Přejít na obsah
Breatharián.cz

Setkavani s Henrim


Martin

Recommended Posts

Na strance Henriho v sekci projekty se lze docist (prelozeno s googlem):

”Planovana setkani:

Rada nepodlozenych nepratelskych utoku mne uvadeji zpet do ticha. A tak od konce rijna prestanu zcela hovorit o svem pristupu a to jak na verejnosti tak i v soukromi, stejne jako doprovazet lidi na ceste k pranicke vyzive.

Henri Monfort”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Bude to mít závažný dopad pro všechny, kteří se chtějí pokusit o přechod na pránickou výživu, protože nezkušení lidé tak přijdou o možnost podpory a skupinové prožití 21 denního procesu. V červenci jsem s Henrim o tomto problému mluvil a myslím, že chápu jeho důvody. Žije i pracuje jako šaman a nechá se vést svojí intuicí. Pravděpodobně začal být nepohodlný řadě lidem ve vládnoucích kruzích a viděl, že když se nestáhne do ústraní, tak se agresivita vůči němu bude stupňovat. Zkusme to brát tak, že je všechno jak má být, že ukázal mnoha lidem směr kudy se lze ubírat a že cestu ke Světlu nejde dlouhodobě potlačit žádnými metodami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pojďme se tedy spojit a setkávat se nejen na internetu.

Můžeme se podpořit navzájem a domluvit se na přechodové 21,věřím, že to dokážeme i bez přítomnosti Henriho.

Jeho zkušenosti a schopnosti jsou úžasné, ale přeci tyhle schopnosti má každý v sobě, jen si věřit

a já nejen věřím, já vím,že na přechod mám. :)

Hledám tímto spřízněné duše.....

kontakt na mne: veronika-volfova@seznam.cz

Děkuji

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...