Přejít na obsah
Breatharián.cz

Fornax1713


Recommended Posts

Zdravím,
potkalo mně to velké štěstí, že jsem v noci 12.1. náhodně narazil (na YouTube) na přednášku Henri Monforta. Člověka, jenž je v mých očích jasným důkazem o existenci lásky a životní pravdy. Člověka, jenž se bez přípravy stal mým učitelem.
Od 13.1. nejím.
Vnitřní intuice to bere se šťastnou samozřejmostí , ovšem racionální myšlení mně nedovolí opomíjet tři zásadní kritéria, o kterých se Henri zmiňuje.
Jsem čestný člověk a slibuji, že po pravdě upřimně, sdělím své následující zkušenosti.
S přátelským pozdravem Jan PETR*

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

‎....mám velikou radost :) 
Středu jsem jako pokaždé prožil pracovně, tisíc kilometrů za volantem...
Večer jsem trochu s obavami o svoji energii navštívil Cross a celý večer jsem s lehkostí a bez únavy protancoval.
Dneska se cítím skvěle a v neděli oslavím dovršení přechodu na pránu :) ... i když, posuďte samy, měřím 178 a z 97 kilo se moje váha usadila na devadesáti. Netrpím nedostatkem energie, nehubnu,spím o něco kratší dobu cca 6-7h.... 
...možná jsem tam :))   *

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kéž by Ti to vyšlo... A i kdyby ne, tak budeš mít alespoň jednadvacítku. A to je taky super. :) Doufám, že příští týden poreferuješ...

:rolleyes: ... děkuji za přání. A kdybych začal hubnout, nebo více spál a nebo pociťoval únavu, vrátím se pokorně rovnýma nohama na zem <_< Ochotně po pravdivě poreferuji a ty referuj dále ju  :ph34r:  *

r

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:P jednadvacátý den. Den přechodu, den o němž můj učitel tvrdí že je magický.

      ...jsem obyčejný hříšník a co se týká magie znám ji pouze z pohádek :ph34r: .

Ovšem pravda také je, že jsem s kamarádem včera kolem jednadvacáté hodiny vyrazil tancovat do divadélka na Kampu.(cca150km)

 Všichni povinně do papučí a nebo naboso  ;)  Mezi přítomnýma sváteční nálada oslavy narozenin,mír,hudba. Tradičně nápaditá, do jinak černé místnosti, barevně křiklavá psy výzdoba. Pokaždé zavřu očí a nechám se v tomhle mini kosmickém ráji ovládat sílou tanečního  rytmu. Zastaví se čas, na oka mžik, nebo na věčnost? Na tom nesejde, mozek to tak nikdy na moc dlouho nenechá :))

    ....prostě uplynuli dvě nebo tři hodiny a já jsem vyměnil  tančírnu v hltání divadelní atmosféry ve foyer.

 21 den se začal náhodným setkáním s člověkem který mně dal 12.1. v noci, náhodně IMPULS.

  S Henri Monfortem  :wub: Můj učitel se tady na mě usmívá z malého obrázku, více nejde popsat slovy............................*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)  ...přestávám počítat dny, stejně se mně to pletlo. Pracovní týden se budu snažit v rámci možností neupravovat a zas půjdu dál ve své cestě za životním cílem. Poznamenaný nezaplatitelnou zkušeností a svobodný jako nikdy před tím. 

 Ale možná v očích většiny ochuzený o jeden z největších požitků nasyceného. Nemůžu to vyvrátit a a ni potvrdit, teda zatím ....

                                   Tím se loučím a přeji každému, aby až bude sám a v klidu, měl tu možnost neposlouchat rozum.

