Přejít na obsah
Breatharián.cz

Tak nevím...můj průběh


Recommended Posts

Guest motomaji

Ahoj Bohouš,

nemusíš vedieť teoreticky nič o čakrách, energiách, pôstoch. Ak cítiš, že je na pôst správny čas, ak ti nerobí problém pôstovať, tak prečo nie? Ak sa cítiš dobre aj po 7 dňoch pôstu a chceš pokračovať, prečo nie? Človek by mal veriť vlastnému pocitu a spoliehať sa na vlastnú skúsenosť, a nie na nejaké knihy, odporúčania, teórie.

 

Tiež odchod nepotrebných látok je u každého individuálny. Možno to už odišlo nepozorovane, možno to príde neskôr, možno nie je u teba veľa týchto látok, ktoré by mali odchádzať. Nech ťa farba moču neznepokojuje, pokiaľ sa cítiš fajn.

 

Akokoľvek, veľa šťastia v ďalšom rozširovaní svojich možností!

 

PS. Hej, vo filmoch sa nielen veľa je, ale robí sa veľké množstvo ďalších (mierne povedané) hlúpostí, ktorými sa dnešný človek inšpiruje. Samozrejme, za predpokladu, že je dosť lenivý na to, aby robil niečo užitočnejšie než pozeral film. Dobrým riešením je vypnúť TV, a ešte lepším ani TV nevlastniť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Bohouš,

nemusíš vedieť teoreticky nič o čakrách, energiách, pôstoch. Ak cítiš, že je na pôst správny čas, ak ti nerobí problém pôstovať, tak prečo nie? Ak sa cítiš dobre aj po 7 dňoch pôstu a chceš pokračovať, prečo nie? Človek by mal veriť vlastnému pocitu a spoliehať sa na vlastnú skúsenosť, a nie na nejaké knihy, odporúčania, teórie.

....

Díky za postřeh a podporu. Jo a televizi nevlastním už leta. Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ti tedy fakt výborně fungují čakry, čerpání energie kořenovou i korunní čakrou a hlavně jejich vyváženost. Kdyby ses rozhodl nevracet se už k jídlu, tak myslím že by Ti to dobře vyšlo. I zastavení poklesu váhy tomu napovídá, že už jedeš na pránu. Gratuluji (a tiše závidím).  A na hubnutí kašli, organismus si sám určí co je pro něj optimální váha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ti tedy fakt výborně fungují čakry, čerpání energie kořenovou i korunní čakrou a hlavně jejich vyváženost. Kdyby ses rozhodl nevracet se už k jídlu, tak myslím že by Ti to dobře vyšlo. I zastavení poklesu váhy tomu napovídá, že už jedeš na pránu. Gratuluji (a tiše závidím).  A na hubnutí kašli, organismus si sám určí co je pro něj optimální váha.

Já si nejsem zrovna moc jist, zda se jedná o nějaké čerpání. Představoval jsem si to totiž úplně jinak. Ale je to krásný pocit. Ze začátku šimravý a v největší síle tak třetí čtvrté vlně až extatický. Nikdy jsem se o čakry moc nezajímal, tak jsem z trochu vyděšený, no. Ale díky za radu, moc si jí cením! Dá se s tím pracovat nějak dál? Asi by to byla škoda nechat to jen tak ladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš takový základní náťuk k čakrám: http://www.breatharian.eu/psychika/cakry/ .... Ty potřebuješ hlavně práce s energiemi které se Ti uvolňují a které se půstem probudily (např. Kundalini - Hadí síla http://zivotni-energie.cz/kundalini-hadi-sila.html ). Potřeboval by sis k tomu najít více informací, protože nesprávným použitím mohou být tyto síly pro Tě i nebezpečné. Ale už jsi Pandořinu skříňku otevřel, zpátky to už nejde. Když tak bys mohl kontaktovat Pavla Máchu, on má i v této oblasti zkušenosti a byl by schopný poradit jak dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kundalini je ta síla kterou využíváš, je fajn že jsi na to přišel tímto nevědomím způsobem ale dej pozor! Dokud nebudeš vědět více o této energii tak bych se dál nepouštěl. Jak už napsal Miroslav Němeček, je to síla kterou se první musíš naučit ovládat, jinak ti může spíše ublížit, lidé kteří ji nezvládli se ocitli prý i v blázinci a to dopadli prý ještě dobře. Je to energie na kterou by jsi měl první své tělo první připravit, tak jsem to aspoň pochopil dle knihy pojednání o bílé magii aneb cesta učedníka. Upřímně jsem poslední půst ukončil i díky této energii, začal jsem se nabíjet jako to popisuješ ty, ale první o tom ještě něco načtu a potom asi udělám přímo 42. Jinak bych ti moc doporučil urinoterapii od Mudr. Partykové, posune tě to o kousek dále.

 

přeji hodně úspěchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kundalini je ta síla kterou využíváš, je fajn že jsi na to přišel tímto nevědomím způsobem ale dej pozor! Dokud nebudeš vědět více o této energii tak bych se dál nepouštěl. Jak už napsal Miroslav Němeček, je to síla kterou se první musíš naučit ovládat, jinak ti může spíše ublížit, lidé kteří ji nezvládli se ocitli prý i v blázinci a to dopadli prý ještě dobře. Je to energie na kterou by jsi měl první své tělo první připravit, tak jsem to aspoň pochopil dle knihy pojednání o bílé magii aneb cesta učedníka. Upřímně jsem poslední půst ukončil i díky této energii, začal jsem se nabíjet jako to popisuješ ty, ale první o tom ještě něco načtu a potom asi udělám přímo 42. Jinak bych ti moc doporučil urinoterapii od Mudr. Partykové, posune tě to o kousek dále.

