Přejít na obsah
Breatharián.cz

Fornax1713


Recommended Posts

Ahoj Fornaxi a vsichni,

 

rad bych vysvetlil vice muj postoj v teto veci. Nejprve tedy co je smyslem stranek, proc vznikaly a proc jsou provozovany tak jak jsou? Proto, aby vznikla chybejici platforma k predstaveni breatharianstvi jako fenomenu, aby se o nem prichozi mohli dozvidat vicemene presne informace, aby meli prostor o breatharianstvi diskutovat, radit si, popisovat sve zkusenosti - zkratka je to vse tematicky pomerne presne zamereno, vymezeno. 

 

Mym ukolem coby admina je, byt tim (byt nekdy nepopularnim) zahradnikem, ktery bude dohlizet na to, aby rostly jen ty cilene kyticky a ne jine, ty jine klicici musim presazovat, ne pro sebe nebo abych se proti nekomu negativne vymezoval, ale jen proto, aby ctenari nasli to co hledaji, tedy informace o tematu, o fenomenu. Ac se to mozna nezda, strukturu jednotlivych for jsem dosti ostrazite promyslel a peclive vazil, maji-li byt, jake diskuse mohou rozevrit. Uvedomuji si, ze tema breatharianstvi je popularni pro nejruznejsi 'hledajici' prichazejici z ruznich smeru a velmi jsem si daval pozor na to, aby stranky nakonec nebyly vystavistem techto smeru, ale aby zustaly zuzene na tema breatharianstvi. Kdybych to neudelal a fora bych rozvolnil, byly by zde dnes nescislne diskuse o krestanstvi, pustech, samanismu. Pisi to ze sve desetilete zkusenosti s provozovanim podobnych stranek.

 

I proto jsem dal do nazvu fora 'Soukrome denicky' privlastek 'O nasem prechodu k breatharianstvi', aby bylo jasne o cem jsou a o cem ne, tedy ne o tom, za kolik penez prodam dum, nebo jaka pisnicka se mi libi, koho jsem potkal dnes na ulici, ale kdyz tak o tom, jestli mam-li s breathariantvim osobni zkusenost (a to nikoli o pustovani) pak jaka je. Opet s ohledem na ctenare aby dostali to co se tematu tyka. A tak v Soukromych deniccich nebude pravdepodobne prilis zivo, nebot osobni zkusenost s breatharianstivm ma v soucasnosti v CR a na Slovensku jen nekolik jednotlivcu. Vubec to nevadi, presne tak to ma byt, smyslem stranek neni aby byly co nejzivejsi, ale aby byly co nejcistsi informacne i vlivove.

 

A tak musim cas od casu nektere prispevky presouvat do for, kam patri, a nekdy psat uzivatelum soukrome zpravy. Fornaxi, vzpomenes si, ze jsem ti na to tema jiz psal jednou a dohodli jsme se, ze si rozumime. Snad z toho vyse uvedeneho bude trochu jasnejsi to, co jsem chtel sdelit i podruhe. Tve prispevky mohou byt pro stranky uzitecne, budou-li k tematu, v tom mas plnou svobodu a stejnou, jako ji tu mame vsichni ostatni. Budes-li chtit psat o osobnich vecech, muzes je vzdycky sdilet s prateli v Soukromych zpravach, ktere muzes posilat cele skupine pratel.

 

Diky tedy za tuhle chvilku, rad napisi vic, bude-li treba.

 

Ahoj M.

... ještě jednou děkuji, nikdy nedám dopustit na toho kdo mně pomohl,  a vaše redakce je určitě ta která mě živila...bylo těžké uklidnit myšlenky...a tady jsem těžil :)  ...a budu*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

       :) Zdravím všechny jedlíky, polojedlíky a nejedlíky.

Jestli se nepletu, uplynul právě rok od chvilky, která mně mění život. 

   Můj střemhlavý ponor do přechodu na pránickou výživu a následné objevování dvojího světa se počal právě třináctého ledna minulého roku a díky za to.

Se vší pokorou se pokusím zdělit osobní poznání onoho počinu.:

   - teprve z odstupem času, chápu Henryho slova o magické jednadvacítce. Tarokové karty  (nutně podotýkám ty původní, na které jsem nikde nenarazil..!!

