Přejít na obsah
Breatharián.cz

triton

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  2

Vše od uživatele triton

 1. Breathariáni většinou tvrdí, že tělo si po přechodě na pránu najde a stabilizuje svou optimální hmotnost. Jestli jedí, kolik jedí, nebo jestli vůbec jedí, to na jejich hmotnosti nic nemění. Jídlo není to, co tvoří tělo. Tělo je živé z prány tak či onak, a jedení hmotného jídla je jen a jen emoční závislost. Pránická výživa vůbec neznamená, že člověk musí být vyhublý - v tomhle směru odporoučím knihy od J.G. Sunfire nebo Ray Maor.
 2. Bojíš se ztráty hmotnosti kvůli sebe nebo kvůli okolí? Jestli kvůli okolí, tak si uvědom, že tohle je tvůj život a žiješ jej teď a jenom jednou. Víš, co je jedna z věcí, co lidi na smrtelné posteli nejvíc litují? Že nežily podle sebe, ale snažily se vyhovět představám ostatních. Tak si to uvědom dříve než Ti bude 70... Rodinné kecy budeš poslouchat pořád, tomu se málokdo vyhne. Nauč se to ignorovat maximálně jak je to jen možný. A jestli se bojíš kvůli sobě, tak to si pak musíš odpovědět sám, co za tím je. Strach ze smrti? Strach z neatraktivity?
 3. A kam se chceš dostat? Proč se snažit o půsty nebo o pránickou výživu? Vše dříve nebo později skončí, není tedy vše jedno?
 4. triton

  Už vím...

  Není důvod bát se nějaké choroby. Tělo v energetické rovnováze si hravě poradí s jakýmkoliv "vetřelcem".
×
×
 • Vytvořit...