Přejít na obsah
Breatharián.cz

Otázky a odpovědi


Recommended Posts

Ahoj Stehlíku,

já si myslím, že kdyby se stalo 80% lidí vegetariány, pak - předně to už by byl na zemi skoro ráj :) - a také směr vývoje civilizace by se natočil úplně jiným směrem. Kdyby ta většinová vibrace společnosti byla taková, tedy tak soucitná vůči bolesti zvířat, (což nepovažuji za něco navíc, ale spíš za něco přirozeného, co jsme jen zapomněli), pak pro těch zbývajícíh 20% lidí by bylo dost obtížné svůj životní styl udržovat aniž by si uvědomovali, že dělají něco asociálního. Také by asi ubylo válek, nemocí.. Zdá se mi, že v můžeme být optimisty v tom, že vývoj jde dopředu a my se všichni učíme, vyspíváme a přirozenosti nelze unikat dlouho. Někteří breathariáni popisují, že se necítí odděleni, že se cítí součástí všeho a že i vše ostatní je pak dokáže vyživovat. Z toho pohledu si myslím, že vegetariánství jako předstupeň breathariánství je logické, člověk, který vyžaduje zabíjení, je myslím nutně, od zvířat, které musejí pro něho zemřít, odvrácen, oddělen. To mne napadlo při čtení Tvých řádků :)

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

jak říkáš skoro ráj....

já chci ráj... :)

tak proto sem zavázán sobě i všem ostatním živým tvorům stát se breathariánem a učit lidi jak být soucitnějšími milujícími.... stop pojídání masa !bez vyjímky ! to je ta správná cesta k brzké obnově planety....

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Blíží se doba kdy nám dojde, že vše, naprosto vše, je tvořeno jedním. Blíží se doba, kdy budeme komunikovat se stromy. Ale potom také budeme komunikovat s kameny a naprosto vším. Vše je totiž jenom specificky uspořádaná energie - prána, kterou jenom různym způsobem vnímáme a ve skutečnosti jsme také tím. Jsme jednota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Asi pred mesiacom ma kamarát upozornil na bretarianov.

Nedá sa vytrénovať výborný hudobný sluch, s tým sa musí človek narodiť.

Tak každý nemá schopnosť prijímať pránu tak, aby plne nahradila tuhú stravu.

Už samotné uvedomenie si, že takí ľudia existujú, je pre mňa podnetom predstaviť si tento fenomén a využiť ho v praktickom živote.

Myslím, že očista organizmu sa dá i za výdatnej podpory MMS http://www.emms.sk/s...ms.html<br />Kamarát sa takto prečistuje už mesiace. Vraví, že sa tak pripravuje na prechod na jar. Jedáva raz denne. Cíti sa fit. Prešli mu závrate pri zložení okuliarov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Je pravda, že každý jsme jinak nastavený díky karmickému vývojia stupně nebo úrovně dosažení. Ne každý je na bretharianství hned připraven. 

Testoval jsem kyvadlem připravenost různých lidí z okolí....pokud mě to dovolili. Procentuální připravenost byla většinou dost nízká, jak před lety u mě.

Začít je potřeba "v hlavě". Není to nemožné, je to moje cesta a už to u mě funguje. Velmi se osvědčil jogínský dech s představou, jak se tělo sytí světlem.

Pocit hladu tlumit pitím vody, na začátku se neomezujte...třeba 4-5 litrů denně.

Dobrá je komunikace s intuicí nebo kdo děláte s kyvadlem vytestovat si vhodnou délku půstu ve dnech....

V těchto dnech přichází energie, která čistí cestu k pránické výživě, tak jen do toho.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...