Přejít na obsah
Jecmenos

Pavel Mácha - pravda?

Recommended Posts

Je mi velmi líto,ale našel jsem tento dokument...Samozřejmě člověk nikdy neví, ale tak široce rozvinutý děj nejspíš nemůže být komplotem.

http://www.exotopedia.org/wiki/Pavel_M%C3%A1cha

 

Inu posuďte sami...Jsem zvyklý si hledat vždy o lidech, kteří mě zaujmou, více informací....ale bohužel mě to nepotěšilo...:-(

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych obecně tento pohled: Co se změní tím, vědět zda jsou něco pomluvy nebo pravdy? Jakou roli to pro nás hraje? Každá lež má v sobě zrnko pravdy a každá pravda se dá zpochybnit. Na světě je mnoho lží a nic není nikdy jednoznačné. Nakonec pravdy nejsou pro náš život důležité. Není cílem dopátrat se skutečných pravd, ale vzít si z realilty to, co pro nás má přínos a může nás posunout dál a něčemu naučit. To znamená - nechat se inspirovat cizím doporučením, vyzkoušet si u sebe zda nám to funguje a zda nám to něco přináší. Mácha pomohl hodně lidem, ať už přímo nebo jako inspirace k vlastní cestě. Vůbec pak už není podstatné zabývat se např. jeho soukromím, to na kvalitě jeho odkazu nic nemění. Hledání pravdy je nikdy nekončící proces, protože vždy se budou objevovat další kritéria, která nějaké tvrzení překlopí opačně. Je chyba pravdu hledat vně, pravda se hledá v našem nitru.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Máte pravdu...samozřejmě jsem se nechal unést mými pocity...Pokud ovšem někdo byl agentem StB, tak pro mne nikdy nemůže již být někým, komu budu plně věřit. Je mi to líto, první dojem byl extrémně dobrý....

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Brát si z každého člověka to dobré. Kdo ví, jak to bylo doopravdy a co a jaké další okolnosti koho přiměli udělat takový nebo makový krok či kroky, kterých pak hluboce lituje? (A pokud jsou politování hodné, litovat je bude...)

Mácha-pust.cz je velice přínosné! Považuji za vhodné využití času číst o dalších úžasných schopnostech, technikách, kterými se k nim dopracujeme a ne se šťourat v tom kdo a kde chybil. Tak přece handlujeme ten neopakovatelný a drahocenný čas získávat dobré za čtení negativního, spekulování o pomluvách... Pokud Mácha v minulosti chybil, i jeho čeká zúčtování, jako všechny ostatní. My neplýtvejme a studujme, zdokonalujme se a pomáhejme když to jde a není to na úkor. No a šiřte světlo tak, že dokořán otevřete srdce... :)

 

j

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Berte to tak, ze i Hitler byl vegetarian. Odsuzovat proto vegetarianstvi asi nebudeme. At uz je Pavel Macha kdokoliv, nektere jeho navody jsem vyzkousel a docela funguji. Ohledne pustu nema zadny duvod nam neco nalhavat, protoze z toho nic nema.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jen poznamecku, Hitler se ze zdravotnich a propagandistickych duvodu v urcite fazi sve zivota pry opravdy vyhybal jezeni masa, neslo by ale rici, ze byl vegetarianem, tedy clovekem ktery dosahl toho stupne pochopeni potreb nizsich tvoru apod., kdysi jsem na to tema nasel par odkazu.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To muselo dat docela praci sepsat o Machovi tak dlouhy clanek. Ten clanek nema autora. Podle toho, jakj sou ty informace detailni bych si tipnul, ze to psal nejaky jeho frustrovany znamy. dost pravdepodobne, ze nekdo, komu prebral zenskou.

K popisovanem pusobeni v STB je v clanku jen to ze 21 lety kluk se v prubehu 2 mesicu parkrat sesel s nejakym chlapem. To mi neprijde jako prace agenta.

Tak ci tak tomu clanku moc neverim.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...