Přejít na obsah
Breatharián.cz

Indi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Indi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Popularita

  1. Jsem opuštěný vlk na své vlastní cestě k svobodě a lásce. Poustevníkem za pravdou. Tak to cítím. ^^ PS: Hezký obrázek, ale i na takové kresby nestačím...
  2. Děkuji Viner-e za Tvou odpověď, získal jsem další skvělou myšlenku, která se stala další zkušeností. A tu stránku co jsi mi doporučil, moc rád se na ní podívám, mockrát děkuji. Sportoval jsem chvilku, byl jsem na tom chvilku opravdu dobře, ale pak se vše rozmetalo kvůli dívce, pro kterou jsem to dělal. Chtěl jsem se změnit, abych se jí líbil. Teď jsem motivaci ztratil, není pro koho, ale už jsem o tom přemýšlel, že bych měl zase začít. Hlavně kvůli sobě! Chci se naučit mít rád, s tím mám velký problém. Zjistil jsem, že tento fakt mě brzdí ve vývoji... K otázkám. Ano je problém trávit s lidmi, občas mám problémy se najíst či soustředit poblíž rodiny. Kvůli strachu jsem si musel dokonce požádat ve škole o uvolnění z TV, aktivitách před tabulí a dalšími aktivitami kde musím být pod dávkou stresu. Já se ve stresu strašně moc třesu a skoro omdlívám. A v rodině mou cestu duchovnem neznají, jelikož jim nic duchovno neříká. Když jsem jim řekl, že přestanu jíst maso, brát nějaké vybrané potraviny a tekutiny, tak se na mě dívali jako na šílence. Můj otec se mi jako vysmíval. Od nich nezískám sílu k duchovnu, ale aspoň jediná sestra mě poslouchá. I tu jsem zatáhl do breathariánství, ale spíš se mi zdá, že od toho má odstup, ale jsem rád za to, že aspoň jsem ji vysvětlil něco o dnešním světě, že jsme několik století otroci států. Aspoň nebude tak slepá a předal jsem ji tohle myšlení, že by se měla více dívat kolem sebe - ne vše je tak jak nám říkají. AS je člověk, který dokáže hodně milovat a jeho slabostí patří oddanost. Ke komukoliv pocítím oddanost a ta osoba mě zradí (tak jak to bylo u té dívky), tak je všemu konec. Oddanost a mnoho osobních atribut mi lidé s AS bereme více vážněji než jakýkoliv normální člověk, je to tak moc silné. Já to beru jako handicap, podívejte jak si se mnou lidé hrají. Jsem v kontaktu s jedním člověkem, který má též AS, ale ten to nemá jako handicap, ten člověk je tak chytrý, vůbec by jste nevěřili, že někdo s AS může být tak neskutečně chytrým člověkem. No, ale vlastně to patří k naší pozitivitě. Patří nám na oplátku logika a chytrost ve směru, kterému věnujeme nejvíce času. Takže jsme v některých věcech a záležitostech nesmírně inteligentní než kdokoliv jiný. Já bohužel ještě takovou věc nenašel, snad se to změní. Pak jsem s dalšími lidmi v kontaktu, kteří mi dodávají neskutečně moc energie, abych vše špatné zvládal. Ve svém volném čase jsem většinou u počítače. Sbírám informace a hledám pravdu. Také jsem dříve maloval, ale jsem špatným kreslířem a také grafikem, vykašlal jsem se na všechno, nemá to cenu. Můj pernamentní třes rukou mě nedovolí dělat správné stopy. Pak není nic co by mě rozveselilo, krom té kresbě, které jsem věnoval tolik času, ale hold mi to nepatří. Musím hledat jinde. Omlouvám se za tak dlouhý sloh, v tomhle já vynikám. Snad se to dá číst. Ještě jednou děkuji za Tvou odpověď. S láskou Indi.
  3. Zdravím všechny zasvěcené do tohoto nového stylu života! Jsem člověk duchovně rozrůstající a nejen to, dosti se ve velkém zajímám i o magii - je to cesta k absolutnímu osvícení, který patří i k breathariánství. Je to cesta ke svým lidským kořenům, k tomu co jsme byli a bohužel k čemu jsme z nějakých důvodů pak nesměřovali. Kdo ví, jak to bylo. Každopádně jsem přesvědčen, že je to co jsem hledal, protože k jídlu mám už od dětství zvláštní vztah. Do dnes mám velký problém pojídat maso a taky cokoliv jiného, to samé platí pro příjem vody. Stravovací systém vůbec neuznávám a už od malička mě na srdci tížilo proč se furt MUSÍME stravovat. Přál jsem si životní styl, který by mě před tímto vysvobodil. Nu a teď to je asi měsíc co se o breathariánství poprvé dovídám více. Asi je je to přesně to co jsem hledal několik let. Ale trápí mě jedna věc, víte všímám si, že každý s tím zde na fóru začal při nějakých váhách kolem 80-120 kilo. Ten úbytek váhy je dost velký. To by byl u mě problém, protože já ve 20 letech měřím 175 cm a mám cca 60 kg. Jedna má kamarádka má o mě starosti, že se mi něco stane, asi kvůli možné obrovské ztrátě váhy. Už teď ta váha skoro neví, že na ní stojím. Na duchovní cestě mě čeká mnoho práce,... vše mě ovlivnil fakt, že mám aspergerův syndrom a jakékoliv trávení s lidmi či větší komunitou je pro mě nemožný úkol. Celí život jsem spíš strávil doma než venku, můj strach z lidí je mocnější než já, ať žije AS. Ale možná to mělo jednu výhodu, odtrhnutí od materiality. Nejsem závislí na věcech v evoluci, módní značce atp... Nicméně jsem přesvědčený, že mi tahle cesta duchovnem pomůže poznat skutečnou lásku a touhle boží zkoušku mít za sebou, abych mohl před bohem přejít k další zkoušce. Nu nebudu psát slohy, jsem rád, že je tu taková komunita. Všem přeji hodně lásky, prány a nově dobytých vítězství na této cestě! S pozdravem, Indi.
×
×
  • Vytvořit...