Přejít na obsah
Breatharián.cz

Začátek s breathariánstvím


Indi

Recommended Posts

Zdravím všechny zasvěcené do tohoto nového stylu života!

 

Jsem člověk duchovně rozrůstající a nejen to, dosti se ve velkém zajímám i o magii - je to cesta k absolutnímu osvícení, který patří i k breathariánství. Je to cesta ke svým lidským kořenům, k tomu co jsme byli a bohužel k čemu jsme z nějakých důvodů pak nesměřovali. Kdo ví, jak to bylo.

 

Každopádně jsem přesvědčen, že je to co jsem hledal, protože k jídlu mám už od dětství zvláštní vztah. Do dnes mám velký problém pojídat maso a taky cokoliv jiného, to samé platí pro příjem vody. Stravovací systém vůbec neuznávám a už od malička mě na srdci tížilo proč se furt MUSÍME stravovat. Přál jsem si životní styl, který by mě před tímto vysvobodil. Nu a teď to je asi měsíc co se o breathariánství poprvé dovídám více. Asi je je to přesně to co jsem hledal několik let. :)

 

Ale trápí mě jedna věc, víte všímám si, že každý s tím zde na fóru začal při nějakých váhách kolem 80-120 kilo. Ten úbytek váhy je dost velký. To by byl u mě problém, protože já ve 20 letech měřím 175 cm a mám cca 60 kg. Jedna má kamarádka má o mě starosti, že se mi něco stane, asi kvůli možné obrovské ztrátě váhy. Už teď ta váha skoro neví, že na ní stojím. :D

 

Na duchovní cestě mě čeká mnoho práce,... vše mě ovlivnil fakt, že mám aspergerův syndrom a jakékoliv trávení s lidmi či větší komunitou je pro mě nemožný úkol. Celí život jsem spíš strávil doma než venku, můj strach z lidí je mocnější než já, ať žije AS. :( Ale možná to mělo jednu výhodu, odtrhnutí od materiality. Nejsem závislí na věcech v evoluci, módní značce atp... 

 

 

Nicméně jsem přesvědčený, že mi tahle cesta duchovnem pomůže poznat skutečnou lásku a touhle boží zkoušku mít za sebou, abych mohl před bohem přejít k další zkoušce.

 

Nu nebudu psát slohy, jsem rád, že je tu taková komunita.

Všem přeji hodně lásky, prány a nově dobytých vítězství na této cestě!

S pozdravem,

Indi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavu vzhůru Indi, srdce i tělo ti říkají co zrovna potřebují. Poslouchej pozorně a nesnaž se stát breathariánem ani nikým jiným, protože bys taky mohl přestat být sám sebou. Kdo ví, třeba tím breathariánem v hloubi duše jsi, jen si tam tak s mírem v kroku, bok trpělivosti po boku a najednou vyjde slunce a po tmě ani památky...

Koukni rovněž na http://pust.cz/

a sportuj a makej aby tvoje tělo bylo silné a samo si z těch nejlepších zdrojů přímo čakrami energii z prostoru všude kolem tebe nasávalo... 

Síla, energie, chi a každý tomu říká stejně jinak, tak, jak to ve skutečnosti cítí. Pro mě je to síla. Taková ta osobní, ta tvoje. Sám víš, zda rosteš, nebo stagnuješ. Nedejbože chátráš. Pokud budeš silný, můžeš pomoci těm, kteří to budou potřebovat.

Ještě na závěr, k té tvé nemoci či syndromu. Je problém trávit čas s jakýmikoliv lidmi? Co rodina, přátelé? Znáš určitě lidi přes net...

Co děláš ve svém volném čase, co tě rozveselí? 
Hodně štěstí na tvých cestách...

 

