Přejít na obsah
Breatharián.cz

Peter Starec


Pega

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Toto video mě utvrdilo v tom, že je opravdu nejdůležitější řídit se svým vlastním pocitem a intuicí. Také mě potěšilo, že Peter je "běžný" člověk jako ostatní a přesto se mu povedlo tohoto stavu dosáhnout. Ovšem ten komentář k cigaretám je dost nešťastný. V cigaretě je na 2 tisíce škodlivých látek a nejhorší je dehet, který se spaluje právě z tabáku. Možná že Peterovi tabák neškodí, ale nejde to říci o ostatních lidech.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Toto video mě utvrdilo v tom, že je opravdu nejdůležitější řídit se svým vlastním pocitem a intuicí. Také mě potěšilo, že Peter je "běžný" člověk jako ostatní a přesto se mu povedlo tohoto stavu dosáhnout. Ovšem ten komentář k cigaretám je dost nešťastný. V cigaretě je na 2 tisíce škodlivých látek a nejhorší je dehet, který se spaluje právě z tabáku. Možná že Peterovi tabák neškodí, ale nejde to říci o ostatních lidech.

Prepáčte,za ten komentár,ale chcem len kratučko reagovať,nikdy som nikomu neodporúčal fajčenie,je škoda,že z celého príbehu,ktorý je o niečom inom,práve táto,možno trošku nešťastne zvolená otázka,vyvoláva asi najviac reakcií,to len ukazuje ako krásne sme chytený v sieti systému,raz nám nakukali,že je to škodlivé,tak ľudí nezaujímajú ani tak ich mnohé neodhalené shopnosti a možnosti,ale skôr to,že niekto robí niečo ,,nezdravé",tu by som len dodal,že ak ste si pozreli pozorne prednášky H.Monforta,tak pochopíte,že na svete neexistuje látka a bytosť,ktorá by mohla človeku ublížiť a to platí pre všetkých ľudí,samozrejme,že to ale chce zmenený pohľad na hmotu ako takú a nie je to jednoduché a samozrejmé pre väčšinu ľudí,schopnosť a možnosť to pochopiť,má ale každý jeden človek,tým samozrejme nechcem nikoho a ani seba podporovať a ospravedlňovať,čo sa užívania akýchkoľvek látok týka,samozrejme vo videu je len krátka zmienka o mojom zlozvyku,celé stretnutie trvalo cca.8hodín,kde sme to rozobrali oveľa podrobnejšie,ale to nechcem a ani nebudem rozoberať na týchto stránkach a tomto fóre,ktoré je zamerané na úplne inú tému,prosím,považujte to len za kratučkú a nepodstatnú reakciu na Váš príspevok,prajem veľa Svetla,Lásky a Prány na Vašej ceste...s úctou Peter... :)​ 

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, nepochopte můj komentář špatně. Já samozřejmě vím, že Henri říkal, že pokud se člověk vymaní z duality a začne žít v jednotě, tak pro něj přestává být realitou model "dobrý-špatný", "nezdravý-zdravý" apod. Ale naprostá většina z nás v dualitě žije a říci, že tabák neškodí je opravdu nešťastná věta. Jde mi jen o to, že kdyby jste dělal rozhovor do médií, tak můžete 8 hodin mluvit čisté zlato, ale pokud řeknete, že cigarety neškodí, tak se můžete spolehnout, že druhý den vyjde článek s názvem: Cigarety neškodí, tvrdí breatharián. A to Vás totálně zdiskredituje. A kdyby jste cokoliv potom řekl, tak Vás nikdo nebude brát vážně. Takhle to bohužel je a důvod, proč jsem to vyzdvihla je právě to, že si člověk musí dávat extra pozor, co říká do televize pro "běžného" člověka.

