Přejít na obsah
Breatharián.cz

Recommended Posts

post-3-0-01109700-1324059213_thumb.jpg

La nourriture pranique: Un autre chemin vers la spiritualité

Pránická strava: Další cesta ke spiritualitě

Autor: Henri Mofort

Oficiální text vydavatele:

"Tato kniha je jako cesta do neznáma, nový kontinent k prozkoumání a hledání odpovědi na klíčovou otázku: Je možné žít jen ze světla, bez potravy? Jak staří dobrodruzi je nejprve třeba překročit oceán: proces 21 dní vyvinutý autorkou Jasmuheen ... Pak přichází na řadu průzkum území, šestiletý: zkušenosti, pocity a poučení, a nakonec shrnutí vnímaného pocitu plnosti a rozvoj cest pro novou práci pro lidstvo, za hranicemi utrpení, nemocí a omezení ...Díky svému svědectví, nabízí autor s poezií a skromností své zkušenosti a rozevírá své srdce kontaktu s nekonečnou energií a poli všech možností ..."

Kniha je na francouzském Amazonu k disposici zde.

Kniha je v náhledu k částečnému čtení ve francouzštině k disposici zde.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Pro všechny zájemce o knihu v českém vydání přikládám text vydavatele, jak je možné se ho dočíst na terranovaincognita.cz. Jajímavá je i ukázka knihy, která je ve formátu PDF ke stažení na odkazu níže:

Pranickavyziva_nahled.thumb.jpg.c3bd3987

"Kniha: Pránická výživa – Jiná cesta ke spiritualitě, jejíž přílohou je DVD s ukázkou medicínského kruhu a cvičení k rozproudění a udržení energie
Autor: Henri Monfort

Rozšířené a upravené vydání francouzského originálu vydaného Lanore, Paris 2009
Vydalo: Danmed Publishing  | Rok vydání: 2013 | Počet stran: 260 vč. barevné přílohy
Rozměr: 140×205 mm | Úprava: brož. | Jazyk: český |  Vazba: lepená V2 | ISBN: 978-80-260-4160-3

Ukázka knihy ve formátu PDF ke stažení

Henri Monfort se již deset let pohybuje po cestě do Terra Incognita – krajiny  neznámého území pránické výživy a tato kniha o tom přináší svědectví. Je úžasné zjistit, že Země neznámá, kterou díky Henrimu Monfortovi krok po krůčku objevujeme, je naší skutečnou vlastí, naším skutečným domovem. Doma nejsme zde v materiálním světě, ten je pouze naší školou. Postupným zbavením se strachu, podmíněností a limitujících doktrín materialistické společnosti se všichni můžeme stát šamany – svobodnými bytostmi pohybujícími se i v nemateriálním světě. Můžeme být šťastnými a mírumilovnými bytostmi stále ponořenými v oceánu nekonečné bezbřehé lásky.

Kéž tato kniha svou autentičností, jasností a silou univerzálních a věčných zákonů, kterou dává pocítit, dokáže zasáhnout srdce všech, kdo se chtějí vymanit z přežívání a z trápení, opustit temné vězení materialismu a odvážit se následovat hlas své duše, aby mohli žít pro světlo, ve světle a se světlem.

Knihu včetně DVD s natočeným harmonizačním cvičením a rituálem medicínský kruh s Henri Monfortem, které je přílohou knihy, vám na základě objednání odešleme dobírkou na vámi uvedenou adresu.

CENA: 599,- Kč (včetně DVD a 15 % DPH)
Poštovné a dobírka: v ČR 86,- Kč | na Slovensko 173,- Kč"

Knihu lze objednat na stránce Terranovaincognita.cz zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...