Přejít na obsah
Breatharián.cz

duchovní rozprava Petra Chobota


pasena

Recommended Posts

Petr Chobot má veľmi triezvy pohľad na vec. Takéto videá by sa mali šíriť, a nie politické / náboženské / ezoterické a iné 'oblbovacie' videá. Keby ľudia neboli leniví a mysleli by sami a spoliehali sa na vlastnú skúsenosť a vlastné poznatky, hneď by to tu ináč vyzeralo. Bohužiaľ, lenivcov je stále dosť, ale myslím si, že aj tých, čo majú chuť nezostať lenivcovm celý život a pracovať na sebe, pribúda.

 

Ale taký ukážkový lenivec aj keby si pozrel x videí, ktoré by mu hovorili, aby niečo so sebou robil, neurobil by nič, Radšej by začal brať ľudí na tých videách ako autority a ich výroky ako pravdy, namiesto toho, aby skúmal sám. Stále viac chápem, že človek, ktorý po duchovnej stránke naozaj niečo dosiahne a pochopí, nemá chuť to šíriť a radšej sa stiahne do úzadia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Návštěvník

Zdravím, H. Monfort při jedné odpovědi na otázku posluchače se zmínil že vše je pouhá iluze a Petr Chobot jeho slova potvrdil z vlastních zkušeností které uvádí na http://www.petr-chobot.eu/cs/zvukove-nahravky/A9.%20Prednasky%202012, jeho přednes je stejně přesvědčivý jako H. Monforta. Celý rok jsem na jednom jídle deně, dál jsem se zatím nedostal moje závislost na jídle je silná, čekám na nějaký inpulz ktrý mne nakopne do rozhodnutí k vícedenímu půstu.

Přeji Vám všem hodně dobrého v roce 2013.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...