Petere, já Vám hrozně fandím a vážně mě váš příběh inspiroval. Prosím, neberte to osobně, toto je jen malá poznámka, protože si myslím, že je to důležité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, nepochopte můj komentář špatně. Já samozřejmě vím, že Henri říkal, že pokud se člověk vymaní z duality a začne žít v jednotě, tak pro něj přestává být realitou model "dobrý-špatný", "nezdravý-zdravý" apod. Ale naprostá většina z nás v dualitě žije a říci, že tabák neškodí je opravdu nešťastná věta. Jde mi jen o to, že kdyby jste dělal rozhovor do médií, tak můžete 8 hodin mluvit čisté zlato, ale pokud řeknete, že cigarety neškodí, tak se můžete spolehnout, že druhý den vyjde článek s názvem: Cigarety neškodí, tvrdí breatharián. A to Vás totálně zdiskredituje. A kdyby jste cokoliv potom řekl, tak Vás nikdo nebude brát vážně. Takhle to bohužel je a důvod, proč jsem to vyzdvihla je právě to, že si člověk musí dávat extra pozor, co říká do televize pro "běžného" člověka.

Petere, já Vám hrozně fandím a vážně mě váš příběh inspiroval. Prosím, neberte to osobně, toto je jen malá poznámka, protože si myslím, že je to důležité.

Samozrejme,že som to nebral osobne,ono v podstate sa to už ani nedá :-) ,fakt to bol len maličký nepodstatný komentár.

Na druhej strane média a vedci už o tom informovali(že fajčenie nie je škodlivé),takže by som nebol jediný :-,veď),ale v žiadnom prípade to nechcem a nebudem nijako podporovať a propagovať,veď aj ja to už nerobím,len veľmi výnimočne v istých situáciách...tu pridávam trochu iné aj vedecky podložené informácie...no a už dosť o tejto téme z mojej strany,nehodí sa na toto miesto...<3

 

http://www.auria.sk/blog/fajcenie-chrani-pred-rakovinou-pluc

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Peter. Cením si, že si sa tu ozval, že si sa neuzatvoril a nemáš túžbu stráviť zbytok života niekde mimo civilizácie ako Fornax...si v pohode a zdá sa, že i Tvoje okolie si zvyklo na Tvoj nový štýl stravy. Ak má niekto nejakú schopnosť, nedostal ju na to aby si ju nechal len pre seba, ale má ňou potešiť a ozdraviť aj okolie.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Peter. Cením si, že si sa tu ozval, že si sa neuzatvoril a nemáš túžbu stráviť zbytok života niekde mimo civilizácie ako Fornax...si v pohode a zdá sa, že i Tvoje okolie si zvyklo na Tvoj nový štýl stravy. Ak má niekto nejakú schopnosť, nedostal ju na to aby si ju nechal len pre seba, ale má ňou potešiť a ozdraviť aj okolie.

