Přejít na obsah
Breatharián.cz

Brandon Bays - Cesta


zpevanka

Recommended Posts

"Cesta" je výborná a velmi užitečná knížka. Jen raději tenhle odkaz, zůstane funkční i po novém uploadu a jsou tam k dispozici i MP3, dobře se poslouchá: (nechápu, proč tam někdo musel nahrát balík s reklamními url, s tímhle mě lidi rozčilují, že hned všeho zneužívají k reklamám - chápal bych to, kdyby byli autory nebo digitizéry, což ale nejsou).

Upraveno uživatelem Martin
Přátelé, nepodporujme odkazy na kopie knih, jejichž autoři je nabízejí k prodeji, podpořme je raději zakoupením knihy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj tuhle knížku bych doporučil všem kdo uvažují o změně životního stylu. Pokud člověk pochopí tuhle knihu, tak se dostane o poznání dále. před pár lety to byla jedna z knih která mě katapultovala na jiný styl myšlení, a do úplně jiného levelu.

Ze srdce upřimně doporučuji.

pokud je to v mp3 prosím o zaslání linku na t.milda@seznam.cz budu poslouchat v autě, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím, čtu opakovaně knihy od Australanky Jasmíny, Božská výživa, Strava Bohů a Využití prámy, nikdy mne nezajímalo téma z tohoto prostředí lámů a mnichů, v textu je pro mne mnoho výrazů kterým jako evropan nerozumím. Tyto knihy pochopit bude pro lidi v Indii a Thajsku. Zájem o Breatharianství ve mne podnítil Francouz Henri Monfort, jeho výklad je pro mne přijatelnější. Každopádně mi změnil pohled na život. Dosud jsem ale nepochopil a to prosí o radu, jak si podřídit emocionální složkou která je z mého hlediska nezvládnutelná. Má někdo zkušenost jak emoce ovládnout? Děkuji za rady. S přátelským pozdravem Štefan Pilát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Blahopřeji k přechodu na Pránickou výživu a přeji vše nejlepší na nové cestě, sleduji Vaše pokroky a přál bych si totéž. Děkuji za jistě dobře míněnou radu, avšak intezita negativních emocí je silnější, všechno mne v mém okolí rozčiluje, hluční lidé, stroje, auta v zaměstnání pracovní vztahy.Jsou takové emoce možné potlačit meditací?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně jsou meditace dobrou cestou. Uvědomění si, že člověk má vůbec nějaký problém, to je první dobrý krok. Příčiny negativních emocí nejsou vně (v okolním světě), ale uvnitř člověka, jako projev vnitřních rozporů. K tomu slouží sebepoznání např. pomocí meditací. "Cesta" od Brandon může být dobrým prostředkem jak v sobě odhalit prvotní příčiny emočních problémů, jako pozůstatek prožitků z minulosti.

... ne tedy "negativní emoce potlačit", ale emoce pochopit, poznat jejich příčinu a tím dojde k jejich vymizení. Např. když člověka rozčiluje všechno kolem, tak příčinou může být nespokojenost se sebou, neuspokojení z nesplněných snů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Zdravím Miroslave, od zpevanky jsem se dozvěděl o knize Brandon Bays "Cesta", neváhal jsem a již mám knihu přečtenou, ale dřive jsem si ji poslechl na MP3 Jak jsi se zmínil ve svém komentáři. Je inspirující a podnikám výpravy do minulosti abych vyhledal případné resty ve vztazích a vyřešil je. Děkuji za zájem. S pozdraven Štefan Pilát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...