Přejít na obsah
Martin

Jasmuheen v reportáži 60 minutes

Recommended Posts

Odkaz na youtube video v angličtině, jež je úryvkem z pořadu 60 minutes. Test, jehož se Jasmuheen účastnila neprokázal, její údajné schopnosti žít bez potravy a vody pod dohledem po několik dní, Jasmuheen ztratila během testu několik kilo váhy a byla silně dehydrovaná. Přisuzuje to prostředí, ve kterém byla pozorována. (bude doplněno)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jasmuheen byla udajně otravena. Prý jí něco pustili do vzduchu. Tájná vlada má prostředky pro zablokování tělu přijmat pránu. Tato vláda nemá v plánu zvěřejňovat takové věcí, že je někdo schopný žít bez jidla. Naopak takové lide budou vysmivat.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ano, propagace breatharianstvi muze byt pro nekoho business, ze vsecho se da udelat zbozi, pak je to na nas si to vybrat nebo ne. Kazdopadne prechod by mel byt prirozeny a harmonicky, aby byl natrvalo. Neverim, ze se racionalne nekomu podari prejit na pranickou vyzivu. Ani po precteni milionu knizek a shlednuti vsech konferenci a videi. Nezrala myslenka na pranickou vyzivu je lakava, nabizi moznost utect ze spousty veci a mam pocit ze presne to povzbuzuje enthusiasmus a euforii u mnoha lidi. Je dobre mit velkou viru, pokud neni slepa, je dobre mit velkou ambici, pokud neni nemocna :-) Ja s pranickou vyzivou zkusenost nemam, ale zajimam se o ni, pro me je ziti na prane jeden krok dal k sebepoznani a poznani sveta. Pokud to ma prijit, kouzelny vesmir/ prirodni evoluce nas spravne naladi anebo nenaladi ;-) Jak v pisnicce que sera sera :-)

http://youtu.be/MwS4jFmw7BI

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...