Přejít na obsah
Breatharián.cz

Veganství


Recommended Posts

Veganství je určitý způsob života, který si zakládá na rostlinné stravě a nenásilnosti ke zvířatům. Je to taky mezimůstek k přechodu na pránu a proto jsem se rozhodla sdílet tento odkaz:



Nejde tady ani tak o pránu, ale o způsob života, který je v souladu s obrazem člověka, který je empatický a nezaslepený. Doufejme, že veganů bude přibývat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano....díky tomuto videu jsem přestala jíst maso.

Je to video které mi otevřelo - nevím jak to nazvat,ale ve chvíli kdy vidím maso,nebo se k němu jen přiblížím,

pak cítím strach toho zvířete,bolest,bezmoc a otázku....kdo nám dal právo?

Začala jsem nejen soucítit ale i se napojit na bytosti(zvířata) a cítit zodpovědnost za své chování.Ve chvíli kdy jsem se rozhodla nejíst maso a zharmonizovala své vědomí (příjala jsem zodpovědnost,za to že již nechci být původcem smrti,začala jsem pro to něco dělat-přestala jíst maso,pocit,že kvuli mne již žádné zvíře neumře mne natolik vnitřně uspokojil,že mi vůbec maso nechybí.

Cítím se lépe,moje tělo se pročistilo od zbytků v trávicím traktu a zároveň se pročistilo moje duchovní tělo,neboť není zasaženo vibracemi strachu,které v sobě maso nese).

Proč o tom všem píši???

Na přednášce Waltera Omsy byl vznesen dotaz,co když mne trápí i to,že tím,že překrojím brambor,taky mu beru život??

Walter na to odpověděl: Pak je načase,abyste přešla na pránickou stravu.

Henri Monfort také mluvil o křičícím salátu.

Já to cítím asi tak-můj pocit uspokojení se ze žaludku přemístil do hlavy.Jsem šťastnější s prázdným žaludkem a vědomím,že kvuli mne nikdo nezemřel a ten tok štěstí a pocit harmonie nejen se zvířaty,ale s celým vesmírem mne naplňuje radostí,štěstím a především láskou-pránou a jak řekl Henri Monfort,být na pranické výživě je jako být zamilovaný 24 hodin denně.

Video doporučuji shlédnout opravdu stojí za to!!!

Díky

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Z pohľadu karmy:

Treba to chápať tak, že jedením mäsa si človek "pokazí" karmu? Že sa mu to potom nejako vráti? Že ho stihne nejaký "trest" za to, že sa podieľal na zabíjaní zvierat?

(Platí to pre ľudí, ktorí už vedia, ako to chodí na farmách, aké sú podmienky pri chovoch zvierat. Dieťa, ktorému rodičia naservírujú na obed mäso, nepácha nijaký zlý skutok. Nie je o podmienkach chovu zvierat informované, vôbec to nerieši. V tomto prípade nevedomosť asi ospravedlňuje.)

 

Karma znamená, že človek znáša následky svojich činov. Voľne povedané.  (Nechcem sa hrať so slovíčkami a pátrať po presnej definícii karmy.) Ale povedzme, že človek má chuť na niečo živočíšneho pôvodu. Tá chuť je obrovská. Ale nedá si, lebo sa nechce podieľať na utrpení zvierat. Má absťák, psychicky (možno aj fyzicky) ho to vyčerpáva, odrieka si niečo, po čom jeho organizmus (závislý na jedle) volá. Čo by mal robiť taký človek?

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Človek nemá spôsobiť inému tvoru utrpenie.
 Ale ani sebe, lebo telo je jediným nástrojom jeho ducha. Telo mu bolo dané ako dar o ktorý sa má svedomite starať. 
Ak ho všakovakým pokušením sebatrýzni , uspáva  a následne umdlieva svojho ducha, tak sa ťažko karmicky  previňuje , predčasne starne, chorľavie, stráca chuť do života a mladí ľudia rozmýšľajú a konajú  neslano nemastno  ako starci...
Je to temný  myšlienkový smog, v ktorom si nejeden hovie a  ktorý ako tuhá škrupina obopína auru  človeka a postupne ochromuje všetky  jeho skryté schopnosti.
Pomaly strháva nielen seba  do bahna tupej odovzdanosti a falošného očakávania
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 years later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...