Přejít na obsah
Breatharián.cz

Únava a úbytok hmotnosti


Recommended Posts

V pondelok sa budem prvý krát vážiť. To bude v 10tom dni. Na začiatku som mal hmotnosť 69,5kg. Koľko môže moja hmotnosť klesnúť aby to bolo v poriadku? Výšku mam 176 cm. Najhoršie je ze po týždni sa veľmi cítim unavený a bez energie. Zvazujem ci pokračovať alebo ísť ďalej v procese. Aká je vaša skúsenosť? Kedy sa vám vracala sila? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Breatharián je tu na Slovensku len Peter Starec. Mnohí zhurta  napodobňovali to, čo píšu skutoční alebo pseudopránisti, , ale neúspešne. Viac nadšenia ako rozumu narobilo kopec zdravotných poškodení, až úmrtí.
Prechod na pránu nemá byť oslabenie tela vyhladovaním na kostlivca koncentračného tábora a zmalátnená energia. Teda rozhodená hormonálna sústava, To je taká pomalá samovražda.
Cieľom je ohromný príliv energie, čo sa dá dosiahnuť len životosprávou, .
 Osobne preferujem ketónové stravovanie ako to prezentuje prvoligový brankár Martin Chudý z Dukly Praha.  http://martinchudy.blog.sme.sk/.  . V rozhovoroch s Petrom Starcom som usúdil, že on sám sa tak nevedomky roky podobne  stravoval, než zo dňa na deň prešiel na pránu. Teda z hmotnej výživy na inohmotnú, teda vlastne neprestal jesť.
Pekný deň všetkým revolucionárom stravovania :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...