j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Viner-e za Tvou odpověď, získal jsem další skvělou myšlenku, která se stala další zkušeností. A tu stránku co jsi mi doporučil, moc rád se na ní podívám, mockrát děkuji. :)
Sportoval jsem chvilku, byl jsem na tom chvilku opravdu dobře, ale pak se vše rozmetalo kvůli dívce, pro kterou jsem to dělal. Chtěl jsem se změnit, abych se jí líbil. Teď jsem motivaci ztratil, není pro koho, ale už jsem o tom přemýšlel, že bych měl zase začít. Hlavně kvůli sobě! Chci se naučit mít rád, s tím mám velký problém. Zjistil jsem, že tento fakt mě brzdí ve vývoji...
K otázkám. Ano je problém trávit s lidmi, občas mám problémy se najíst či soustředit poblíž rodiny. Kvůli strachu jsem si musel dokonce požádat ve škole o uvolnění z TV, aktivitách před tabulí a dalšími aktivitami kde musím být pod dávkou stresu. Já se ve stresu strašně moc třesu a skoro omdlívám. A v rodině mou cestu duchovnem neznají, jelikož jim nic duchovno neříká. Když jsem jim řekl, že přestanu jíst maso, brát nějaké vybrané potraviny a tekutiny, tak se na mě dívali jako na šílence. Můj otec se mi jako vysmíval. Od nich nezískám sílu k duchovnu, ale aspoň jediná sestra mě poslouchá. I tu jsem zatáhl do breathariánství, ale spíš se mi zdá, že od toho má odstup, ale jsem rád za to, že aspoň jsem ji vysvětlil něco o dnešním světě, že jsme několik století otroci států. Aspoň nebude tak slepá a předal jsem ji tohle myšlení, že by se měla více dívat kolem sebe - ne vše je tak jak nám říkají. :)

AS je člověk, který dokáže hodně milovat a jeho slabostí patří oddanost. Ke komukoliv pocítím oddanost a ta osoba mě zradí (tak jak to bylo u té dívky), tak je všemu konec. Oddanost a mnoho osobních atribut mi lidé s AS bereme více vážněji než jakýkoliv normální člověk, je to tak moc silné. Já to beru jako handicap, podívejte jak si se mnou lidé hrají.

Jsem v kontaktu s jedním člověkem, který má též AS, ale ten to nemá jako handicap, ten člověk je tak chytrý, vůbec by jste nevěřili, že někdo s AS může být tak neskutečně chytrým člověkem. No, ale vlastně to patří k naší pozitivitě. Patří nám na oplátku logika a chytrost ve směru, kterému věnujeme nejvíce času. Takže jsme v některých věcech a záležitostech nesmírně inteligentní než kdokoliv jiný. Já bohužel ještě takovou věc nenašel, snad se to změní. Pak jsem s dalšími lidmi v kontaktu, kteří mi dodávají neskutečně moc energie, abych vše špatné zvládal.

 

Ve svém volném čase jsem většinou u počítače. Sbírám informace a hledám pravdu. Také jsem dříve maloval, ale jsem špatným kreslířem a také grafikem, vykašlal jsem se na všechno, nemá to cenu. Můj pernamentní třes rukou mě nedovolí dělat správné stopy. Pak není nic co by mě rozveselilo, krom té kresbě, které jsem věnoval tolik času, ale hold mi to nepatří. Musím hledat jinde.

 

Omlouvám se za tak dlouhý sloh, v tomhle já vynikám. Snad se to dá číst. Ještě jednou děkuji za Tvou odpověď.

 

S láskou Indi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkus malovat něco abstraktního. Zkusím sem napasovat obr., který jsem sesmolil já. Zrovna mi tu řve lev, ale už ho znám, takže vím, že ho nahradí zvuky pralesa. Co se dívky týče, nech věcem svůj vývoj. Tobě přeci žádná dívka nepatří a stejně tak není důvod, aby ses měnil kvůli někomu. Buď sám sebou. V tom smyslu, že víš kdo seš a pokud si nejsi jistý, ptej se... Zeptej se sám sebe: "Kdo jsem?" Skutečně a s odhodláním! "Kdo jsem?" Co jsem zač? Buď ostražitý ke všem myšlenkám, které se objeví a mohou být odpověďmi na tvoje otázky kdo nebo co jsi. Ze začátku to bývá zmatené, nepřehledné, neuchopitelné... Ale ser na to, prostě se dožaduj "své" odpovědi! Budeš vědět, že je to ona, až se dostaví... :)

Kdo jsi Indi?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=490045907716219&set=a.107060909348056.18129.100001324435231&type=1&theater

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaň naříkat příteli a podívej se na vše trochu z jiného úhlu. Třeba třes rukou: ať se ruka třese.. Pokud tě baví malovat, vem barvi a nanášej.. No a co, že to bude rozmazané, pořád to můžeš ovlivňovat, míchat barvi pouze ty, které si sám vybereš, kolik jich na to plátno naneseš a v jakém množství. 

Když budeš hledat důvody proč něco nejde, najdeš je...

