Přejít na obsah
Breatharián.cz

Henri Monfort obnoví skupinové přechody


Medunka

Recommended Posts

U Henriho na facebookové stránce jsem našla tento vzkaz (překlad v čj a dole v originále) z 4. ledna:

 

 

Ahoj všem,
právě jsem měl vize přímo od mého Průvodce a ten mě požádal, abych pokračoval s konferencemi ve Francii a v zahraničí, jelikož energie, které teď sestupují, rozpustí množství temných sil a moje role je podávat svědectví. Budu tedy znovu tvořit skupinu ve Francii v letošním roce a další v České republice a doufám, že zde udělám sérii konferencí jako v roce 2011. 
Pokud chcete vy sami uspořádat setkání, kontaktujte mě na e-mailu:
henrimonfort@yahoo.fr 
Mí přátelé v Česku mi také umožní publikovat mou knihu v češtině a přeložit ji do angličtiny. Bude to kniha revidována s přidanou částí, která bude jako praktický manuál.
To jsou mé novinky!
Naviděnou
Henri
 

BONJOUR à tous et toutes,
Je viens de terminer une quête de vision en direct avec mon Guide et celui-ci m'a demandé de reprendre les conférences en France et à l'étranger et les groupes car aujourd'hui l'énergie qui descend va dissoudre nombre de forces obscures et mon rôle est de témoigner. Je vais donc recréer un groupe en FRANCE cette année et un autre en Tchéquie et espère faire là-bas une série de conférences comme en 2011
Si vous--même avez le désir de créer un évènement comme une conférence: contactez-moi sur mon adresse-mail : henrimonfort@yahoo.fr
D'autre part des amis tchèques vont me permettre d'oeuvrer à publier mon livre en Tchéquie et à le traduire aussi en anglais: ce sera un livre remanié avec une partie ajoutée comportant un manuel plus pratique
Voilà pour les nouvelles et que du bonheur!!!
A plus tard

Henri

 
 
  • Like 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Všechny na zdejším fóru zdravím,

 

Henri mi dal důvěru postarat se o jeho pobyty v roce 2013 v ČR. Posílám Vám první info.


Zájem je obrovský, zůstávájí zájemci z loňských zrušených procesů. Ale víte jak to je, kdo kde má být tak tam bude. Zájem je velký a proto místo, kde se proces bude konat si nás teprve vybírá. Proto pokud by jste někdo věděli o vhodném místě, které bude splnovat: příroda, okolo pokud možno NIC:). Jste v té době velmi citliví a např grilování z okolních chat by mohlo zasahovat do vaší vnitřní práce, stejně jako hluk a třeba kolemjdoucí po turistické stezce. Ideální je místo na samotě. Dále jsou účastníky požadované 1L pokoje a dostatečné sociální zařízení. Není nutné na pokoji, ale v počtu odpovídajícím pro ubytované. Budova nebo objekt by měl být čistý, bez vlhkosti a dalších potíží.Vše s ohledem na úspěšnost Vašeho procesu. Adresa pro veškerou korenspondenci ohledně aktivit s Henrim pro rok 2013 je:

 

pranajinacestakespiritualite@seznam.cz


Pokud dubete mít potřebu napsat Henrimu je možné. http://nourriture.pranique.free.fr/

 

Co se týká věcí kolem aktivit v ČR mi přeposílá. A naopak, pokud se ke mne dostane dotaz na který je potřeba, aby odpověděl Henri přeposílám já. Jsme propojeni:).


Krásné dny prosycené pránou Vám přeji,

 

Danna

 

 

***

 

 

Vážení a milí,


jak víte, Henri Monfort pro tento rok nabízí  možnost 21. denního procesu zahájení přechodu na pránickou výživu v ČR. V loňském roce byl velký zájem o pobyt a proto Henri vypsal dva termíny: v říjnu ve Francii a v květnu v ČR. Pobyty byly zrušeny. Já se jmenuji Dana a zúčastnila jsem se procesu v létě ve Francii. Byla to krásná a nesmírně cenná zkušenost. S Henrim jsem v kontaktu i nadále a společně nyní spoluvytváříme knihu v češtině, kterou Vám rád představí.


Požádal mne o podílení se na zajištění procesu v ČR 2013. Na letošní rok má v možnostech pouze jeden termín a to během měsíce července 2013. Přesné datum bude upřesněno. Zatím se jedná o dvou možných termínech:

 

2. - 22.7.2013 nebo 15.7. - 5.8.2013


Který termín to bude se rozhodne po obdržení Vašich předběžných přihlášek. Podle toho bude vyjednáno místo pobytu s ubytováním . Většina z Vás si přála jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením a v pěkném energeticky posilujícím místě. Toto je v současné době docela nesnadné vyjednat vzhledem k tomu, že taková místa jsou nejméně na rok dopředu obsazena. Ale víte jak to je:), co má být nám Vesmír pošle.


Cena za doprovod na procesu zůstává stejná - 400,-EUR

Cena za ubytování bude sdělena podle výběru místa.

Cena za tlumočnici bude sdělena.


Celé věci pomůže, pokud napíšete předběžnou přihlášku. Prosím do předmětu e-mailu napište své jméno a datum, kterého by jste se mohli zúčastnit. Pokud Vám vyhovují oba, tak je tam oba uvedte. Do přihlášky uvedte:


Jméno, Bydliště, Kontakt


Poté dostanete závazné a další informace a instrukce k přípravě. S přihláškami se bude postupovat jako v loni, podle datumu přijetí odpovědi. Pak se bude tvořit list náhradníků.

 

Děkuji za pochopení a společné tvoření na přípravě procesu.


S přáním krásných pránou nasycených dnů


Dana

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Dano,

 je zajimave jak informace chodi v danem case. Minuly rok jsem psal p.Monfortovi dotaz na prechod a odpovedel mi, ze pozastavuje cinnost. Takze jsem posledniho pul roku naplanoval vlastni skupinovy prechod. Nikoliv prechod rizeny ci vedeny, ale spise skupinu lidi, ktera chce prejit a v tomto case prechodu byt spolecne na jednom miste ale kazdy sam za sebe.

Dnes davas tento post a zitra mame mit jako skupina sektani :) opravdu zajimave nacasovano...

 

Kazdopadne o teto aktivite p.Monforta budu informovat at se ma kazdy moznost svobodne rozhodnout kam ho srdce vola.
Mnou organizovana skupina a aktivita je zde:
http://vladimirbohm.cz/2013/01/skupinovy-prechod-na-pranickou-vyzivu-v-roce-2013/
http://vladimirbohm.cz/2013/01/setkani-skupiny-k-prechodu-na-pranu-v-roce-2013/

PS:kolik se planuje lidi ve skupine p.Monforta?

 

Vladimir

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...