Přejít na obsah
Breatharián.cz

Pavel Mácha - pravda?


Recommended Posts

Je mi velmi líto,ale našel jsem tento dokument...Samozřejmě člověk nikdy neví, ale tak široce rozvinutý děj nejspíš nemůže být komplotem.

http://www.exotopedia.org/wiki/Pavel_M%C3%A1cha

 

Inu posuďte sami...Jsem zvyklý si hledat vždy o lidech, kteří mě zaujmou, více informací....ale bohužel mě to nepotěšilo...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych obecně tento pohled: Co se změní tím, vědět zda jsou něco pomluvy nebo pravdy? Jakou roli to pro nás hraje? Každá lež má v sobě zrnko pravdy a každá pravda se dá zpochybnit. Na světě je mnoho lží a nic není nikdy jednoznačné. Nakonec pravdy nejsou pro náš život důležité. Není cílem dopátrat se skutečných pravd, ale vzít si z realilty to, co pro nás má přínos a může nás posunout dál a něčemu naučit. To znamená - nechat se inspirovat cizím doporučením, vyzkoušet si u sebe zda nám to funguje a zda nám to něco přináší. Mácha pomohl hodně lidem, ať už přímo nebo jako inspirace k vlastní cestě. Vůbec pak už není podstatné zabývat se např. jeho soukromím, to na kvalitě jeho odkazu nic nemění. Hledání pravdy je nikdy nekončící proces, protože vždy se budou objevovat další kritéria, která nějaké tvrzení překlopí opačně. Je chyba pravdu hledat vně, pravda se hledá v našem nitru.

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Brát si z každého člověka to dobré. Kdo ví, jak to bylo doopravdy a co a jaké další okolnosti koho přiměli udělat takový nebo makový krok či kroky, kterých pak hluboce lituje? (A pokud jsou politování hodné, litovat je bude...)

Mácha-pust.cz je velice přínosné! Považuji za vhodné využití času číst o dalších úžasných schopnostech, technikách, kterými se k nim dopracujeme a ne se šťourat v tom kdo a kde chybil. Tak přece handlujeme ten neopakovatelný a drahocenný čas získávat dobré za čtení negativního, spekulování o pomluvách... Pokud Mácha v minulosti chybil, i jeho čeká zúčtování, jako všechny ostatní. My neplýtvejme a studujme, zdokonalujme se a pomáhejme když to jde a není to na úkor. No a šiřte světlo tak, že dokořán otevřete srdce... :)

 

j

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

To muselo dat docela praci sepsat o Machovi tak dlouhy clanek. Ten clanek nema autora. Podle toho, jakj sou ty informace detailni bych si tipnul, ze to psal nejaky jeho frustrovany znamy. dost pravdepodobne, ze nekdo, komu prebral zenskou.

K popisovanem pusobeni v STB je v clanku jen to ze 21 lety kluk se v prubehu 2 mesicu parkrat sesel s nejakym chlapem. To mi neprijde jako prace agenta.

Tak ci tak tomu clanku moc neverim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...