 

Četl jsem o jednom lucidním snu, paní, kterou sice neznám ale je mi velmi blízko, tím jak jde v před i přesto, že se bojí:

"Utíkala jsem a v patách mi byla hrozná stvůra. Byla tak děsivá, že jsem strachem málem umřela. Utíkala jsem co jsem mohla ale nohy byly ztěžklé a ta příšera byla stále blíž.. 

Najednou jsem si vzpoměla, došlo mi, že je to sen. Vzpoměla jsem si, že se mi ve snu nemůže nic zlého stát a tak jsem zastavila. Šíleně jsem se bála ale pomáhal mi pocit, že se jedná o sen, věděla jsem, že se mi to zdá a ten strach mi neublíží stejně jako ta příšera, která funěla a řvala, že se mi z toho třásla kolena. To, že zůstala za mnou a nic mi neudělala, mě jen utvrdilo v tom, že se mi opravdu nemůže nic stát.

Rozhodla jsem se, že se otočím, že budu svému strachu čelit!

Pomalu jsem se otáčela a viděla, jak ta hrozná nestvůra chrlí z tlamy kouř ale bylá celá z papírových krabic. Papírová příšera už nezněla tak děsivě a krabice začali padat na zem a Já tam stála jako vítěz! Vyhrála jsem! Překonala jsem ten strach a otočila se mu v tvář. Zmizel. V ten moment jsem se probudila šťastná a v euforii. Pulsovala jsem energií a byla vděčná, že jsem natrefila na "Lucidní snění" a začala se o něj zajímat. Díky tomu jsem ve snu překonala strach a i přes den se cítím klidná a vyrovnaná. Jsem víc sama sebou a pro všechny mám skvělou zprávu: Není se čeho bát, strach živíte pouze vy a jenom vy se mu můžete postavit tak neztrácejte čas..

 

Mě osobně se to moc líbí :)

 

Hezký den Indi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Děkuji Viner-e za Tvou odpověď, získal jsem další skvělou myšlenku, která se stala další zkušeností. A tu stránku co jsi mi doporučil, moc rád se na ní podívám, mockrát děkuji. :)

Sportoval jsem chvilku, byl jsem na tom chvilku opravdu dobře, ale pak se vše rozmetalo kvůli dívce, pro kterou jsem to dělal. Chtěl jsem se změnit, abych se jí líbil. Teď jsem motivaci ztratil, není pro koho, ale už jsem o tom přemýšlel, že bych měl zase začít. Hlavně kvůli sobě! Chci se naučit mít rád, s tím mám velký problém. Zjistil jsem, že tento fakt mě brzdí ve vývoji...

K otázkám. Ano je problém trávit s lidmi, občas mám problémy se najíst či soustředit poblíž rodiny. Kvůli strachu jsem si musel dokonce požádat ve škole o uvolnění z TV, aktivitách před tabulí a dalšími aktivitami kde musím být pod dávkou stresu. Já se ve stresu strašně moc třesu a skoro omdlívám. A v rodině mou cestu duchovnem neznají, jelikož jim nic duchovno neříká. Když jsem jim řekl, že přestanu jíst maso, brát nějaké vybrané potraviny a tekutiny, tak se na mě dívali jako na šílence. Můj otec se mi jako vysmíval. Od nich nezískám sílu k duchovnu, ale aspoň jediná sestra mě poslouchá. I tu jsem zatáhl do breathariánství, ale spíš se mi zdá, že od toho má odstup, ale jsem rád za to, že aspoň jsem ji vysvětlil něco o dnešním světě, že jsme několik století otroci států. Aspoň nebude tak slepá a předal jsem ji tohle myšlení, že by se měla více dívat kolem sebe - ne vše je tak jak nám říkají. :)

AS je člověk, který dokáže hodně milovat a jeho slabostí patří oddanost. Ke komukoliv pocítím oddanost a ta osoba mě zradí (tak jak to bylo u té dívky), tak je všemu konec. Oddanost a mnoho osobních atribut mi lidé s AS bereme více vážněji než jakýkoliv normální člověk, je to tak moc silné. Já to beru jako handicap, podívejte jak si se mnou lidé hrají.

