Přejít na obsah
Breatharián.cz

Dnes začínám půst 15 nebo 21...to se ukáže


ifka

Recommended Posts

Hledala jsem si na netu nějaké diskuze na téma půstu a objevila "Vás" .Dnes po dlouhém odkládání zahajuji 15-ti denní půst.Možná to vytáhnu i na 21 dní.Nechám to osudu.Zatím mám zkušenosti s 10-ti denníma. Je tu někdo ,kdo by se přidal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledala jsem si na netu nějaké diskuze na téma půstu a objevila "Vás" .Dnes po dlouhém odkládání zahajuji 15-ti denní půst.Možná to vytáhnu i na 21 dní.Nechám to osudu.Zatím mám zkušenosti s 10-ti denníma. Je tu někdo ,kdo by se přidal ?

Ahoj Ivo, shodou okolností dnes zahajuji taky půst. Mám za sebou max 14 denní, teď je v plánu 21 dní. Tak uvidíme  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se cítím skvěle.Jsem ráda,že mám za sebou první den,protože ten je pro mě nejhorší.Většinou totiž končí přežráním se :-) a odkladem na den další. :unsure:

Ráno začínám klystýrem.Nemůžu najít váhu,tak vlastně nevím kolik vážím.To ale zjistím během dneška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám den 3...jsem vzůru od pěti,takže to se spánkem celkem ujde.Cítím se příjemně pohuble.Jen mě trochu tlačí v hlavě a v puse mám jak když mi tam načůrala kočka :lol: asi se spouští detox...zkusím to zahnat hřebíčkem. Dnes jedu na celý den do práce,tak nemusím rodině vyvařovat,což s radostí přivítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Ivo, shodou okolností dnes zahajuji taky půst. Mám za sebou max 14 denní, teď je v plánu 21 dní. Tak uvidíme  ;)

Ahoj Scatmen ,jak jseš na tom ? Já si to móóoc užívám.V sobotu jsem měla detox :wacko:  a spoustu návštěv,tak to bylo těžké tvářit se ,že je vše v pořádku. Manžel mi říká ,že bych se už mohla nažrat atd...Nicméně dnes je mi blaze.Mám dole 5 kg,což je v normě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Scatmen ,jak jseš na tom ? Já si to móóoc užívám.V sobotu jsem měla detox :wacko:  a spoustu návštěv,tak to bylo těžké tvářit se ,že je vše v pořádku. Manžel mi říká ,že bych se už mohla nažrat atd...Nicméně dnes je mi blaze.Mám dole 5 kg,což je v normě.

Ahoj Ivo, já dnes večer končím. Žádný zdravotní problém neřeším, zhubnout nepotřebuju - to spíš naopak  :) , a tak mi do dalších dní chybí motivace. Tobě přeju, aby jsi  to dotáhla do zdárného konce...

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...