                                                                                                                                                                        S láskou k vašemu lidství J.PETR :rolleyes: *

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za zprávy, zdá se, že se po 23 dnech cítíš plný energie, což je skvělé. Určitě by mne zajímalo jak se budeš cítit po dalších dnech a týdnech - lidí, kterým se podařilo udržet váhu po 21 dnech není mnoho a tak tvoje zkušenost je jistě zajímavá. Také by mne zajímalo, jestli jsi pil vodu, ale to předpokládám, že s Henrim asi ano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za zprávy, zdá se, že se po 23 dnech cítíš plný energie, což je skvělé. Určitě by mne zajímalo jak se budeš cítit po dalších dnech a týdnech - lidí, kterým se podařilo udržet váhu po 21 dnech není mnoho a tak tvoje zkušenost je jistě zajímavá. Také by mne zajímalo, jestli jsi pil vodu, ale to předpokládám, že s Henrim asi ano :)

 Ahoj, poradit nepít sedm dnů, je to samé jako poslat tě na onen svět!!!

Piji,pil jsem podle pocitu potřeby a to převážně vodu,ale i kávu, nebo čaj. Dokonce měl li jsem v puse jako v polepšovně, přidával jsem si lžičku medu.

  V případě obratu, či radikální změny se ozvu a podrobně vylíčím...čím méně o tom uvažuji, tím samozřejměji to žiji, proto si myslím, je na čase se odmlčet.

                                                                                                                                                                                                   S pozdravem *

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

                     .Zdravím* Podělím se o velice osobní zážitek dnešního rána, prosím proto buďte ke mně ohleduplní vy co to čtete :)

Probudil jsem se kolem třetí hodiny a po půl hodině  s pocitem vydatného vyspání si udělal šípkový čaj, pustil you tube s filmem o životě věřících v Himálaji. Záviděl jsem jim tyhle přírodní chrámy hor a bohatství osvobození. 

 Ovšem na druhou stranu jsem viděl tu neuvěřitelnou nicotu která tímto  duchovním stačí k největšímu bohatství a štěstí, že věřím, že vůbec není co závidět, že ten chrám klidu lze nalézt kdekoli.

  Přes to že, nejsem příznivcem nízkých teplot, vydal jsem se po tmě směrem na Šumavu. Chtěl jsem najít vrch a podívat se na třeba i zatažené rozednění. Po přibližně dvaceti minutách jsem projel Klatovy a za Nýrskem směrem na Železnou Rudu jsem odbočil doleva mezi kopce. Tam sem se motal asi tak hodinu a už nebyla taková tma a já vyjel na silnici kousek od Klatov v Janovicích. Po chvilkovém zklamání a pocitu časové tísně, mě ovšem nic nekazilo odhodlání. Uprostřed Janovic je křižovatka ,která nabízela při odbočení doprava pohled na rovinou cestu nahoru kamsi.

Zastavil jsem u středověké štědře vyhlížející sýpky na obilí, před níž se s rohy výstražně trčícími hrbil napružený kovový býk. 

Bylo šero, hlavou jsem pokývl na kolemjdoucího a nečekal na odpověď, koukal jsem na druhou stranu do vyhlídky. Teprve po chvíli co jsem se otočil, všiml jsem se za sebou v dálce na kopci onu postavu jak míří do asi hradního komplexu.

Také jsem konečně zaregistroval  kus nade sýpkou lavičku a jaký si výtvarné dílo velikostí si v ničem nezadávaje s býkem.

Cestou kolem sýpky jsem už pociťoval chlad a když sem míjel lavičku s rudými svíčkami a prohlédnul si další kovový skvost, kterému ač jsem nerozuměl, promlouval  krásou,

 stačilo zvednout hlavu a zahledět se do široké dálky, přes kopcovité údolí, až na samý okraj obzoru, lemovaný černými lesy.

         Do toho dle oka mžiku, pro mně nebylo nic tak zásadního abych se natolik rozepisoval..,

ovšem za vzdáleného zvuku kokrhajícího kohouta a neuvěřitelného jarního hlaholu ptactva a bití zobáku do dutin vrostlého stromu s tím nejlepším zvukovým efektem ozvěny jsem tam stál a z očí se mně hrnuli přívaly slz a i když jsem se zastyděl,vylekal, polilo mně několika minutové horko a blaženost.

  Nikdy jsem nic takového nezažil, nepředpokládal jsem jak je to silný zážitek, začínám cítit potřebu častěji tiše šířit prostorem ze sebe samého to nic co jsem a nebo já nevím co, jen mám pocit že je to pro všechny bobře ..?

