Přejít na obsah
Breatharián.cz

Kve

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Včera jsem začal. Zatím v pohodě. Hlad nemám, ale občas se objeví myšlenka na jídlo a snaží se připomenout jak je hezké jíst. Připravoval jsem se téměř dva roky, od stavu kdy jsem celý den jedl a přejídal se, jsem dospěl do stavu, kdy jím jednou denně a jednou týdně se přejím (prostě mě baví jíst). Občas cvičím Čchi-kung. Piju vodu, čaje.
 2. Já jsem nyní ve fázi, že jím jednou denně, občas se mi to nepodaří (na dovolených apod.) a mám termín, kdy přejdu - 5.8. začnu 21 denní přechod. Nyní se přemlouvám, abych zařadil vícedenní půst, ale nějak se k tomu nemohu donutit :-/.
 3. od Ray Maor https://www.goodreads.com/book/show/24950298-a-year-without-food
 4. Od: Martin Bruncko Četli jste ? Slovák, který žije zde v reálném prostředí.
 5. Přmyšleli jste o tom proč jíme. Přijde mi to tak banální otázka a ještě jednodušší odpověď, že nás nenapadne se nad ní vůbec zamýšlet. Já jsem to přeci jen zkusil (po přečtení několika knížek o nejedění). Já jím protože: Se nudím a jídlo mě na chvíli zaměstná. Je čas, kdy jsem naučen se najíst (snídaně, oběd, večeře). Jsem ve společnosti, kde se zrovna jí (společný oběd). Potřebuji mít klid a to mi většinou při jídle dopřejí. Začal jsem jíst, už jsem najeděný, ale přeci to dojím. Děti nedojedli, přeci se to nevyhodí. Je uvařeno a byla by škod
×
×
 • Vytvořit...