Přejít na obsah
Breatharián.cz

hoko

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Příspěvky od uživatele hoko

  1. Absolvovala jsem 21 dní žití na práně a pití vody a čajů. Vzhledem k tomu, že jsem již několikrát držela sedmidenní půsty a vždy jsem měla od čtvrtého dne závratě a velkou slabost, bylo to nyní neuvěřitelně snadné. Po 21 dnech jsem ale nesplňovala tři kritéria o kterých mluvil Monfort - byla jsem už trochu unavená a motala se mi občas hlava, počet hodin spánku se mi nesnížil a váha se úplně nestabilizovala. Jím tedy nyní asi tři týdny dvakrát denně - ráno ovocný salát a večer zeleninový se semínky a občas si dám pár lžiček vloček nebo syrových obilných zrn. Velmi stojím o zkušennosti dalších lidí. Existuje nějaká skupina, která by se vzájemně podporovala? Nebo jsou nějaká setkání? díky za odpověď hanka

    Ahoj Hanko.

    O skupině nevím, ale něco určitě najdeš.

    Jestli stojíš o moji zkušenost, tak můj půst je hlavně o čakrách a dechovém cvičení s přímou vizualizací vstupu prány do jemnohmotných těl a nakonec těla fyzického.

    Hodně moc mě zkraje půstování pomohlo cvičení "vnitřní pránajáma". Praktikuje jej škola ing. Jiřího Vacka. Koupil jsem si kdysi cédo a praktikoval třeba i večer u televize.

    Podstata přechodu je v tom, že pokud Ti nepracují aspoň spodní čakry na 100%, úplný přechod není možný.

    A úplně to nejhlavnější je nevěnovat pozornost vnějším projevům, ale stále se soustředit do vlastního nitra.

    Tak jen do toho. Zdraví Honza

  2. To je přesně to, co si taky myslím, Mirku. Ono to zapálení pro přechod je správné a Henri to umí u lidí "roznítit", ale praxe je nevyhnutelná.

    Každý jen nepatrný neúspěch je obrovským soustem pro média a SYSTÉM.

    Já jsem pro pracovat spíš v tichosti, což skupinovou práci nevylučuje. Na vedení skupiny je otestovat jednotlivé členy, na co mají.

    Zdraví Honza

    Rozhodně by účastníci měli mít už dřívější zkušenosti s 21 denním půstem. Měli by dobře znát, jak se dělá po takovém půstu návratovka (nejlépe podle Pavla Máchy) a počítat s tím, že většina účastníků nepřejde a musí se navracet k běžné stravě podle standardních pravidel, proto by měli být na návratovku připraveni. Měli by vědět, že nesprávné zakončení takového půstu (např. tučným jídlem) může být až životu nebezpečné. Obzvláště pokud bude někdo začínat suchým půstem, měl by s ním mít dobré zkušenosti. Nikdo by do toho neměl jít bez nastudování půstařských knížek jako např. Partyková a bez dřívějších zkušeností s půsty.

  3. Dobrý den Vladimíre.

    Samozřejmě přeju jen a jen úspěch, ale přikláním se k tomu, že by každů účastník měl mít za sebou aspoň jednu čtyřicítku.

    Z vlastní zkušenosti vím, že - aspoň u mě - jednadvacítka zdaleka nestačila k tomu, abych pochopil, promeditoval, ale hlavně vyzkoušel, co udělá čtyřicítka. 

    Protože to ale máme každý jinak, na společném přechodu se s Vámi určitě sejdou ti, co tam mají být.

    Zdraví Honza

     

    Plánuji uspořádat společný přechod - tedy vytvořit skupinu. Pokud máte zájem více informací naleznete zde:
    http://vladimirbohm.cz/2013/01/skupinovy-prechod-na-pranickou-vyzivu-v-roce-2013/

  4. Je pravda, že každý jsme jinak nastavený díky karmickému vývojia stupně nebo úrovně dosažení. Ne každý je na bretharianství hned připraven. 

    Testoval jsem kyvadlem připravenost různých lidí z okolí....pokud mě to dovolili. Procentuální připravenost byla většinou dost nízká, jak před lety u mě.

    Začít je potřeba "v hlavě". Není to nemožné, je to moje cesta a už to u mě funguje. Velmi se osvědčil jogínský dech s představou, jak se tělo sytí světlem.

    Pocit hladu tlumit pitím vody, na začátku se neomezujte...třeba 4-5 litrů denně.

    Dobrá je komunikace s intuicí nebo kdo děláte s kyvadlem vytestovat si vhodnou délku půstu ve dnech....

    V těchto dnech přichází energie, která čistí cestu k pránické výživě, tak jen do toho.

    • Like 1
×
×
  • Vytvořit...