Přejít na obsah
Redakce

Margarita - breathariánka z Ufy

Recommended Posts

Margarita je mladičká breathariánka z ruského města Ufa. Stravovala se několik měsíců vitariánsky a plynule přešla na breathariánství, na kterém byla v únoru 2012 již 6 měsíců - pouze na vodě. Ve své přenášce v ruštině zmínila několik zajímavých názorů:

- Koušetete do jablka, protože máte chuť na pránu, ne na jablko

- Nejlepší praktikou je život, nesedět doma, ale vyjít na ulici, do skutečného života.

- Nehledám odpovědi vně, ale uvnitř, vím že tam všechny jsou

- Komáři koušou méně než dříve :)

- Nad svými odpověďmi nepřemýšlím, někdy po dotazu déle mlčím, ale nepřemýšlím o něm

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A krátký rozhovor s Margaritou na serveru pranoedenie.ru

Margarita z Ufy. Zkušenosti z přechodu na breathariánství

Breathariánství, zní to neuvěřitelně.. Musíme být jogíny a absolvovat dlouhou cestu zasvěcení nebo je to způsob výživy, který je dostupný každému člověku? Mladičká Margarita z Ufy se s námi podělí o svoji zkušenosti se svým životem na práně.

Co je to prána?

Nejsem vědec a nemohu proto přesně říci, co je prána, ale mám svůj názor, vím, že prána je všude, ale hlavně ve vzduchu. Je tím, co uvádí do pohybu všechno! Prána ... podstata, podstata jakéhokoli pohybu! Né, chuť nemá :)

Vaše zkušenosti z přechodu? Jak dlouho to trvá?

Zpočátku jsem byla vitariánkou, poté jsme začala jíst stéle méně a méně, až jsem jedla pouze jednou za měsíc kousek ovoce, to trvalo 5 měsíců, potom jsem potřebu jídla zapomněla a tak to nyní trvá 6 měsíců. Piji vodu.

Je nějaký rozdíl mězi přechodem mužů a žen?

Nevím, protože jsem žena a nevím, jak přecházejí muži. Ale cítím, že není žádný rozdíl, všechno je jen v hlavě.

To nejdůležitější - kde je třeba začít?

:) To je legrační. Začněte u syrové stravy. Stanete-li se vitariánem, pak už to je dobře, protože je to zdravé a opravdových vitariánů by se dalo napočítat na prstech jedné ruky. O breathariánství pomlčím, staňte se vitariány a pak už to půjde samo.

Tělo. Jak se cítíte tělesně? Dojde při přechodu ke ztrátě hmotnosti? Jak snašíte fyzickou aktivitu? WC téma.

Tělo... mám nad ním plnou kontrolu, vím, z čeho je a vnímám jeho vnitřní procesy - je to můj nástroj, se kterým tvořím. Na toaletu chodím málo, podle kolik vody vypiji, na velkou ne.

Praxe. Mechanismus přechodu. Cvičení a techniky jak na to?

Poslouchej, neexistuje mechanismus pro přechod, neexistuje způsob! Nesmysl :) Hlavní je – uvolnit se a naučit se v první řadě důvěřovat životu.. Mnoho lidí nevydrží být ani vytariány, nevěří samotné přírodě! Myslí si, že nebudou mít dostatek vitamínů, nebo něčeho jiného! Staňte se vitariány, pak vám bude přechod umožněn!

Potkala jsi ve svém životě nějaké další breathariány?

Ne, nepotkala :)

Upraveno uživatelem Martin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky