Přejít na obsah
Breatharián.cz

Bolesti brucha


Recommended Posts

Pozdravujem všetkých

I napriek skoro žiadnym informáciám, v minulosti som skoro pravidelne mával pôst v rôznych časových obdobiach a v rôznej dĺžke. Prišlo mi to nejak podvedome. V tomto čase, keď mám viac informácií o spôsobe prevádzania pôstu, vznikol vo mne tkz. telesný problém, že už po začatí druhého dňa pôstu, pocitujem bolesti v pravej časti brucha v oblasti žlčníku / pritom žlčník nemám už dlhšiu dobu / , takže musím pôst prerušiť. Pritom do týždňa mienim pôst držať len 2 dni. Podľa tohto mám pocit, že do týždňa by som mal mať pôst len 1 deň. Ak sa niekto stretol s obdobným problémom, budem rád ak napíše, ako riešil tento problém. S pozdravom Storch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, sice nemám podobný problém, ale vím, kdo je schopný pravdděpodobně bez problému zodpovědět Tvou otázku. Je to pan Jarda Zajíček na svém portálu zdravi-az.

Tipuji, že Tvůj problém bude patrně s přebytkem žluči, který logicky při nepřijímání potravy nastává. Nikdy by mě nenapadlo uvěřit alopatickému lékaři a nechat se operovat. Už dávno jsem zjistil, že všechno jde vyléčit přírodní cestou. Ale vím také a Tobě od srdce přeji, aby chyba, kterou Tvá operace způsobila, šla zase přírodou napravit a Ty jsi se mohl stát pravým a nekonečně šťastným Brathariánem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za odpoveď. Skutočne jedná sa o problém žlče a tiež očisty pečene. Pozrel som tiež link ktorý si mi poslal, sú tam zaujímavé techniky detoxikácie. V tomto čase som prešiel na varenú zeleninu a pečeňovníkový čaj. Mienim takto sa stravovať cca 10 dní a potom uvidím ako sa budem cítiť. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujem. Ahojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zrovna tento víkend jsem čistil :))

Myslel jsem si, že žiju docela zdravě, ale potom, co ze mě vylezlo, jsem se opravdu zhrozil!

Rozhodl jsem se preventivně očistit své tělo i duši podle techniky jogy zvané Šankhaprakšálana (popis ZDE a ZDE) a ještě předtím ji zkombinovat s očistou jater (popis ZDE). Očista jater pátek večer a sobota ráno Šankhaprakšálana.

Poprvé jsem dělal očistu jater v prosinci a druhou v únoru, ale při obou ze mě vyšlo nevelké množství především malých jaterních zátek velikosti 2-5 mm. Přesné množství neznám, jelikož mi přijde až příliš morbidní používat cedník na zachycení kamínků při vyprazdňování :)) Od včerejšího pokusu jsem tedy ani nečekal nic velkého, ale pouze další malou dávku voskových zátek z žlučovodů. Výsledek mě ale doslova ohromil.

Po ranní Šankhaprakšálaně, kterou jsem praktikoval poprvé a popíšu ji později a která měla očistit má střeva a zároveň vypláchnout odpad z předešlé jaterní očisty, ze mě vyšla doslova hrst žlučových kamenů a velké množství zelené žluči. Stalo se to při doporučovaném klystýru ve vaně. Jelikož jsem nečekal nic velkého, tak jsem samozřejmě ani nebyl připravený něco zachytávat a vše jsem nechal odtékat do odpadu. Potom, co jsem ale uviděl zelenou tekutinu a obrovské množství až 15 mm velkých valounů mizících v odpadu, rychle jsem se pokusil něco z toho zachytit. Většina jich sice odtekla, ale něco jsem přeci jen zachytit stihl a něco rozmáčkl. Jsou voskové konzistence, zelenožluté barvy viz. přiložená fotka. Kdo chce, může si přijít sáhnout, chvíli je tu budu mít xD

Šankhaprakšálana...

Všem, kteří by uvedenou techniku očisty chtěli zkoušet, velmi zdůrazňuji!!! striktně se držet uvedeného návodu, jelikož při špatném provedení může trvale poškodit funkci trávící soustavy. Hlavně při špatném dodržení doby přijmutí prvního jídla.