Pracovní den byl vynikající, přeji vám všem také vynikající dny*

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Jsi skvělý, že jsi zvládl tak rychlý přechod :) .  Tvůj poslední příspěvek mne "dostal". Vnímám stejné pocity - příjemné teplo a blaženost, převážně v meditaci, ale i v průběhu normálního pracovního dne. Jsou to nádherné stavy plné klidu a přítomného okamžiku. Aktuálně jsem asi na 200 kcal za den, nechávám tomu volný průběh a vnímám, co moje tělo potřebuje.  Je neuvěřitelné, jak po vyčištění fyzického těla energie proudí a s jakou intenzitou ji člověk vnímá.

 

S láskou   Monika

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Jsi skvělý, že jsi zvládl tak rychlý přechod :) .  Tvůj poslední příspěvek mne "dostal". Vnímám stejné pocity - příjemné teplo a blaženost, převážně v meditaci, ale i v průběhu normálního pracovního dne. Jsou to nádherné stavy plné klidu a přítomného okamžiku. Aktuálně jsem asi na 200 kcal za den, nechávám tomu volný průběh a vnímám, co moje tělo potřebuje.  Je neuvěřitelné, jak po vyčištění fyzického těla energie proudí a s jakou intenzitou ji člověk vnímá.

 

S láskou   Monika

:D  moc milé Mončičíčo,

tak trošku si připadám jako blázínek mezi tolika normálními lidmi. Nepřipadám si vůbec skvělý, ba naopak. Jsem nehezky překvapený jak valná většina lidiček s touhle informací pohrdá.

  Ten opravdový rozdíl mezi říší živočišnou a člověkem nespočívá v uměle vytvořené morálce člověka, ta opravdová výsada spočívá právě v tom, že nejsme závislí na stravě. 

Také bych předpokládal, že na rozdíl ode toho všeho co se na zemi vyvinulo, v rámci evoluce, a co je úměrně závislé na podmínkách kde zrovna vegetuje a je jedno jestli to jsou zvířátka nebo rostliny, to všechno má pozemský původ. Snad jen lidé, kteří nutně nezapadají do těchto přírodních zákonitostí, ten původ logicky mohou mít právě pro tu generální odlišnost, ;)  mimozemský.

Vím že trošku odvážná teorie, ovšem svěřím se ti s příhodičkou před dvěma dny.

Už nechodím spát proto že jsem ko, ale kouknu na čas a když už je kolem půlnoci, jdu si lehnout a v bdělém stavu pozoruji dění pod víčky a snažím se jakoby nepřemýšlet...těžké :)  když tu se mně z růžové barvy začala pod víčky přelévat  elipsovitě barva fialová všechno se zastavilo a já jako z dalekohledu koukal na temně černou oblohu s jasnými hvězdami, které se ani nepohnuly.To celé jakoby mělo hloubku až nikam ke kořenu míchy za krkem.

Netrvalo ani půl minutky a chytrý rozum se začal zajímat jestli opravdu vidím to co je nade stropem,střechou,mraky a krom panenského duševního pohlazení,bylo všechno fuč.Také zůstala jediná velice konejšivá otázka : ,, Odkud  pocházíš?"  oči už jsem neotevřel a mírumilovně usnul.

Chci se tohle otázkou zabývat do hloubky a tak se nadšeně připravuji jak se hodím do klidu a z pohodlí a nejintimnějšího soukromí budu hloubat ^_^

A zase čirou náhodou jsem přišel na stránkách o astrologii, že jsem tady na tom světě ve středu 160966 dní. Datum narození je 16.09. 66

Těším se až budu v posteli *            Měj se fajn a na shledanou Jan* :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Jsi skvělý, že jsi zvládl tak rychlý přechod :) .  Tvůj poslední příspěvek mne "dostal". Vnímám stejné pocity - příjemné teplo a blaženost, převážně v meditaci, ale i v průběhu normálního pracovního dne. Jsou to nádherné stavy plné klidu a přítomného okamžiku. Aktuálně jsem asi na 200 kcal za den, nechávám tomu volný průběh a vnímám, co moje tělo potřebuje.  Je neuvěřitelné, jak po vyčištění fyzického těla energie proudí a s jakou intenzitou ji člověk vnímá.