Ďakujem pekne,za reakciu,no s tým okolím to teda fakt nie je jednoduché,môžem potvrdiť skúsenosti mnohých ďalších ľudí,ktorým sa podarilo úspešne prejsť na pránickú výživu,že sociálny tlak je asi tá najväčšia prekážka v dlhodobom pokračovaní v tomto spôsobe výživy,ale všetko sa dá zvládnuť ak človek chce...:-),s tým zdieľaním skúsenosti by som bol ale trošku opatrný,aj keď moja najbližšia rodina vidí,že fungujem bez problémov a dokonca lepšie po všetkých stránkach ako pri klasickej strave,aj tak si napríklad nedokážu predstaviť čo i len trošičku skúsiť takúto možnosť,mnoho ľudí v mojom najbližšom okolí si nedokáže predstaviť čo i len jedno-troj dňový pôst,napríklad len ako istú očistnú kúru,ale to je samozrejme v poriadku a tak to má byť,každý musí uplatňovať svoju slobodnú vôľu a rozhodnutie a myslím si,že tak radikálna zmena výživy je absolútne individuálna záležitosť a myslím,že zatiaľ nie je možné propagovať tento spôsob výživy nejako plošne,prináša to totiž veľa rizík a určite nie je mnoho duší,ktoré prišli na túto našu Matku Zem s takouto úlohou,alebo cieľom-zámerom,preto som zástancom názoru a nie len v prípade výživy,ale všeobecne,že vždy by sme sa mali riadiť intuíciou,pretože to je spôsob ako s nami komunikuje duša,alebo naše vyššie ja,tam máme uložený náš plán pre danú konkrétnu inkarnáciu a väčšinou nás život vedie rôznymi cestičkami k získaniu rôznych skúseností,poznaní a informácií(aj na báze rozumu,v dnešnej dobe,relatívne pokročilého spôsobu šírenia informácií a prístupu k nim,je to oveľa jednoduchšie ako v časoch nedávno minulých),ktoré ale v konečnej fáze by mali prejsť naším vnútorným sitom a naša intuícia nám pomôže vybrať tie správne pre nás,ale tu prichádza tá najťažšia práca,ona totiž k nám hovorí veľmi jemne a potichu,aj keď stále,na nás zostáva naučiť sa ju počuť a najťažšia vec dôverovať jej,je mnohokrát múdrejšia ako naša myseľ-rozum,ktoré sú navyše ešte ovplyvnené naším egom a preto je to tak ťažké prijať a veriť jej,rozum a ego totiž zabúdajú,že pôvodné informácie získali a nazhromaždili oni(pod vyšším vedením) no a veľmi ťažko sa zmierujú s tým,že konečné rozhodnutie neurobia oni,ale niekto oveľa múdrejší ako oni,čoho sú ale neoddeliteľnou súčasťou,toto je ale veľmi individuálne,pretože to musí ladiť s inkarnačným zámerom konkrétnej individuality(bytosti),niekto tu prišiel práve preto aby vychutnával život všetkými zmyslami,ktoré má k dispozícii a on samozrejme nebude mať absolútne chuť vzdať sa tejto skúsenosti,ktorá je možná len tu na Zemi a preto tu prišiel,no a ešte mnoho iných faktorov to ovplyvňuje,ide o to,že túto možnosť má každý,ale treba pochopiť,že nie každý ju chce,alebo potrbuje využiť,veď čerpanie energie priamo zo zdroja pozná každá duša a každá ju plne prežíva,len trošku na inom mieste,inej realite(dimenzii) a preto vôbec nemusí chcieť toto dosiahnuť tu na Zemi.Takže ja sa rád podelím o skúsenosti s bytosťami,ktoré sa o to zaujímajú,ale akosi nemám snahu to riešiť nejako veľmi verejne,pretože to je,ako som už napísal,veľmi individuálna záležitosť,aj ja mám veľakrát chuť sa utiahnuť niekde do samoty,čo ale vôbec neznamená,že človek nič nerobí,alebo neprispieva svojimi poznatkami a skúsenosťami k rozvoju ľudstva,veď existuje kolektívne vedomie ľudstva,jednotné kvantové pole,akášická kronika a tam sa dostanú a zapíšu všetky informácie,ktoré prežijeme a sú k dispozícii každej bytosti,keď príde pre ňu ten pravý čas a keď je to to,čo si pre svoj jedinečný rast potrebuje vybrať(prečítať,resp.dozvedieť sa).Preto by som v žiadnom prípade neodsudzoval ľudí,čo sa utiahli do samoty,niekedy toho urobia oveľa viac a majú väčší prínos pre ľudstvo,ako najpopulárnejšie osobnosti,alebo najväčší ,,krikľúni"...čiže všetko má svoj dôvod a nič sa nedeje náhodou a ani nezmyselne,alebo bezvýznamne...toť v skratke môj názor,skúsenosť a skutočne s ním nikto nemusí súhlasiť,pretož veľa z vás má úplne iné zážitky a skúsenosti :-)

 

Ďakujem za reakciu a posielam veľa Lásky,Svetla,Harmónie a Prány :-)  ...Peter...