                                                                                                                           příklad karty č. 12- na původní kartě jsou znázorněny suky na kmenech kde visí postava  hlavou                                                                                                                              dolu,ve výšce sedmi čaker. Celá karta značí obrácené energie,nohy a pupek přijímá slunce hlava                                                                                                                          měsíc. Děje se to při úplňku na vhodném místě,kdy v jedné chvíli zapadá slunce a vychází měsíc.                                                                                                                             Vyfotil jsem to na svůj profil na Gogolu+.. Atak je to i s bludnými výklady všech karet :))

 - jednadvaceti denní přechod, může býti kolektivně či jinak pozitivně podporovaný a jistě s lepšími výsledky. Ovšem po tomto přechodu nastává cesta každého individuálně.

- celo tuhle pozdější osobní cestu jsem začal nevědomky cestu mystika.

- mystik se člověk nemusí narodit !!!! 

- mystika je pravěká praxe známá ve všech podobách po celém duchovním světě, je obsažena v józe, v Egyptských odkazech a i v odkazu Krista.

- mystika hovoří o práně a učí ji vnímat

- prosím přečtěte si ,,OHNIVÝ KEŘ,, - praktická mystika a snad tak jako já lépe vstřebáte téma nejedení

  

        Stále piji čaj s medem a dělám si občasně polévky do hrnečku a také tak si kupuji tvrdý sýr. Věřím že s odloučením se od hmotného světa, přestanu jíst cokoli.

                                                                                                                                                                                                                          ...s úctou *

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

                   Zdravím jedlíky polo i nejedlíky :)

  Konečně jsem dospěl k prameni poznání o práně a její praktické využití. 

  Henryho jaká si vizualizace zdělená v rámci jeho nedlouhé přednášky, jistě zahrnuje v jeho osobní škole také dýchání a prostupování prány, třeba i mimo tělo a jiné, co se téhle energie týče.

  Pro moje potřeby a poznání na vlastní kůži, měl můj duchovní přítel a také autor knihy ,,LÉČBA NERVŮ PŘÍRODNÍMI SILAMI,, pan Karel Weinfurter, to pravé

pochopení a tak psal pro lidi podobného založení.  V páté kapitole-Správné myšlení a v kapitole šesté- Práce a odpočinek nervů.Léčba pranou, ucelil jsem si denní režim.

  Již nechodím okolo jídelen s Pavlovovým reflexem a nehoní se mně chutě. Naproti tomu, pořád piji čaj s citrónem a medem a občasně si dělám sýrovou polévku do hrnečku a když je kousek tvrdého sýru, jsem v sedmém nebi.

Abych se přiznal píši především pro změnu názoru, že bibli napsal ďábel...

VELICE SE OMLOUVÁM, ZA TUHLE MOJÍ HLOUPOST . 

BIBLE JE SVATÉ PÍSMO 

...dílem zla,přinášející světský prospěch agresivní společnosti, je učiti knihu školním způsobem. Proto dnešní duchovní nemají ani ponětí proč si prorok vybral smrt na kříži a co pro každého člověka znamená tento symbol od pravěků.

  Čím déle, tím rychleji chci emigrovat. Mnoho štěstí*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Očakával som, čo je prameň poznania o práne..., čo by mnohých zaujímalo ....a nie odbočku na ukrižovanie . Prosím o vysvetlenie

 

tím pramenem poznání je každý jedinec sám sobě. 

Jistě tomu učí indické školy a kdo ví kdo ještě... teprve písmenkové cvičení, dýchání a tichá koncentrace ukáže každému na jeho těle cestu prorokovo a to tím způsobem, 

že nenechá nikoho na pochybách a pocítí vřelí dík za tuhle oběť. 

  Před tímto, ovšem člověk i zcela nevěřící může jíti jednadvaceti dennímu přechodu vstříc, počne li z cela mechanicky pracovati s pránou dle oné knihy, psané čechem pro čechy.