 

S láskou   Monika

 Ahoj Moničko, prosím můžeš mně popsat jak medituješ? Nikdy jsem to vědomě nezkoušel a ve čtvrtek ráno jsem se vrátil na ono místo nad sýpkou a krom zimy a goot vyhlídky nic....*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ahoj Moničko, prosím můžeš mně popsat jak medituješ? Nikdy jsem to vědomě nezkoušel a ve čtvrtek ráno jsem se vrátil na ono místo nad sýpkou a krom zimy a goot vyhlídky nic....*

Ahoj,

pevně věřím, že lidé s tvými informacemi nepohrdají, spíše bych řekla, že si s nimi neví většinou rady. Je velmi obtížné vysvětlovat, že k životu nepotřebuješ fyzickou stravu. Naučila jsem se o tom moc nemluvit. Mojí blízcí si zvykli, že s nimi nejím a když jdu do restaurace, dám si zelený čaj. Za těch 7 měsíců to již nikdo neřeší. Spíše jsou zvědaví, jak se mi daří :)

Jak popisuješ noční vjem, řekla bych, že jsi byl právě v meditativním stavu. Nepotřebuješ to vysvětlovat, žiješ to -  přesunul jsi vědomí ke zdroji. To je cílem každé meditace.

Tvá zkušenost u sýpky byla úžasná právě proto, že jsi nic neočekával. A když jsi očekával stejné zážitky, tak nic.

 

Já osobně medituji každý den od 5 nebo 5.30 na stejném místě okamžitě po probuzení cca hodinu, někdy více, někdy méně.  Záleží na tom, zda se dostanu do "bezčasového módu", kdy se ztratí lineární čas a vnímám pouze přítomné bezčasé beztvaré bytí.   Po přechodu na pránu ještě doplňuji polední a večerní kratší meditací (když mi to umožní čas). Většinou se na začátku napojím na zdroj v Matce Zemi a zdroj v Universu, potom mnohem snadněji vnímám, jak do mého fyzického těla proudí prána přes bazální a korunní centrum a vyživuje každou buňku. A když se nasnídám, tak to nechávám plynout, jak to přijde.

Podle mých zkušeností je důležitá pravidelnost. Na začátku jsem nevnímala žádné změny, myšlenky se většinou honily hlavou, nyní  po 3 letech s tím nemám většinou žádný problém.

 

Vím, že existuje tisíce metod jak meditovat, ale podle mého cíl je stejný. Každému ale vyhovuje něco jiného a každý by si měl vybrat svoji cestu. Je to stejné jako u přechodu na pránu - tobě stačilo pouhé rozhodnutí.  Mně trval přechod téměř rok. 7 miliard lidí, 7 miliard cest - jak řekl Henry Monfort.

 

S láskou     Monika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

pevně věřím, že lidé s tvými informacemi nepohrdají, spíše bych řekla, že si s nimi neví většinou rady. Je velmi obtížné vysvětlovat, že k životu nepotřebuješ fyzickou stravu. Naučila jsem se o tom moc nemluvit. Mojí blízcí si zvykli, že s nimi nejím a když jdu do restaurace, dám si zelený čaj. Za těch 7 měsíců to již nikdo neřeší. Spíše jsou zvědaví, jak se mi daří :)

Jak popisuješ noční vjem, řekla bych, že jsi byl právě v meditativním stavu. Nepotřebuješ to vysvětlovat, žiješ to -  přesunul jsi vědomí ke zdroji. To je cílem každé meditace.

Tvá zkušenost u sýpky byla úžasná právě proto, že jsi nic neočekával. A když jsi očekával stejné zážitky, tak nic.