Jsem v kontaktu s jedním člověkem, který má též AS, ale ten to nemá jako handicap, ten člověk je tak chytrý, vůbec by jste nevěřili, že někdo s AS může být tak neskutečně chytrým člověkem. No, ale vlastně to patří k naší pozitivitě. Patří nám na oplátku logika a chytrost ve směru, kterému věnujeme nejvíce času. Takže jsme v některých věcech a záležitostech nesmírně inteligentní než kdokoliv jiný. Já bohužel ještě takovou věc nenašel, snad se to změní. Pak jsem s dalšími lidmi v kontaktu, kteří mi dodávají neskutečně moc energie, abych vše špatné zvládal.

 

Ve svém volném čase jsem většinou u počítače. Sbírám informace a hledám pravdu. Také jsem dříve maloval, ale jsem špatným kreslířem a také grafikem, vykašlal jsem se na všechno, nemá to cenu. Můj pernamentní třes rukou mě nedovolí dělat správné stopy. Pak není nic co by mě rozveselilo, krom té kresbě, které jsem věnoval tolik času, ale hold mi to nepatří. Musím hledat jinde.

 

Omlouvám se za tak dlouhý sloh, v tomhle já vynikám. Snad se to dá číst. Ještě jednou děkuji za Tvou odpověď.

 

S láskou Indi.

 

V tvém případě bych možná ještě vyzkoušel vyhledat služby kvalitního psychoterepeuta, ale někoho opravdu kvalitního, mohu případně na PM dát doporučení, nechci tu dělat reklamu někomu nebo vyvolávat nějaké emoce. Kazdopádně nechápej mě spatně, nemám tě rozhodně za blázna. Jedním z velkých omylů společnosti je doměnka, že ten kdo vyhledává služby psychoterapeuta je blázen. Uvědomme si, že spousta takovýchto nemocí a syndromů jsou výstřelky moderní doby. Takové nemoci v dávných dobách vůbec neexistovaly. Tím jak se po staletí šíří zhouba do našich myslí a jak jsme manipulováni a stávame se poslusným stádem, jsou nám podsouvány různá náboženství, jde vzdy jen o manipulaci. Stát je také manipulátor a je tak vlastně náboženstvím - cíl je stále stejný, tedy ovládat nás. A co myslíš že je věda? Zase jen novodobé náboženství - potřeba nás ovládat. Psychoterapeut je odborník, který nesoudí tvé názory, ale může identifikovat tvé bloky a pomoci ti je překonat, uspořádat si je tak, aby tě neblokovali. Strach máme všichni a jediné k čemu nám slouží je, že nás ve všem brzdí. Tak k čemu jej vlastně máme? Vůbec jej nepotřebujeme. Pokud jde o otázku pudu sebezáchovy, tak na to máme plazí mozek. Není žádoucí, aby nás v běžných situacích plazí mozek omezoval a na logická rozhodnutí máme limbický systém (neokortex) a zde pro změnu není žádoucí, aby mu plazí mozek házel pod nohy klacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím všechny zasvěcené do tohoto nového stylu života!

 

Jsem člověk duchovně rozrůstající a nejen to, dosti se ve velkém zajímám i o magii - je to cesta k absolutnímu osvícení, který patří i k breathariánství. Je to cesta ke svým lidským kořenům, k tomu co jsme byli a bohužel k čemu jsme z nějakých důvodů pak nesměřovali. Kdo ví, jak to bylo.

 

Každopádně jsem přesvědčen, že je to co jsem hledal, protože k jídlu mám už od dětství zvláštní vztah. Do dnes mám velký problém pojídat maso a taky cokoliv jiného, to samé platí pro příjem vody. Stravovací systém vůbec neuznávám a už od malička mě na srdci tížilo proč se furt MUSÍME stravovat. Přál jsem si životní styl, který by mě před tímto vysvobodil. Nu a teď to je asi měsíc co se o breathariánství poprvé dovídám více. Asi je je to přesně to co jsem hledal několik let. :)

 

Ale trápí mě jedna věc, víte všímám si, že každý s tím zde na fóru začal při nějakých váhách kolem 80-120 kilo. Ten úbytek váhy je dost velký. To by byl u mě problém, protože já ve 20 letech měřím 175 cm a mám cca 60 kg. Jedna má kamarádka má o mě starosti, že se mi něco stane, asi kvůli možné obrovské ztrátě váhy. Už teď ta váha skoro neví, že na ní stojím. :D

 

Na duchovní cestě mě čeká mnoho práce,... vše mě ovlivnil fakt, že mám aspergerův syndrom a jakékoliv trávení s lidmi či větší komunitou je pro mě nemožný úkol. Celí život jsem spíš strávil doma než venku, můj strach z lidí je mocnější než já, ať žije AS. :( Ale možná to mělo jednu výhodu, odtrhnutí od materiality. Nejsem závislí na věcech v evoluci, módní značce atp... 