A teď ty mé zážitky s Šankhaprakšálanou:

Na wc připraveny čtyři 1.5l lahve s vlažnou vodou a epsomskou solí + jedna s 1.5l heřmánku. Na sporáku uvařených 10dkg rýže s rozpuštěným máslem. První lahev piji téměř do poloviny na ex, ale pak už se to fakt nedá, ta teplá osolená voda je fakt hnus. Čekám cca 10 minut a dopíjím. Pocity plného břicha a na zvracení a... prostě nic moc. Nic ze mě nejde, ale raději neopouštím záchod. Druhá láhev vypita během cca 25 minut spíše po malých částech. Stále ze mě nic moc neteče, tak nevím jestli se mi vůbec povedl sifonový efekt. Břicho nafouklé jako prase a pocit na zvracení, polévá mě pot, pokouším se o cviky ale nic moc to nejde. Jdu na třetí láhev... Je to už očistec, ale říkám si "vyděržaj pijanier" hlavně nic nepos***. Piju po částech, tak aby mi neprasknul pajšl, už ze mě jde i ta voda, ale rozhodne ne tak, jak bych si představoval. Možná je někde chyba. Po pár locích ze mě vyletí dva gejzíry bezbarvého slizu, ovšem předem!!! Ano vážení, poblil jsem se, ale nic jsem neumazal, byly to opravdu jen cca 2-3 deci naprosto bezbarvého slizu ze žaludku. Fyzicky i psychicky jsem docela na dně, jelikož mám před sebou ještě 1.5 lahve a pak ještě ten heřmánek. Třetí lahev tedy v utrpení dopíjím a vzhledem k času a útrapám (je už pomalu hodina od započetí) se rozhoduji, že čtvrtou lahev vypustím a přejdu hned na heřmánek. Heřmánek šel pít o poznání snadněji a také podle mě i rychle opouštěl žaludek. Pár minut a je mi docela hej. Voda ze mě ale nejde, tak jak bych si představoval. Čekal jsem opravdovej průplach. No neřeším, pomalu odcházím z hajzlu a uklízím ty lahve a ten bordel a nastavuji 45 minut, abych nepros*** tu dobu najezení. Břicho je stále dost plné a vodě se moc ven nechce, tak jdu do vany na ten klystýr. Co ze mě při něm vyšlo, už znáte.

A závěr? Myslím, že se mi při Šankhaprakšálaně nepovedlo dosáhnout kvalitního sifon efektu, jak je popisovaný v návodu a ani bych neřekl, že ze střev odešly nějaké extra úsady. Patrně jich tam u mě moc nebylo. Ovšem usazenin ze žlučovodů díky předešlé jaterní očistě odešlo opravdu hodně. Jím luxusní basmati rýži s máslem a cítím se jak znovuzrozený.

Přeji čisté tělo i duši xD

jiřin

post-61-0-76440300-1337019991_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je škoda že jsi u šanky nepoužil klasický postup, postupné pití střídané cviky. Pak by se Ti voda nenahromadila v žaludku. Pocit na zvracení je příznak, že Ti to neprochází dál a na to jsou ty cviky. Může to být takhle i nebezpečné. Jardova metoda pití na ex je spíš už pro zkušené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po prečítaní si príspevku od Teeepack, tak som sa s dovolením musel aj trošku smiať, lebo to vypadalo na malú "krížovú cestu mučenia sa pitím", myslím si, že tieto techniky sú síce účinné, ale pôsobia veľmi rýchlo a v krátkom čase. Ja somskôr zástancom očistných metód dlhodobejšieho charakteru. Efekt síce nie je rýchli, je pomalý, ale výsledok je ten istý. Všetkým putujúcim prajem pekný deň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

bolesti břicha jsou kvůli detoxikaci... řekl bych že čim více je tělo "zaneřádené" tím větší bolesti může člověk pokoušet.

osobně bych doporučil hodně pít, aby se co nejlépe tělo vyčistilo.

pít samozdřejmě vodu, ale i alternativy jako čaj nebo kávu bych nezavrhoval, ale to si už samo tělo řekne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Když jsem začínal s očistami tak jsem poctivě cvičil, přes střeva jsem byl schopen protáhnout i 9 litrů vody, problém nastal když jsem to doporučil třeba staršímu člověku.

Musel jsem vymyslet jednodušší techniku, pro ty co nemohou cvičit tak doporučuji hořkou sůl jak píše Teeepack,

poté pokračujte jako normálně, mírně osolená voda jako polévka, potom se snažte dosáhnout na špičkách stropu, natahujte se jako by jste chtěli utrhnout jablko na které nemůžete dosáhnout. :)

Nejlepší co můžete udělat," koupíte si knížku "očistné jogínské techniky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...