Přejít na obsah
Breatharián.cz

Glyfy

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  2

Glyfy je Autorem měsíce Duben 10 2012

Titul ocenění za nejoblíbenější obsah.

Glyfy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Popularita

 1. Zjistil jsem, že pro mě bude nejlepší postupný přechod. Nejprve jsem po 7 letech vegetarianství na začátku roku přešel na vitariánství. Ackoliv je mi 22, nastala brutální detoxikace, která bude dohromady trvat půk roku. Nedokážu si moc představit, že bych najednou přestal fyzicky jíst- následná detoxikace by me asi zničila. Už při přechodu na vitarianství jsem zhubnul 12 kilo (na 68kg a to měřím 185 cm). Myslím si, že pokud se člověk nejdříve očistí- změna stravy,detoxikace,odčervení,odkyselení,půst...přechod na pránu bude MNOHEM příjemnějsí a méně dramatický.
 2. Taky se přidám. Ztratit váhu je normální..těla samo ví kolik má vážit. Pro víc zkušeností se podívejte na vitárinské forum. Merim 185, je mi 22 a važil jsem kolem 80 kg..potom jsem přešel na vitariánskou stravu ( po 6 letech vegetarianství)..behem 1,5 mesíce jsem zhubnul na 68 kg. Váha mi brutálně klesala, až tak že jsem začal mít strach...po 2,5 mesících jsem začal zase přibírat a znova rostou svaly. Zhubnutí přícítám intenzivní detoxikaci, kterou pocituju stále.
 3. Jen tak BTW musím podotknout , že mě potěšil fakt, že cest k přechodu na breathariánství existuje více. Jako většina lidí, jsem se mylně domníval,že 21 dní od Jasmusheen, nebo pozvolnější proces který vydala v dalších knihách, je jediný. Takže jsem si určil vlastní metodu, ve které kombinuji způsoby, které cítím že jsou pro mne dobré. (Pokud nekdo zkusí metody od Jasmuheen a neuspeje, tak to neznamená jen to že není připravený k breathariánství..ale může to znamenat že tato metoda pro něj není správná. Jasmuheen dostala svoji metodu od jakési nemateriální bytosti a metoda byla určena pro Jasmuheen a jeji skupinu, ale ona se domnívá že je dobrá pro každého na Zemi.)
 4. Juchuu! Aktualizace: kniha je přeložená do češtiny ZDE PDF FORMÁT
 5. Orgon je v podstatě jen jiný název pro pránu...to otevírá spoustu otázek Nepřemýšleli jste o tom? Bylo by možné si orgonit.zářiči usnadnit přechod? Co teprve Reichiva komora...
 6. http://niejedzenie.i...h/text/lswf.pdf (odkaz ke stažení) v polštině Kniha od polského breathariána... Kéž by se našel někdo, kdo by ji přeložil. Werdin si na knihu nenárokuje absolutně žádná práva,protože tvrdí že jen opakuje to co je známé po tisíce let. Nad tím by se měla Jasmuheen možná zamyslet. Každopádně kniha je ke stažení v polštině a angličtě. Ted jsem ji začal číst a už po 20 stránkách jsem nadšen a přijde mi ve všech směrech lepší než série knih od Jasmuheen. N
 7. Našel jsem další web http://zijuzprany.ic.cz/
×
×
 • Vytvořit...