Přejít na obsah
Breatharián.cz

Půst do oficiálních struktur?


Recommended Posts

Nazdar všichni, děkuji za přijetí

povedlo se mi něco v co jsem absolutně nedoufal - protlačit půst na velmi důležité místo - do veřejné soutěže videí Nadačního fondu Neuron, partnerem soutěže je vlivné médium - TV Prima ZOOM.

Je to soutěž - vítěznému videu bude ze strany fondu pomoženo nemalou finanční částkou ale hlavně taky zviditelněním, např. právě v TV Prima.

JE TO OBROVSKÁ ŠANCE PRO MNOHO NEMOCNÝCH, skeptiky respektuji, kdož ale to cítíte jako já prosím o Váš hlas, děkuji. Tlučte a bude vám otevřeno... pojďme tlouct 1f642.png:-)

Jen tak ze srandy jsem tam zaslal těch videí 5 a přijali je všechny (!) - hlasujte ale hlavně prosím pro video "SKUTEČNÁ RAKOVINA" (ale hlasů máte neomezeně), díky!
http://neuronzoom.nfneuron.cz/hlasovani/ úplně nahoře musíte zaregistrovat svůj mail, do něj vám přijde odkaz - bacha mně spadl do spamu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Pilát napsal:

Jsem toho názoru, že tady se praktikují pouze přechody na výživu pránou, půstaři jsou jedině ve fázi přípravy.

S pozdravem všem

Pilát

S tím bych souhlasil, na půst (tedy ne-výživu, tedy hladovění a dočasné čerpání z vlastních zásob) jsou zaměřeny mnohé jiné stránky, tyhle jsou přece jen věnovány fenoménu výživy - byť pránické, kde se nejedná o braní z vlastních zásob, hladovění či hubnutí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...