Přejít na obsah
Breatharián.cz

Setkání příznivců breathariánství


Redakce

Recommended Posts

Ahoj, přeposílám pozvánku Hanky :)

Ráda bych Vás všechny pozvala na společné sdílení a diskuzi všech breathariánů či zájemců a to

Datum: 7.2. od 18:30 do 20:30

Místo konání: Pražské A centrum (Vítkova 10, Praha 8 - Karlín)

Přihlásit se můžete na www.acentrum.eu v rozvrhu na příslušném datu.

Diskuzi o možnostech žít ze světla či prány nebo-li o breathariánství nedávno rozvířil příjezd Henriho Monforta, který už 9 let nejí hmotnou stravu. Natolik mne to inspirovalo, že jsem absolvovala 21 denní přechod na pránu. O mých zkušenostech a o tom, jak jsem na tom nyní - další měsíc poté, bych se ráda podělila se všemi, kdo budou mít zájem. Zároveň bych ráda dala dohromady lidi, kteří tak žijí nebo je to zajímá a podpořila se vzájemně na této cestě.

Těším se Hanka.

Přejít do Kalendáře pro podrobnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak sraz příznivců breathariánství se mi moc líbil, sem rád že jsem poznal lidi smýšlející podobně jak já....jelikož mezi známýma a kamarádama či rodinou, většinou moc podpory nenaleznete... utvrdil sem se v názoru, že cestu za poznáním si každý musí "vyklestit " sám za sebe, ale na druhou stranu je učení a podpora lidí podobně smýšlejících hodně potřebná... já na to jdu vírou v boha- který je v každém z nás a cestou odproštění od hmotné potřeby...jako příklad...nepotřebuju telefon za deset tisíc, ale stačí mi telefon co volá a posílá sms...nepotřebuju maso, které se špatně stravuje a hnije ve střevech, dám si ovoce které mě zasití ůplně stejně...a tak bych mohl pokračovat... je dobré se odprostit od věcí, co k životu nepotřebujeme...pak pro nás výstup pěšky na vysokou horu nebude problém, ale potěšení...jde i o životní prostředí, ale o tom až jindy...nák sem se rozepsal, radši to utnu než začnu psát náký blbosti...jestli už neni pozdě :) dnešek byl totiž krásný den, tak přeju hezký den i vám všem...pa

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posílám odkaz ke stažení nahrávky ze setkání.

http://www.ulozto.cz/xhrK3GG/setkani-o-prane-7-2-12-wma

můj sebekritik tedy má, co dělat - že bych vypouštěla ze svých úst takový počet "jako" je neuvěřitelné, evidentně mám ke skutečnému žití ještě dost daleko :D , ale jinak mi to přijde celkem vtipné, užijte si to.

jak říká nádherně pepíno pránicky navždycky ;)

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to mám daleko, jak tak poslouchám :) ....ale další cenná zkušenost to naše setkání...dal sem si dohromady spousty poznatků a moc mě to vyživylo, jak říkáme :)...píši si zápisky, nejlépe po meditaci a rád bych se o tyto poznatky někdy či někde rád podělil...snad se ještě někteří z nás setkáme a a hezký den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

×
×
  • Vytvořit...