  • Like 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež si myslím, že každý človek je individuálny  a nie každý má vlohu pre tento štýl života, hoci mnohým nechýba nadšenie ...
Mechanické hladovky a rôzne spôsoby stravovania sú podľa mňa  1% úspechu...99% je v intuícii, citovej schopnosti vedieť sa naladiť na  potreby organizmu 
Štatistika hovorí, že len asi 3-5% ľudí je ochotných dlhodobo niečo robiť pre svoje zdravie

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež si myslím, že každý človek je individuálny  a nie každý má vlohu pre tento štýl života, hoci mnohým nechýba nadšenie ...

Mechanické hladovky a rôzne spôsoby stravovania sú podľa mňa  1% úspechu...99% je v intuícii, citovej schopnosti vedieť sa naladiť na  potreby organizmu 

Štatistika hovorí, že len asi 3-5% ľudí je ochotných dlhodobo niečo robiť pre svoje zdravie

trošičku by som len upresnil,ak môžem ? ,tak ako som písal,vlohy má každý človek,s ostatným súhlasím,otázkou,ktorú si ale musí vyriešiť každý sám je či to chce,či je to jeho cesta...nadšenie je fajn,ale nie vždy stačí a tak ako píšete,je podstatné nechať sa viesť intuíciou,ktorá pomôže rozhodnúť sa na základe nazhromaždených informácií(či už v tomto čase,alebo v inom)

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Srdecčne všetkých pozdravujem:)

Petrove vyjadrenia sú krásne, no zaujímala by ma jedna maličkosť z videa, pretože k nej si sa nevyjadril. K tej káve... Že či ju piješ často alebo to bolo len ojedinelé- a hlavne prečo. Súvisí to taktiež s uzemnením? A ako sa po nej cítiš, resp cítil? Ja somna ňu veľmi citlívá, či už fyzicky alebo psychicky a o tom či je zdravá alebo nie , to teraz nieje podstatné. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď      :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srdecčne všetkých pozdravujem:)

Petrove vyjadrenia sú krásne, no zaujímala by ma jedna maličkosť z videa, pretože k nej si sa nevyjadril. K tej káve... Že či ju piješ často alebo to bolo len ojedinelé- a hlavne prečo. Súvisí to taktiež s uzemnením? A ako sa po nej cítiš, resp cítil? Ja somna ňu veľmi citlívá, či už fyzicky alebo psychicky a o tom či je zdravá alebo nie , to teraz nieje podstatné. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď      :)

Ahoj,prepáč,až teraz som našiel tvoju otázku,tak v skratke,kávu pijem podľa toho,či mám na ňu chuť...:-),vždy len malé čisté presko,samozrejme bez cukru a mlieka,napr. tam na tom videu to bola moja prvá a jediná tekutina prijatá ten deň,pijem ju len ak mám chuť trošku zmeniť čistú vodu z prameňa,za intenzívnejšiu chuť kávy,ináč nepozorujem žiaden vplyv kávy na môj organizmus,nikdy ju ani nepijem s myšlienkou na to,že ju potrebujem,napr. kôli povzbudeniu,je to čisto chuťová záležitosť a samozrejme zo spoločenských dôvodov,ak sedím s niekým na stretnutí v reštaurácii niekedy aj niekoľko hodín,tak si objednám aspoň to malé presso,keďže si neobjednávam žiadne jedlo a rôzne balené nápoje,tak aspoň tú kávičku malú si dám,niekedy som pil veľa kávy a zaujímal som sa o jej prípravu a samozrejme aj účinky,veľmi záleží na spôsobe akým je pripravená,keďže som aj prevádzkoval zariadenie v ktorom som podával kávu a mal som ju veľmi rád,tak som si naštudoval množstvo informácii o káve,je to samozrejme ako zo všetkým-veľmi individuálne reakcie sú u každého na kávu,ale ak vieš,že všetko je v hlave a našimi myšlienkami vieme takmer úplne zmeniť naše fyzické reakcie na podnety,ktoré svojmu telu dávame,tak aj pri káve ak máš negatívne skúsenosti a fyzické pocity,tak väčšinou sa dajú zmeniť a úplne odstrániť zmenou myslenia,ale to si musíš nájsť svoj vlastný spôsob a pokiaľ ti nechutí,alebo ju príjmaš už dopredu s myšlienkou,že ti nespraví dobre,tak to tak aj bude,nechcem ťa tým ale navádzať na skúšanie a hranie sa s touto skutočnosťou,ja osobne káve ako bytosti poďakujem už pri jej príprave a pred jej vypitím a všetko je v poriadku,zároveň podľa môjho presvedčenie sú všetky látky len rôznym prejavom tej istej energie,pochádzajúcej z toho istého zdroja a tak nám nemôžu uškodiť ak ich príjmame s úctou a láskou a samozrejme v rozumnom množstve,ale to už ti zas,ako vždy najviac pomôže vlastná intuícia,žiadna múdrosť sveta a skúsenosti iných ľudí nemôžu byť pre teba podstatnejšie a platnejšie,ako tvoja intuícia,tvoje vlastné skúsenosti a to čo ti hovorí tvoje telo...takže moja rada je počúvaj telo a riaď sa svojou skúsenosťou a intuíciou...jedine tak si vyberieš to,čo je pre teba to najvhodnejšie a budeš môcť prijať čokoľvek,ak to urobíš s vďakou a láskou...Peter :-)

