Přejít na obsah
Breatharián.cz

Výživa pránou :)


Recommended Posts

začal jsem se živit pránou... :) jsem ještě v procesu tzv.21 dní, ale poté co jsem sesbíral a nastudoval spousty informací, jsem dospěl do stádia, kdy sem si 100% jist, že jsem se dostal do stádia a poznal co je to strava bohů.... :) Je to proces, kdy se musí skloubit duchovní, emocionální, duševní a fyzická stránka vašeho Já, jinak to prostě nejde.... :)

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Stehlíku, to je obrovská novinka, ke které moc blahopřeji a samozřejmě se (asi jako všichni zdejší uživatelé) těším na všechny podrobnosti, zkušenosti a návody :) Jestli jsi si psal deníček, bylo by určitě zajímavé do něj nahlédnout. Také by mne zajímalo, jestli se dá nějak popsat ta změna, ten pocit, kdy víš, že se začínáš stravovat jinak. Prvních 7 dní jsi pil nebo nepil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji ti za tvé blahopřání, ale ani neni k čemu, každý můžem zažít tu tzv. nirvánu sam v sobě, jen se každý musí správně připravit a naladit.... samozřejmě že se to špatně vysvětluje, ale je to 100% láska....já osobně jsem pil vždy hodně, aby se mé tělo vyčistilo co nejlépe, jednej srdcem a odměna tě nemine.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc zjednodušená odpověd .. neb postup by měl být jasný .. jak se všude uvadí... je to 21dení přechod za určitých pravidel a příznaků ... pokud jsou dodržena pravidla a příznaky se jsně liší v některých bodech tak nedochází k přechodu.

Psát že každý je jiný a má to jinak asi je moc zavadějící neb postup a příznaky jsou přesně definovány .

Z vlastní zkušenosti půstů musím říci že jsem nedodržel dalo by se říci málo ale i to málo má vliv že nedochází v těl k dostačené reakci a nedochází tam k acodobazické krizy a pak tedy je přechod ohrožen ......

Je potřeba být veden někým kdo už ty zkušenosti má nebo co pokus to zkouška bud úspěšná nebo jen pokus .....debaty zeširoka nemají nic společného s vedením a nebo radou.

Jsem rád za jakýkoli příspěvěk co by mě obohatil v mé cestě nezavislosti neb cesta betarianství tedy neb fyzické potravy je cesta k nezavislosti .... a být jen sám sebou.

Pokud by se chtěl někdo opravdu podělit o zkušenosti a poznatky budu rád .. myslím že z vlastních zkušeností a chyb dokáži poznat zda jsou to jen vyčtené a reprodukované poznatky a nebo Opravdu Vlastní zkušenost.

romank@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar Stehlíku,

prosím Tě pokud jsi na 100% pránické výživě se vším všudy, cítíš také pocit neomezené energie a ne únavu při větší fyzické zátěži? Zkrátila se Ti doba spánku na polovinu a máš stabilizovanou váhu (popřípadě šla Ti nahoru)? Jaký máš koloběh tekutin (příjem/výdej)? Moc by mne zajímal Tvůj průběh přechodu a Tvoje prožitky určitě se nestyď a napiš vše do svého Soukromého deníčku tady na web. Bude to moc poučné i zajímavé pro všechny hledající!

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Posílám mnoho pozdravů, od podzimního setkání s Monfortem je toto téma hlavní, které neustále v myšlenkách procházím... chtěla jsem to poznat, tak jsem právě po 12.ti denním půstu a je to krásný pocit. Ráda bych se připojila s blahopřáním k přímému napojení na HLAVNÍ ZDROJ... Moc bych si přála zůčastnit se nějakého setkání s tématikou přechodu na pránu, chystáte nějaké? Díky že jste!

Anna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...