Přejít na obsah
Breatharián.cz

Jasmuheen


Teeepack

Recommended Posts

Paní Jasmuheen bych se raději moc neinspiroval, jelikož podle dostupných informací to je jedna z těch, kteří si fenomenem bretharianství pouze vybudovali "slušnou" živnost. Při klinické studii, které se rozhodla podrobit, byla po 4 dnech KO a ukončila to trapné divadlo. Její web a na něm komerční nabídka nahrávek nasvědčují, že ji zajímá něco jiného, než "božská strava". Možná, že někdy opravdu byla pránická, ovšem v současnosti ona sama říká, že si občas vezme kousek čokolády. Kdo ví, jak to je. Mé matce je přes padesát a cca od 40-ti trpí značnou nadváhou, přestože její denní dávka jidla nikdy nepřesáhne ekvivalent tří rohlíků. Myslím, že by o sobě mohla začít říkat stejně jako Jasmuheen, že je breatharian, přestože to slovo slyšela poprvé před měsícem, díky mé ztrátě hmotnosti :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím teeepack a děkuji ti za reakci.

Níže popisuji své důvody proč s tvým názorem nemohu souhlasit.

Přečetl jsem si knihy od Jasmuheen ve všech popisuje, jak je těžké se na této stravně udržet v nepřejícím prostředí a proto ?tito? lidé žijí v odloučení v klidném a vyrovnaném prostředí, kde na ně někdo neútočí. Kdo je jiný než většina, kdo má jiné názory je pro nás většinu nebezpečný.

V Austrálii je tržní ekonomika. Pracuj nebo chcípni. Ne jako u nás že nepracující se mají nejlépe. Proto chápu a souhlasím, že se živí vydávání knih, nahrávek a semináři. Ty děláš sou práci zadarmo teeepacku? Avšak její knihy v elektronické podobě jsou některé úpně zdarma a zbylé v elektronické podobě za symbolický dolar či dva. Zde bych uvedl že kniha od Henri Monfort je pouze ve francouštine, není v elektronické podobě a cena cca. 450 kč. I Henri nedělá semináře a kurzy zdarma.

Pokud hledáš v lidech to, co chceš najít (dobré i zlé), tak to vždy dle tvého názoru najdeš.

So se týče tvé Maminky, dle mého názoru je nutričně podvyživena a výsledek je jak ty popisuješ. Minimálně jí a má nadváhu. Doporučoval bych jí navštívit odborníka na sestavení vyváženého jídelníčku v zhledem k věku, zdravotnímu a psychickému stavu, prostření a fyzické či mentální práci. Inspirace například zde http://www.viviente.cz/jak-si-sestavit-vyvazeny-jidelnicek/

Protože toto fórum beru jako VýMĚNU a ZDíLENí VLASTNíCH ZKUšENOSTí a ne útočení na to co jsem kde slyšel, zdvořile bych tě Teeepacku požádal o nereagování. Tvůj názor plně respektuji. Děkuji ti.

Jerry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reagovat si budu opravdu na to, co já budu chtít :)) Díky za Tvou reakci, ale jistě si jsi vědom, že je naprosto mimo mísu. Úmyslně odvádíš diskusi někam stranou, někam do ekonomiky a bla bla bla., to tu ale opravdu nikoho nezajímá. Skutečnost, že se Jasmuheen sama rozhodla ukončila lékařský experiment, kdy po pouhých 4 dnech vykazovala nesporné známky hladovění a dehydratace, jsi buď záměrně obešel a nebo o tom ani nevíš :)))

Tak pro Tvůj lepší rozhled doporučuji TOTO VIDEO a také důkladnější sbírání dalších nezávislých informací o všech breathariánech. Oni totiž existují breathariáni, kteří byli přistiženi, jak se ládují hranolkama a zapíjejí to coca-colou :)) Stačí opravdu jenom hledat. Ovšem kdo nechce slyšet, neslyší, kdo nechce vidět, nevidí ...že ano?

I já jsem napoprvé jsem vydržel 9 dní na destilované vodě, takže rozhodně nebudu věřit paničce, které po 4 dnech bez jídla, doslova kouká smrt z očí :)

Pravdou ale je, že se každý můžeme inspirovat něčím jiným, stačí pouze věřit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nevěří ať tam běží. Vysvětlovat někomu víru v záměr je těžké, komanči také nevěřili v Boha a zavírali i faráře, protože se jich báli. Systémy a bohatí lidé se bojí takových záměrů jako je žít bez jídla a proto to kritizují a dělají vše, aby se to nepovedlo. To, že nevyšel jeden pokus, nic neznamená. Jasmin je skvělá ženská. Chlape, když na tebe budou meditovat ezoterici, tak nevstaneš ani do práce. Mnoho testů vyšlo. Doktor Werner byl v BPraze na 10 denním vyšetření a dodnes to Praha zapírá. Nevíš asi proč? Mnoho vědců tomu nevěří, to je vše čus.

Roman :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 years later...

Ten, kdo žije jen nedůvěrou, ve všem vidí jen podvod - léčitelé, uzdravování, prána, atd., co k tomu dodat...  Sám jsem také byl totiž takový... Úplně se v teeepackovi poznávám... Věřil jsem jen vědě a  vědeckým informacím... Ale změnil se mi život jen kvůli jediné veci. EFT. Přišla krize ekonomiky... Byl jsem na úřadu práce, člověk dostane na hmotné nouzi 3.400 Kč... Ať za to někdo zkusí vyžít... Měl jsem deprese z nedostatku peněz... Pak jsem narazil na EFT. Jemnými poklepy na určité akupunkturní body, podle návodu jsem si ji odstranil. Za hodinku a půl byl klid... Koukal jsem na to jak blázen... Pak jsem si říkal -  Milane, budeš v balíku, každého něco trápí, souží, bolí...  :-)     Ale lidé nevěří... Takže úspěch se nekonal. Tak jsem začal pracoval na sobě, snažil si odstranit všechny špatné vlastnosti. A trápení z minulosti... (Špatné vlastnosti máme všichni... Závist, zlost, vztek, a další... Dřímají v každém někde vzadu... U někoho jsou v popředí... Tyto lidi hned  poznáte. Nikomu nic nepřejí... Pomlouvají, nadávají na vše... Ale svůj život k lepšímu nezmění.) Odstranil jsem si  vše co mne trápí. Změnil jsem se... Jsem spokojený...  Klidný, vyrovnaný...  Cítím, jako bych se tím očištěním dostal výše... Jsem usměvavý, veselý... Dnes vím, že jsou lidé co uzdravují rukama... Další se uzdravují sami EFT, nebo to zkoušejí jinými technikami... Takže třeba i ten nevěřící jednou prohlédne, jako jsem prohlédl já... Ale hádat se s takovým člověkem nemá cenu. Nevěří... Nechápe to, názory mu to nedovolí...  Byl jsem stejný. Dokud neprohlédne bude z duše takovými jako já nebo Vy, pohrdat. Nechme jej... Vy jste výše, dále...  Je to zatím ještě slepec. Ale jednou se může stát, že pochopí. Prohlédne... Přeji hodně úspěchů všem co se zajímají o  zatím ,,nevědecké'' a současnou vědou odmítané směry, které lidem pomáhají bez léků... Každý pokrok vždy byl bržděn těmi, co vše odmítají. Bylo to kdysi, je to i dnes. Nenechte se tím odradit... Hledejte... Výsledek bude stát za to. Děkuji že jste dočetli až zde. Milan Pudich, Ostrava 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...