 

Já osobně medituji každý den od 5 nebo 5.30 na stejném místě okamžitě po probuzení cca hodinu, někdy více, někdy méně.  Záleží na tom, zda se dostanu do "bezčasového módu", kdy se ztratí lineární čas a vnímám pouze přítomné bezčasé beztvaré bytí.   Po přechodu na pránu ještě doplňuji polední a večerní kratší meditací (když mi to umožní čas). Většinou se na začátku napojím na zdroj v Matce Zemi a zdroj v Universu, potom mnohem snadněji vnímám, jak do mého fyzického těla proudí prána přes bazální a korunní centrum a vyživuje každou buňku. A když se nasnídám, tak to nechávám plynout, jak to přijde.

Podle mých zkušeností je důležitá pravidelnost. Na začátku jsem nevnímala žádné změny, myšlenky se většinou honily hlavou, nyní  po 3 letech s tím nemám většinou žádný problém.

 

Vím, že existuje tisíce metod jak meditovat, ale podle mého cíl je stejný. Každému ale vyhovuje něco jiného a každý by si měl vybrat svoji cestu. Je to stejné jako u přechodu na pránu - tobě stačilo pouhé rozhodnutí.  Mně trval přechod téměř rok. 7 miliard lidí, 7 miliard cest - jak řekl Henry Monfort.

 

S láskou     Monika

:) moc děkuji *

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

   Drazí přátelé ač bez zkušeností, ovšem s vírou dobré věci, bych vás chtěl požádat jestli by jste mohli věnovat váš plodný čas meditaci za dobro Evropy.

Z iniciativy pana Petra Chobota, se po celé planetě soustředí co nejvíce senzitivních lidí a budou společně ve stejnou hodinu meditovat.

Cituji doporučení :,, 1. Zaměřit se v duchu na to, aby léčivá a harmonizující energie (očistné světlo, láska) prostoupila každým člověkem, který se snaží narušit evropské pole fanatickou agresí a nenávistí k evropské kultuře, civilizaci a lidskosti. 2. Nechat tuto energii prostoupit každým Evropanem, ať mocně aktivizuje jeho srdeční centrum a také solar, neboť Evropany je třeba probudit ze zakletí letargie. 3. Žádat o pomoc všechny světelné bytosti v bytí a všechny strážce Evropy - žádat všechny formy života ve vesmíru, které to s námi myslí dobře, aby poskytly Evropě a celé planetě v dalších několika letech maximální možnou ochranu. 

Pro naší kotlinu Bohemia, je meditace každou středu od dvaceti hodin.

   Osobně se těším a jsem zvědavý na případné reakce od vás. S pozdravem fornax*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Guest motomaji

Cítím nechuť ke všem těm čajům co tady mám a tak jsem je schoval do police a v případě zažehnání chutě na teplý nápoj si vařím nízkokalorický zeleninový bujon, špetka majoránky a pepře a jsem v sedmém nebi :)  .... doufám že se nerozežeru.....nerozjím ?*

A aj keď sa "rozješ", tak čo?

Všetko je tak ako má byť. Máš za sebou peknú skúsenosť s breathariánstvom a ďalej bude ako bude. Ideš si svojou cestou a ak sa vrátiš k jedlu, nebude to ani zlyhanie, ani krok naspäť. Bude to ďalšia skúsenosť a nič ti nebude brániť potom opäť s jedlom skoncovať. Neobmedzuj sa, že musíš nejesť. Tak, ako pre nás neexistuje obmedzenie, že musíme jesť, aby sme prežili, neexistuje ani opačné obmedzenie - nemusíme nejesť. Breathariánstvo nie je o nutnosti nejesť ale o momentálnej voľbe: chcem - jem, nechcem - nejem. Je to o nezávislosti. Nezávislosti na jedení a nezávislosti na nejedení.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A aj keď sa "rozješ", tak čo?

Všetko je tak ako má byť. Máš za sebou peknú skúsenosť s breathariánstvom a ďalej bude ako bude. Ideš si svojou cestou a ak sa vrátiš k jedlu, nebude to ani zlyhanie, ani krok naspäť. Bude to ďalšia skúsenosť a nič ti nebude brániť potom opäť s jedlom skoncovať. Neobmedzuj sa, že musíš nejesť. Tak, ako pre nás neexistuje obmedzenie, že musíme jesť, aby sme prežili, neexistuje ani opačné obmedzenie - nemusíme nejesť. Breathariánstvo nie je o nutnosti nejesť ale o momentálnej voľbe: chcem - jem, nechcem - nejem. Je to o nezávislosti. Nezávislosti na jedení a nezávislosti na nejedení.

