Přejít na obsah

Martin

Redakce
 • Počet příspěvků

  161
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  42

Příspěvky od uživatele Martin


 1. "Povídání s lidmi, kteří jsou už několik let na pránické výživě, bez jídla či téměř bez jídla – a s minimem tekutin. Pro GoschaTV natočil a kladl otázky Igor Chaun, v čajovně Setkání na Praze 1, 28. února 2019.

  VE VIDEU HOVOŘÍ:
  Eva Hajduková (na práně 2 roky - www.prana-leceni.cz )
  Miroslav Hajduk ( www.terapiehajduk.cz ) 
  Monika Kunovská (na práně 4 roky - www.pranickastrava.cz )
  Jana Tillová (na práně 7 roků)
  Venuše Černá (na práně 2,5 roků)
  Petr Tichý (na práně 2 roky)
  Viliam Poltikovič (režisér)
  Hanka Poltikovičová"


 2. před 14 hodinami, Pilát napsal:

  Jsem toho názoru, že tady se praktikují pouze přechody na výživu pránou, půstaři jsou jedině ve fázi přípravy.

  S pozdravem všem

  Pilát

  S tím bych souhlasil, na půst (tedy ne-výživu, tedy hladovění a dočasné čerpání z vlastních zásob) jsou zaměřeny mnohé jiné stránky, tyhle jsou přece jen věnovány fenoménu výživy - byť pránické, kde se nejedná o braní z vlastních zásob, hladovění či hubnutí. 


 3. Objevil jsem dnes na Youtube bohužel se zpožděním záznam a upoutávku na velmi zajímavou červnovou akci (která už bohužel proběhla) - jednalo se o breathariánský festival, který se uskutečni v Itálii, a jehož se zúčastnila řada velmi zajímavých hostů. Na videu uvidíte řadu známých tváří a i vzácní hosté, kteří se nemohli zůčastnit přímo vystoupili alespoň prostřednitvím videopřenosu. Dobrá zpráva je, že akce by se měla opakovat i příští rok, jake se píše na stránkách organizátorů na adrese http://www.breatharianworld.com/

   

   

   


 4. Pro všechny zájemce o knihu v českém vydání přikládám text vydavatele, jak je možné se ho dočíst na terranovaincognita.cz. Jajímavá je i ukázka knihy, která je ve formátu PDF ke stažení na odkazu níže:

  Pranickavyziva_nahled.thumb.jpg.c3bd3987

  "Kniha: Pránická výživa – Jiná cesta ke spiritualitě, jejíž přílohou je DVD s ukázkou medicínského kruhu a cvičení k rozproudění a udržení energie
  Autor: Henri Monfort

  Rozšířené a upravené vydání francouzského originálu vydaného Lanore, Paris 2009
  Vydalo: Danmed Publishing  | Rok vydání: 2013 | Počet stran: 260 vč. barevné přílohy
  Rozměr: 140×205 mm | Úprava: brož. | Jazyk: český |  Vazba: lepená V2 | ISBN: 978-80-260-4160-3

  Ukázka knihy ve formátu PDF ke stažení

  Henri Monfort se již deset let pohybuje po cestě do Terra Incognita – krajiny  neznámého území pránické výživy a tato kniha o tom přináší svědectví. Je úžasné zjistit, že Země neznámá, kterou díky Henrimu Monfortovi krok po krůčku objevujeme, je naší skutečnou vlastí, naším skutečným domovem. Doma nejsme zde v materiálním světě, ten je pouze naší školou. Postupným zbavením se strachu, podmíněností a limitujících doktrín materialistické společnosti se všichni můžeme stát šamany – svobodnými bytostmi pohybujícími se i v nemateriálním světě. Můžeme být šťastnými a mírumilovnými bytostmi stále ponořenými v oceánu nekonečné bezbřehé lásky.

  Kéž tato kniha svou autentičností, jasností a silou univerzálních a věčných zákonů, kterou dává pocítit, dokáže zasáhnout srdce všech, kdo se chtějí vymanit z přežívání a z trápení, opustit temné vězení materialismu a odvážit se následovat hlas své duše, aby mohli žít pro světlo, ve světle a se světlem.

  Knihu včetně DVD s natočeným harmonizačním cvičením a rituálem medicínský kruh s Henri Monfortem, které je přílohou knihy, vám na základě objednání odešleme dobírkou na vámi uvedenou adresu.

  CENA: 599,- Kč (včetně DVD a 15 % DPH)
  Poštovné a dobírka: v ČR 86,- Kč | na Slovensko 173,- Kč"

  Knihu lze objednat na stránce Terranovaincognita.cz zde


 5. Peter Starec, 40-ročný Košičan, prišiel na stretnutie v sandáloch, ktoré nevyzúva ani v zime v snehu. Aj to vraj súvisí s pránickou výživou a energiou, ktorou disponuje. Nedávno sa zviditeľnil v rozhovore s Adelou Banášovou na TA3. Vyhlásil, že takmer dva roky nič neje, denne vypije len tri-štyri klasické preso kávy a poldecák vody."

  Rozhovor na Kosicednes.sk vyšel 27.března 2015

×
×
 • Vytvořit...