  • Like 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj Peter, srdečne ťa pozdravujem a zároveň ti ďakujem, že odpovedáš na otázky. Veď komunikovať (aj keď len takto virtuálne cez sieť :) ) s človekom - pránikom nie je "bežná" záležitosť. Chcel by som sa ťa spýtať, či v tvojom bežnom pracovnom dni pociťuješ nejaké zmeny v "napojení" na pránu podľa toho, či máš zvýšené fyzické alebo psychické zaťaženie. Predpokladám, že aj Ty máš rôzne náročné dni - respektíve ich pociťuješ ako náročnejšie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Peter, srdečne ťa pozdravujem a zároveň ti ďakujem, že odpovedáš na otázky. Veď komunikovať (aj keď len takto virtuálne cez sieť :) ) s človekom - pránikom nie je "bežná" záležitosť. Chcel by som sa ťa spýtať, či v tvojom bežnom pracovnom dni pociťuješ nejaké zmeny v "napojení" na pránu podľa toho, či máš zvýšené fyzické alebo psychické zaťaženie. Predpokladám, že aj Ty máš rôzne náročné dni - respektíve ich pociťuješ ako náročnejšie ...

Ahoj,napojenie na pránu,ako to nazývaš,nepociťujem nikdy nijako výrazne viac,alebo menej,porovnal by som to asi tak,že telo funguje akosi automaticky,ako na autopilota,teda na zdroj výživy,som napojený neustále a telo si vezme čo potrebuje a koľko potrebuje v závislosti na zaťažení,ja to už viac menej neriešim,doprajem si ale častokrát tzv. mlstné chvíľky,kedy vedome čerpám energiu,tu ale musím podotknúť,že najsilnejší a hlavný zdroj výživy máme VŠETCI v sebe,neleží nikde mimo nás,no a čo sa týka tých zaťažení v bežnom živote asi ťa trochu sklamem,ale môj ,,bežný" život sa veľmi zmenil,tzv.psychické zaťaženie prestalo existovať,je to len stav mysle a už asi od augusta r.2013 neviem,čo je to psychické zaťaženie,no a čo sa týka práce fyzickej,robím len čo chcem,kedy chcem a koľko chcem,ale od novembra 2012,čiže ešte pred zmenou mojej výživy,nepracujem nikde,pre nikoho,nemám príjem a ani nepoberám žiadnu podporu,alebo dávky,ale to má súvis s niečím iným a prechod na pránickú výživu bol len logickým vyústením a ponúknutou mi možnosťou(aj keď nevedome-vtedy som to ešte nevedel a ani som nemal,informácie o tom,že niečo také existuje) ako sa stať ešte viac-povedal by som skoro absolútne nezávislým na systéme,ale to je zas na inú tému,len si teba uvedomiť,že všetko so všetkým súvisí a nič sa nedeje náhodou,ale krásu tejto hry a udalostí,ktoré nám prináša vieme väčšinou rozpoznať až keď sa stanú s istým odstupom času,iná vec je keď si už vedome začneme vytvárať vlastnú realitu a svet,no a to je už zas na dlhú akože ,,prednášku" :-)

