Přejít na obsah
Breatharián.cz

Viner


Viner

Recommended Posts

Dobrý den,

dnes jsem zkoušel Šankhaprakšálanu. Dle "výstupů" soudím, že bylo načase :) Nepříjemné na celé věci je pouze ta teplá slaná voda. Ze začátku, jsem měl pocit vysušení a pálily mě oči, to do půl hodiny přešlo. První vyprázdnění na sebe nechalo dlouho čekat, až mě to znepokojilo. Stále jsem tedy prováděl předepsané cviky a výsledek se nakonec dostavil. Na WC jsem si poseděl 4x, pak ještě krátce po prvním jídle. To jsem zvolil v horké vodě zalitou zeleninovou směs do polěvky a pohanku,kterou jsem přisypal a nechal nasáknout. Pak ještě hrst vlašských a kešu ořechů, které koušu a žvýkám, dokud z nich není kaše. No a čaj, až po jídle jak doporučují na webu http://zivotni-energie.cz/sankhapraksalana-varisara.html

Zatím dávám jednodenní půsty. Jídelníček jsem však zredukoval na zeleninu, ovoce a ořechy. Od příštího týdne chci začít se třemi dny a více pohybu. Velmi mě inspirují angličanka Barbara Moore http://www.breatharian.eu/breath/anglie/barbara/lekarka.php

a Jericho Genesis Sunfire http://www.breatharian.eu/breath/anglie/sunfire/prechod.php

Oba byli velmi aktivní.

Hezký den

J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Mildo,

vypil jsem asi 3 litry slané teplé vody. Nejdřív 6 sklenic, po každé cvičení, než jsem šel na WC. Voda nebyla úplně čistá, spíše kalná, ale to pro mělo bylo dostačující.

Cítím změny a dávám pozor co pozřu. Jelikož dávám 2 půsty za týden a jídlo hodně redukuji, pozoruji jak na mě to jídlo působí a můžu říct že po jídle se mi hůře spí a vstává.

J

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravíčko,

 

využívám tepla a pohody a začínám svoji první 21-ku. První den suchý. Úplná pohoda. Mírný tlak v oblasti čela. Od včerejší noci jakoby tělo vědělo, že se bude "fungovat" jinak. Cítím se víc v sobě, klidnější a vyrovnanější. Čas trávím na lodi takže vlhkosti mám dost, chládek a zároveň sluníčko podle potřeby. Na to, že je to pracovní den z notnou dávkou stressových telefonátů, několika schůzkami se cítím dobře.

Rád bych na suchu vydržel aspoň 3 dny protože se umocní čistící procesy a celá očista se tak stává efektivnější. Samozřejmě je na suché půsty třeba dlouhodobá příprava v podobě kratších půstů na vodě nebo očistných kůr či diet, které pomáhají tělu zbavit se toxinů a dalšího těl. odpadu, které by při suchém půstu způsobovali problémy a zdravotní rizika.

Všem krásný zbytek dne a příjemný večer

 

Jarin  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. den na suchém půstu. Cítím se dobře a vyrovnaný. Pokles vlhkosti v ústech. Chůze je pomalejší a opatrnější ale pohyb mi nečiní těžkosti jako při prvním suchém půstu.

Za poslední dva měsíce jsem provedl několik desítek proplachů tlustého střeva což mi přineslo velkou úlevu a pocit čistoty. Doporučuji, je to účinná a rychlá pomoc zanesenému a unavenému tělu. Nezapomeňte, že střevo je živá trubice, která dělá svoji práci, pokud ji nevycpeme vším možným co hnije a kvasí, uvolňuje chemii-jedy. Stahuje a roztahuje se, posunuje a dál rozmělňuje a zpracovává jídlo (to co z něj zbývá). Vytváří ve svém prostředí jemnou energii, která naplňuje tělo, pomáhá ostatním orgánům se regenerovat, sílit.

S čistým střevem a tělem vůbec jde pozorovat energie, vzruchy, které vychází právě z břicha a přechází dál do celého těla, pokud ji nesměrujeme cíleně do určeného místa, oblasti a toto se často děje při setkání s přítelem, blízkým nebo i cizím ale pozitivním člověkem. Při pohledu na přírodu, hezký obrázek... 

Zítra už plánuji napít se vody a s vodou pokračovat další cca 2 týdny. Po té ovocné a zeleninové šťávy, popř. čerstvou zeleninu či ovoce. Vše tak, aby tělo předlo jako kočka :)

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď je tomu 3. den co nejím a nepiji a nic se neděje. Jsem úplně v pořádku, je mi dobře. Pracuji a řeším nejrůznější úkoly. Prostě pohoda. Asi je to těmi předešlími půsty a průplachy. Moje tělo mi dělá dobře :D

Zítra začnu s vodou a zůstanu na ní další cca 1-2 týdny. Podle toho co mi tělo řekne...

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5. den jsem začal šťávy z jablka a červené řepy, večer půlku rajčata a papriku. Každý den ujedu cca tis. km. Do toho tahám pytle s kamením :D No prostě jsem ten pátý den neměl tolik šťávy. Už to vstávání bylo slabší :D No ale něco mi to dalo. Neskutečně se teď cítím, je to nepopsatelné :) Každému bych přál ten pocit "čistoty". Žít v těle, které je dokonale šťastné! Joóó, to je ten správný výraz. Šťastné tělo, v něm vy, všude kolem zase štěstí, které se rozprostírá do všech směrů až donekonečna :D

 

Samo, že to není jen těma půstama. Když pozorujete svůj dech. Kdo jej vlastně pohání... ... a už jste na vlně. Nejlepší a pro mě nejúčinnější, abych se dostal do tohoto čistého, uklizeného a "připraveného" chrámu. Ne nadarmo se tomu tak říká. Tělo je tvůj chrám. Proč to je tak těžké pochopit, když tam je i to, co celý život hledáme? My jsme tam uvnitř našich těl. To po sobě tak vroucně paseme. 

Když žije člověk ve šťastném těle, uvědomuje si sám sebe. Vždyť on je "to", co je tak šťastné v tom šťastném těle.

A hledání je ukonce.

A začíná nový život...

 

:)

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...