 

přeji hodně úspěchů.

Děkuji Ti za odpověď a podporu. O urině nepřemýšlím, vzhledem k faktu, že se tělo stále ještě čistí. Nejedná se o žlutohnědou kapalinu jak jsem se někde dočetl, ale stejně . Snad po pár měsících. Ale dík za tip, něco si o tom načtu. Momentálně jsem začal louskat Kundaliny a čakry, tak uvidíme. Nemám pocit, že by mé "dobíjení" na mě mělo nějaký negativní vliv. Stále ještě nevěřím, že je to skutečně kundalini, přijde mi to tak nějak hrozně jednoduché.

Mimochodem děkuji Ti za tvůj deníček, byl pro mě velkým zdrojem informací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se k tomu vyjádří přímo Pavel Mácha, určitě bude vědět oco přesně jde.

Děkuji za tvou poznámku ohledně mého deníčku, je tam sice hodně návštěv, ale ještě mi nidky nikdo nenapsal zda moje informace jsou aspoň trochu k užitku.

Dík a drž se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se k tomu vyjádří přímo Pavel Mácha, určitě bude vědět oco přesně jde.

Děkuji za tvou poznámku ohledně mého deníčku, je tam sice hodně návštěv, ale ještě mi nidky nikdo nenapsal zda moje informace jsou aspoň trochu k užitku.

Dík a drž se.

Je to tak. Než jsem začal, pročítal jsem spousty informací. Včetně drtivé většiny fóra pana Machy-tímto jej zdravím. A myslím že každý osobní zaznamenaný prožitek a zkušenost je pro nováčka důležitá.

Přeji Ti příjemný zbytek týdne a těším se na nové poznatky v Tvém deníčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S odstupem času si budeš říkat, že jsi mohl ještě jeden týden udělat, bude tě to mrzet, mě to mrzí vždy. S tím obchodem to máme stejné já už kupuji jen zeleninu, když chci dětem dát jogurt na snídani, tak jim udělám tvaroh s medem a světlicovým olejem, přidám vločky nebo klíčky a mám nejlepší čistou zdravou stravu na světě. Já už nějaký ten den si dělám jen grilovanou zeleninu s brambor, celeru, mrkve a naklíčených mungo, pokapené bazalkovým pestem s česnekem. Něco tak úžasného bych doporučil asi všem. To by ale hyper markety asi zkrachovali, představa že by lidé začali jíst jen zdravě? :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Díky Bohouši a všem zúčastněným za ochotu se podělit s průběhem přechodu, sleduji a pročítám všechny příspvěvky abych se udržoval v naději na přechod. Hodně o čakrách, energiích které poznal osobně při svých výletech mimo tělo popisuje Petr Chobot, současně vede taky při meditacích. http://www.petr-chobot.eu/cs/nahravky, docela by mne zajímalo jak na koho působí Petrovy zkušenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, Bohous :)

 

Tvoja skusenost je uzasna a drzim palce pri nasledujucom prechode.

 

Chcela by som reagovat na tvoj prvy tyzden, ked sa ti zdalo ze sa nedetoxikujes. Podla tvojich symptomov si myslim, ze v tebe umierali nejake parazity, s najvacsou pravdepodobnostou kvasinky. Nasvedcuje tomu unava a sny o jedle.

Toto pisem z vlastnej skusenosti. Zbavovala som sa kvasiniek uz vela krat (zabijala ich postom) a potom som ich zas ziskala spat, ked som sa cela stastna rozhodla, ze dam si pecivo... potom nejaku sladkost atd ;) ... cize to mam experimentalne overene.

Vzdy potom, ako som pozabyjala kvasinky a dala si nejake to pecivo alebo sladkost - necitila som ziadnu telesnu odpoved ako: "hmmmm.... to je dobreee" ... proste emocionalne mi to nic nerobilo. Co sa tyka sladkosti - citila som sladku chut, ale nie tak ako pred tym. Proste nic sa pri tom nedialo.

 

Potom ked sa mi zas premnozili kvasinky (co som vedela podla istych symptomov) tak ked som si dala nieco sladke, tak v tom bol znovu faktor "hmm, ake je to dobre" ...

 

Takze som zistila, ze kvasinky dokazu ovladat nase chute, resp. pozitky z jedla a dokonca aj mysel a sny. Vzdy ked som ich zabyjala, tak som mala sny o kopach sladkosti, alebo ked boli premnozene a len na okamyh som si spomenula na cokoladu, uz som sa toho nemohla zbavit! Bol to ako demon v mojej mysli.

 

Cize po dlhsom poste je super ak clovek zostane na surovej zdravej strave, aby sa mu akekolvek parazity (ktorych sa zbavil) znovu nerozmnozili. Vtedy clovek nabere slnecnu silu z plodov a nasledny prechod bude potom (s velkou pravdepodobnostou) uspesny. ... Lebo sa uz nebude musiet zbavovat parazitov a hned sa bude detoxikovat a prechadzat do jednoty s vesmirom.

 

Ja som sa k uspesnemu prechodu este nedostala, lebo teraz medzi jesennou a jarnou rovnodenostou som mala velke zmeny k kondicii. Resp. boli u mna aktivovane ... neviem co. Ved viete :) ... pri nove sa menila DNA alebo co, silne energie, zmeny a pocas splnu sa aktivovali. Ale konecne sme za jarnou rovnodennostou a teraz uz bude vsetko lahsie - od zaciatku aprila a coskoro sa pustim do prechodu aj ja :)

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...