Trošku humoru:poznáš porekadlo - Kto nepracuje,nech neje-u mňa Kto neje,nech nepracuje

-Bez práce,nie sú koláče-Koláče nepotrebujem,tak som bez práce(načo pracovať)

To ale neznamená,že má ostať človek nečinný,existuje toľko zaujímavých činností,ktorým sa môže človek venovať,len akosi nie sú platené,pretože sú pre všetky bytosti oveľa prospešnejšie,ako tie nezmysli,za ktoré nás odmeňuje systém a ešte sa nám snaží nahovoriť,že to je prospešná práca,otázka je pre koho?

Juj prepáč,ale to som už odskočil veľmi od témy,dúfam,že som ti aspoň čiastočne odpovedal...

Záver:neexistuje psychická záťaž,nepohoda alebo problém

:fyzicky-robím,čo chcem,koľko chcem a ako chcem a energiu si dopĺňa organizmus automaticky,bez toho aby som to kontroloval,pozor to neznamená,že je človek nejaký superman,len proste ja robím len to čo cítim,že je zaujímavé a nepodrebujem vynakladať na to nejaké enormné úsilie,veď Matka Zem a Stvoriteľ(Zdroj) nám poskytujú všetko s Láskou a bez obmedzení,bez nutnosti vynakladať akékoľvek úsilie na potešenie sa ich darmi,nikdy od nás nepýtali peniaze ani nejaký výkon za to,že sme sa tu narodili a za dary,ktoré nám poskytujú(zo všetkých bytostí na Zemi si toto vymysleli a zaviedli len ľudia a ešte sme to povýšily nad všetky ostatné a oveľa dlhšie platné ,,normy"),ale máme tu každý isté úlohy a im sa treba venovať naplno psychicky(duševne-duchovne-mentálne-emočne) aj fyzicky....:-) ... na nás je len ich objaviť a pochopiť(spracovať)

  • Like 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Výborné, mám velikou radost :)

Prosím starKee uvažoval jsi nikdy nad otázkou svého druhého já ?

Toho kdo si tě pamatuje od útlého dětství až do oka mžiku při čtení těchto řádků.

Co když nás špatně učí a žádné druhé já není ?

Co když to jsou oči Ježíše ? Zkus prosím při meditaci své druhé já věnovat Kristovi, to on nás doprovází celým životem*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PENÍZE MY A NAŠE POTŘEBY 

Bláhový kdo bude věřit, že důsledkem jeho nezlomné výry bude dostatek finančních zdrojů, ten se se zlou potáže.!

Zahálka je sestra zkázy.!!

Jen prostě vaše činnost nebude prioritní z hlediska zisku, nýbrž vše začnete dělat pro radost (Bohu)

Nic se nezmění a přesto vše a to pomalu od základů.

 

Ovšem obávám se že lidé nepotřebují zázraky a v dnešní době ani pána Boha, potřebují peníze ! Žijí pro peníze, spí, jedí,hádají se, milují pro peníze . 

Jak pošetilé *

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, Peter je veľmi aktívny, chodí na stretnutia s ľuďmi tam, kde ho pozvú. Napr. v Bratislave pravidelne diskutuje v centre Svet možností, alebo v čajovni Chillout Garden. Na Lovinke vedie 3-dňové vedomé pôsty. Viem, že navštevuje aj Českú republiku. Osobný kontakt je najlepší, stačí si len vyhľadať ...

 

Takisto má svoj FB profil - stačí si zadať jeho meno. Na FB je takisto aktívny, určite Ti odpíše ... veď čo by robil po nociach, keď nepotrebuje spať ... :-) 

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...