Přejít na obsah
Breatharián.cz

t.milda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  53
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  3

Vše od uživatele t.milda

 1. Ahoj, teť jsem také v půstu a držím palce, rád bych se jednou dostal tak daleko jako ty. S tou močí jsem to měl stejné ve 22 dnu, myslím že budeš muset ještě počkat, ale tak daleko jako ty jsem ještě nebyl, tak dotoho nechci nějak hloupě kecat.
 2. Ahoj všem, už týden píši do wordu muje nové zkušenosti, ale nejde sem vložit ani písmeno, poradí mi někdo jak na to???
 3. Ahoj všem, uvažuji že bych šel do půstu. Cítím že to bude dost těžké, ne proto že bych to nedal fyzicky ale psychicky to bude dost náročné. Spadnul jsem dost hluboko do hmoty. Proto jsem se chtěl zeptat jestli je tady někdo kdo by do toho šel semnou, aby jsme se podporovali.
 4. Zrovna dnes jsem uvařil tak dobrý guláš, jak v životě nikdy. Když to tady čtu, tak bych hned naskočil také, kdo ví jak to asi dopadne. Možná se ráno vzbudím a skočím do toho s Vámi.
 5. S odstupem času si budeš říkat, že jsi mohl ještě jeden týden udělat, bude tě to mrzet, mě to mrzí vždy. S tím obchodem to máme stejné já už kupuji jen zeleninu, když chci dětem dát jogurt na snídani, tak jim udělám tvaroh s medem a světlicovým olejem, přidám vločky nebo klíčky a mám nejlepší čistou zdravou stravu na světě. Já už nějaký ten den si dělám jen grilovanou zeleninu s brambor, celeru, mrkve a naklíčených mungo, pokapené bazalkovým pestem s česnekem. Něco tak úžasného bych doporučil asi všem. To by ale hyper markety asi zkrachovali, představa že by lidé začali jíst jen zdravě? :-)))
 6. Možná se k tomu vyjádří přímo Pavel Mácha, určitě bude vědět oco přesně jde. Děkuji za tvou poznámku ohledně mého deníčku, je tam sice hodně návštěv, ale ještě mi nidky nikdo nenapsal zda moje informace jsou aspoň trochu k užitku. Dík a drž se.
×
×
 • Vytvořit...