu věc. Drunvalo informuje veřejnost, že se nacházíme v době, kdy se přesunují magnetické pole Země. Naposledy se přesunuly před 13 tisíci lety. Nyní se znovu nacházíme ve fázi, kdy ke změně dochází. S posunutím pólů ale vždy souvisí přesunutí vědomí, buď směrem dolů nebo nahoru. Dobrá zpráva je, že my jsme na samotném dnu, takže můžeme jít pouze nahoru. Pro nás to znamená, že se přesuneme do 4. dimenze. Všichni. Okno pro tuto změnu je otevřené od roku 2007 do konce roku 2015. Až se toto stane, tak budeme všichni žít na práně! Jelikož prána je strava 4. dimenze, ne 3. ve které žijeme nyní.

 

Ačkoliv to může znít velmi divně, doporučuji jeho knihy. Jsou vědecky podložené a on nádherně propojuje vědu a spiritualitu.

 

merkaba.jpg

 

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...