Přejít na obsah
Breatharián.cz

Viliam Poltikovič - Žijeme z energie, jsme energie


Martin

Recommended Posts

Doprovnodný text videa na Youtube: "Toto video obsahuje záznam slavnostní premiérové projekce dokumentárního filmu Viliama Poltikoviče ŽIJEME Z ENERGIE, JSME Z ENERGIE s následnou besedou s autory, pořízený 28.1.2015 v Ústřední městské knihovně v Praze, přinášející svědectví o lidech, kteří objevili, že možná něco je na tomto světě jinak, než jsme si mysleli. Je třeba však upozornit, že tento záznam obsahuje pouze zkrácený sestřih z více než osmdesátiminutového filmu a proto nemusí obsahovat všechny potřebné informace a ani není návodem k experimentování a je na moudrém a svobodném zvážení každého, jak s nimi naloží."

 

  • Like 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin, ďakujem za link na video - úryvok z dokumentu a diskusiu k nemu. Je potešujúce vidieť ten veľký záujem publika o danú tému. Ľudia, čo majú skúsenosti s pránickou výživou sa neboja zviditeľniť a ľudia, ktorí téma pránickej výživy oslovila sa neboja pýtať. To ma napĺňa radosťou.

 

Veľká vďaka patrí hlavne pánovi Poltikovičovi a celému realizačnému tímu, ktorí dokument natočili. Je to "hrdinský počin" a skvelá osveta.

Už sa teším, keď bude k dispozícii celý film.

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

zijemezenergie.thumb.jpg.3b0c7a0febec891

"I v našich krajích se začínají objevovat lidé, kteří nemusí přijímat pevnou potravu, a k žití jim stačí všudypřítomná vesmírná energie. Že je možné žít bez jídla, je pro mnohé nepředstavitelné i nepřijatelné. Stále však víme málo o možnostech, které člověk má. Ve filmu jsou zachyceni dlouholetí protagonisté tohoto směru výživy ve světě – Jasmuheen z Austrálie a Henri Monfort z Francie, dále mladá dvojice z Ekvádoru, která takto počala a porodila už dvě děti i Češky, které tímto způsobem žijí dva roky. Film se pokouší představit tuto tématiku v širokém záběru." (oficiální text distributora)

EAN: 8598087249181

Vydala MAITREA, 2015, 83 minut.

Dokument je k zakoupení ve formátu DVD na adrese vydavatelství Maitrea zde:

Upraveno uživatelem Martin
  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...