Přejít na obsah
Breatharián.cz

Buněčná paměť


Veronika

Recommended Posts

Zdravím jsem tu nová,

možnost pránické stravy mne zcela pohltila a cítím to jako cestu osobního a duchovního růstu.

Všechno souvisí se vším a vím,že nic se neděje náhodou.

Chtěla jsem se připojit ke skupině lidí, kteří měli s Henrim Monfortem absolvovat přechodových 21 dnů

v březnu 2013.Hledala jsem bližší informace na českém netu, leč nikde nic.

Nakonec mi to nedalo a napsala jsem přímo Henrimu e-mail a dostalo se mi této odpovědi.

Hello,

After the anonymous death threats which I received by telephone, I shall make no more groups, but only individual accompaniments by internet

You have details of my site

Friendship

Henri

Bohužel neumím francouzsky,takže si musím cestu hledat sama. Zajímaly by mne Vaše názory či zkušenosti s vymazáváním či přeprogramováním buněčné paměti.

Děkuji

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BIBLICKÉ "BUĎ SVETLO!"

Mňa zaujíma duchovná stránka celého procesu adaptácie tela na nový stravovací režim.

Keď sa pozriem na nočnú oblohu s miliómi hviezd, ktoré sú v pravidelnom pohybe, tak musí tu existovať všadeprítomná prasila, ktorá toto všetko drží v pohyblivej harmónii,

Vlniace a prúdiace vyžarovanie jemných častíc svetla svojim zhlukovaním vytvorili i našu Zem a na nej vznikli i telá ľudí.

Tá neviditeľná energia prúdi neustále a ako pobrežné vlny omýva naše fyzické telá. Väčšina sa pred týmto jemným žiarením uzavrela svojim materialistickým nazeraním alebo bujným fantazírovaním.

Domievam sa, že keď sa dostanem do stavu jej bdelého triezveho preciťovania, t.j. detsky pokorne sa otvorím jej neviditeľnému žiarivému dažďu, tak tzv,prána začne postupne v rastúcej miere voľne bez prekážok vstupovať do procesov premeny energií v organizme.

Som presvedčený, že vedomé duchovné prežitie tohto deja je pre ľudí ďaleko náročnejšie ako 21 dňové pitie vody. Kto je duchovne pripravený, tak už v prvom týždni pociťuje prílev síl a ihneď vie, že je tam.

Vidím to tak, že na duchovnom prežívaní tohto deja stroskotávajú mnohé pokusy. I keď sú vedené so snahou, nadšením a odriekaním.. Inak by tu bol už temer každý na práne.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím po delší době.....založila jsem si své stránky na kterých sděluji vše možné souvislosti s pranickou výživou.....toto je jeden ze článků,třeba zaujme.....

mé stránky   http://www.moje-cesta-za-pranou.estranky.cz/

 

DLE MÉHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE - VLIV BUNĚČNÉ PAMĚTI NA PŘÍJEM PRÁNY

 

Proč souvisí prána s buněčnou pamětí?

 

Dnes již lékařská věda souhlasí s myšlenkou, že v buňkách máme zakódovány veškeré vzpomínky na stresové situace kterými jsme od dětství, a nejen od dětství prošli....

Jestliže se ocitneme v sitaci,kterou buňky vyhodnotí jako podobnou tomu traumatickému zážitku, který jsme již prožili, začnou buňky okamžitě reagovat.

 

Reakce buněk na stres je dvojí:

OBRANA - buňky se stáhnou a nepustí nic ani ENERGII dovnitř ani ven (můžete si to představit jako hrad připravený k obraně)

ÚTĚK - buňky začnou produkovat a vypouštět látky -ENERGII - která nutí k aktivitě, a nejsou schopny nic ani ENERGII přijímat ( pro představu, v dobách kdy jsme žili ještě v jeskynich tak jsme utíkali před medvědem)

 

Proto lidé když jsou nervózní jsou aktivní, pobíhají a nevědí proč, nevědí co s rukama nohama a je to i problém hyperaktivních dětí.....buňky prostě jen uvolňují stres. (Utěk)

Jinou reakcí je ve chvílích strachu,či leknutí nehybnost...zkoprnění celého těla nebo jeho části.(Obrana)

 

Proč tedy souvisí prána s buněčnou pamětí?

 

Přijímání prány NEsouvisí s trávicím traktem, ale příjímáním ENERGIE NA BUNĚČNÉ ÚROVNI.

 

Jestliže na naše buňky působí mnohdy trvalý (permanentní) stres a to nejen ten fyzický, ale v dnešní době především psychický, kdy se lidé trýzní myšlenkami ...nejsem dost dobrý, zklamal jsem, nikdo mne nemá rad, atd. ..... pak tělo, respektive buňky nesjou schopny přijímání čehokoli....natož ENERGIE - PRÁNY.

 

Domnívám se, že právě proto je duchovní vývoj, sebepřijetí a pochopení sebe sama tolik důležitý, neboť pomůže odstranit vnitřní stres, který zabraňuje buňkám k čerpání PRÁNY.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je opravdu velmi výživný příspěvek, je fajn mít tady někoho, kdo trefí přímo do černého.

Něco ve mně mi už dlouho říká, že tohle je jeden z důvodů, proč někdo přejde a někomu to nejde.

Chystám se na přednášku o metodě ruš, tahle metoda by měla uvolnit právě tu energii která by mohla blokovat bez problémový přechod.

Ještě dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...