Určitě si dovedu svůj začátek představit tímto způsobem a dneska před každým plánovaným výkonem také tak činím a zcela vědomě se dobíjím*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ahoj Fornaxi.
Dávno si sa neozval.
Mnohí, čo boli na práne, po určitom nadšení to ukončili a potom zostali v anonymite, aby nemuseli uznať svoj omyl. Bol i takí, čo si hovoril breatharián, ale len chcel byť zaujímavý...Hold, podvodníkov je dnes v každej oblasti až až.
Predpokladám, že si stále na práne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Fornaxi.

Dávno si sa neozval.

Mnohí, čo boli na práne, po určitom nadšení to ukončili a potom zostali v anonymite, aby nemuseli uznať svoj omyl. Bol i takí, čo si hovoril breatharián, ale len chcel byť zaujímavý...Hold, podvodníkov je dnes v každej oblasti až až.

Predpokladám, že si stále na práne

 

  :) zdravím tě příteli,

 z vědeckého hlediska se nepokládám za nejedlíka, ovšem nepřestávám tomu věřit, ba naopak. Pořád piji čaj s medem, v chlebníku mám načaté arašídové křupky, olámaný kus tvrdého sýru a polévky do hrnečku. To celé plus krmení pro zvířata nakupuji jednou za deset až čtrnáct dní. Polévkám denně neholduji, když je teplo skoro vůbec.Také jsou tady minimálně dva měsíce načaté datle a sušený ananas,cca sto gramů. Když mám v puse jako v polepšovně, dvě datle a plátek ananasu mě přivádí do rauše :))

   To je asi tak všechno ohledně našeho tématu.

 Můj život směřuje do Jižní Ameriky na samotu, nemám jiný cíl než se duchovně seberealizovat, 

  Nu a co ty? Jak válčíš na poli ekonomiky a běžného žití? Přeji hodně štěstí*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

:) pokorně zdravím všechny nejedlíky.

  Můj život po přechodu pokračuje směrem od lidí. 

  Pořád věřím že se mohu stát úplným nejedlíkem, doufám že se změnou prostředí, vyměním pamlsky za zážitky.

  V současné době nepohrdnu rozžvýkanou šťávou s parádních jablek a nebo s cukrem nacucaných hrušek pokaždé když míjím plot sousedův zůstávám v pokušení. Polévky mně přes léto nechutnali a tak si ujíždím na kukuřičných křupkách s arašídy...mňam :))

Většinu času trávím sám, ( člověk není nikdy sám..) a tak křupky si vyčítám, ovšem na druhou stranu jsem rád že nic horšího nepotřebuji k ukojení tygra jenž v nás dřímá...

..tedy až na stavy kdy očekávám návštěvu...naštěstí zřídka kdy,, pak když je nečekaná, v dobrém úmyslu, něco na zub přiveze...automaticky odmítám a zdůrazňuji kvalitu dobra jenž tolik škodí...a pak, když je návštěva v trapu, mám ten líbivý pamlsek uložený v hlavě a tak dlouho s nim chodím, než ho sežeru ! Tedy spíše pomalu vycucám...

 A nebo příklad návštěvy ohlášené...naštěstí také zřídka... pak když se zeptá jestli něco po cestě nepotřebuji...naposledy to byla pica...asi měsíc zpět. 

Jo málem bych zapomněl, prodal jsem auto a chodím pěšky a nebo v případě nutnosti požádám přibližného svého :)..když se někdo najde.

Jako protiváhu jsem se po internetu naučil troje testy a udělal zkoušky na loď,plachetnici a moře. Také jsem si pořídil starou osmi metrovou ocelovou plachetnici, zralou na kompletní renovaci, kterou hodlám opravit a nastěhovat se do ni. 

Můj cíl je Amazonie a cesta stane se poznávání pána Boha na místech o kterých nemám ani páru :) Ta Čeština je krásná, nebojím se že se mně bude stýskat, ba naopak pokaždé když pluji v oceánu fantazie, pociťuji ohromnou úlevu, tuším však, že již nikdy nepoužiji svůj jazyk tak jako ,,doma,,

 Spoléhám na řeč zvířat..docela se učím...:) 

 Asi tak všechno, mnoho štěstí*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...