... o mockrát děkuji, nikdy jsem nevylučoval návrat k jídlu a jestli že se nebudu cítit dobře, nebudu se za to stydět a najím se.

Možná bych mohl ješitně prohlašovat jídlo už nikdy nebudu a možná je to i moje niterné přání, ovšem moje chutě a přiblblý kladný vztah k masu a uzeninám a ke všemu co tak náramně voní a je stravitelné, mně v tomhle ohledu dost podráží sebevědomí...

Zřejmě nedostatek duševní hygieny. :) *

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nu a já a moje chutě :)) Mně osobně pomohl Motomaji, za což ti děkuji.*

V neděli odpoledne jsem se zas trápil pomyšlením na ,,dobré,, jídlo. Rozhodl jsem se, že nic nebudu dělat nuceně a tady jsem se přistihl, že se vlastně přemáhám a nutím!!

I za cenu toho, že všechny moje ideály zatím končí a že všem zas popravdě vylíčím jak to bylo, rozjel jsem jsem se přes kopec do Klatov a koupil jsem si na půl picu tuňákovou a napůl s ananasem Havaj.

 Hned za městem na lesní cestě jsem zařadil trojku a po předchozí instruktáži slečně z pizzerie, převaloval můj jazyk první tenký štráfeček...chuťová exploze, les jakoby se smál a já se žvýkající hubou, napumpovanej nejsilnější a nejpodmanivější drogou ,pomalu docoural domů.

Čelist se podrobila nezvyklé námaze a slast z pocitu nasycení přišla neočekávaně brzo a tak jsem podělil i pejsky.

Do postele jsem ulehal s pocitem ranní vyjížďky za čerstvým pečivem, čtvrtkou másla a litru mléka. ˇZe si o to prostě tělo řekne,

  ...opak byl pravdou  !....? S údivem jsem v zrcadle při ranní hygieně koukal jako výr na kruhy pod očima a s pocitem vetřelce v útrobách a s nevysvětlitelnou radostí přivítal nový den. A to ne jak jsem předpokládal že budu hladový, ale úplně obráceně, těšil jsem se až se zcela vyprázdním.

Zítra to budou dva měsíce co jsem v sobě nastartoval něco co mně očišťuje zvenčí i vně. Nevím jak to bude dál, dneska jsem přesvědčený, že jsem si tu picu nacpal do hlavy a můžu vám říci že prozatím jsem všechny chutě zažehnal. 

Věřím, že dobro je všude kolem a že je to tak jemná substance, ještě jemnější než jsou medúzy v oceánech a že potravou dobra jsou dětské očí, lidský smích a to člověčí prosté bohatství. Také věřím a žádám vás pokorně při svých modlitbách nebo meditacích popřejte mně prosím. 

                                                                                                                                                                                *

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fornax, možno by stálo za úvahu zúčastniť sa besedy s Henry Monfortom...

..určitě se chystám do Plzně, né proto abych tam hovořil, chci vidět svého učitele a naskytne li se vhodná příležitost mu i poděkovat. :)

 .. mimochodem, majitel Plzeňské Alfy pan Dobrý(Dobrman), kde se to pořádá, s nadšením přislíbil účast. Je to mimo jiné majitel několika významných zdravotnických zařízení a člověk se srdcem na pravém místě.*

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že najlepšie v každej oblasti  je okamžité rozhodnutie, ako keď sa ráno o pol štvrtej zobudím a ihneď  začnem deň, inak sa elán oslabí. 
Je zaujímavé sledovať svoj zdravotný stav, vitalitu, nástup únavy, spánok, vlasy nechty, zuby , stav pokožky, istá  svetonázorová  zmena ...
Fornaxi, si aj na facebooku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...