Přejít na obsah
Breatharián.cz

Seminář s Jasmuheen


Medunka

Recommended Posts

Ahoj všichni,

já jsem se účastnila přednášky a semináře s Jasmuheen, který se konal od 1. - 3. června 2012 v Praze. Rozhodla jsem se napsat pár bodů, o kterých Jasmuheen mluvila a o kterých si myslím, že jsou moc užitečné.

1) Jeden z bodů, který byl pro mne důležitý je, jak si zkontrolovat procento pránické výživy. Když se postavíte normále rovně s nohama na zemi (ne podpadky) a zeptáte se své Esence (Bon, Duše, Boha uvnitř), jestli se pránicky vyživujete více jak z 50 % a pokud se vám tělo nahne směrem dopředu, znamená to ano, když dozadu, tak ne. Mužete si tak "vykyvadlovat" přesné procento. Pokud vám vyjde přes 50 %, můžete snížit dávky jídla. Na 21 denní proces byste neměli jít, pokud máte procento nižší než 100 %! Pokud máte byť 99 %, tak z jednoho procenta půstujete a tělo se ničí.

Také doporučuju knihu Pránická výživa a Život bez jídla, které vyšly před pár týdny.

2) Další důležitý bod je dodržovat 8 ingrediencí pro světový mír: každodenní meditace, modlitba, ovládnutí mysli a lehká strava, cvičení, služba, chvíle ticha a práce s mantrami a náboženskými písněmi.

Jasmuheen také říkala, že nová doba je ve znamená radosti ze života. Není už to jen o asketickém sezení ve stejné poloze. Když si půjdete zatancovat, tak je to jako by jste meditovali. Je to všechno jen o radosti z celého procesu a ze života.

3) Co se váhy týče, je důležité si naprogramovat ideální váhu dle knihy Božská výživa. Předejdete výkyvům způsobené pobytu ve stresovém prostředí a jiné.

Já osobně jsem zatím na začátku. O celé věci jsem se dověděla teprve nedávno, ale úplně mě to vzalo, takže už nemyslím na nic jiného. Co se týče půstů, tak já jsem jeden z těch "šťastlivců", kteří když se nají čokolády, tak zhubnou, takže nevím nevím, jak mi to půjde. :))

Hodně štěstí na Cestě! :)

M.

  • Like 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...