 

 

Nicméně jsem přesvědčený, že mi tahle cesta duchovnem pomůže poznat skutečnou lásku a touhle boží zkoušku mít za sebou, abych mohl před bohem přejít k další zkoušce.

 

Nu nebudu psát slohy, jsem rád, že je tu taková komunita.

Všem přeji hodně lásky, prány a nově dobytých vítězství na této cestě!

S pozdravem,

Indi.

 

Ahoj Indi,

co se týče váhy, tak s tím bych si nedělal starosti. Na pránu bych chtěl přejít na jaře 2014, měřím 178cm a vážím 68kg. Můj brácha, který taky jde cestou k breathariánství měří 181cm a váží 60- 62kg. Ona ta váha není až tak důležitá. Někdo při přechodu zhubne třeba 15kg, někdo pouze kilo, dvě. Záleží, jak daleko jsi od SVÉ ideální váhy. Spíše než o váhu obecně tam jde o usazené nečistoty. traduje se, že jen ve střevech se uloží během 10let 1- 2,5kg usazenin+ další kila v nepotřebných tukových polštářích na různých částech těla. :-)

Také je (podle mě) důležité poznat sám sebe- aby člověka na této cestě nerozhodily práve ty různé starostlivé kamarádky (i když to myslí dobře) a nevnesly do Tebe pochyby a strach o Tvém konání- právě tyto negativní energie mohou být to, co Tě bude strhávat zpět do nižších vibrací.

Pamatuju si bratra v Tvých letech. Vážil stále svých 60kg a plno lidí mu říkalo jaká je to vychrtlina. Dost těžce to nesl. Nosíval třeba i v létě pod gatěmi ještě podvlíkačky atd... Dnes, ve pětatřiceti- stále na svých 60kg, se tomu jen usmívá a své tělo miluje.

Pokud studuješ magii, doporučil bych Bardona a jeho Bránu k opravdovému zasvěcení.

Měj se krásně

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Indi.

 

Komentare som si presla len tak letmo, tak neviem ci nebudem nieco opakovat.

 

Ano, vaha - je v pohode aj ked vazis menej, ked mas vysoke pranicke percento nebudes moc chudnut. ... tiez by som ti odporucala si sledovat pranicke percento - resp. na kolko percent sa tvoje telo v sucastnej dobe stravuje pranou.

Odporucam ti pozriet si seriu piatich videi - Jasmuheen Praha -

(1.)

Tam mas navod ako sa od Vyssieho Ja (Esencie) dozvediet pranicke percento. A plus je to cele velmi obohacujuce a pomerne novy zdroj. V mnohom s nou suhlasim, lebo som to pocitila aj na vlastnej kozi.

 

Ona neuznava prudky prechod cez 21 dni bez pripravy... v postate to co vola Henri Monfort priprava, je u Jasmuheen uz prechod. A s tym mozem suhlasit. .... pred 2 rokmi som zacala so surovou stravou a po nejakom case som citila ze sa so mnou nieco stalo. ... teraz viem, ze sa mi aktivovala schopnost zivit sa pranou na viac percent. ... breatharianstvo poznam dlhsie, ale az pred rokom som sa rozhodla precitat si o com to je.

 

Odporucala by som ti ist cestou zivej stravy a kratkych postov - zistis co na to tvoje tela (fyzicke, emocne, mentalne a spiritualne) a postupne sa ti bude zvysovat pr.percento ... nehovorim ze bez namahy - praveze, ked budes riesit telo, emocie a mysel - da to zabrat. ... a podla percenta si mozes aj lepsie urcit idealne mnozstvo potravy na denne skonzumovanie.

 

Aspergerov syndrom - nevnimaj to ako definitivny stav! ..... autisticky mozog je specialne navrhnuty, pospajany. Mas obrovsky potencial. Mam jedneho priatela, co bol autista a teraz je to uzasne mocna/schopna bytost. Vie komunikovat s nevtelenymi bytostami, Vyssim ja (kohokolvek), vidi energie, Ego ma velmi ciste, silna energia ... spominal mi energeticke chapadla, ktorymi si obcas pomoze na dialnici, ked niekto zavadza v rychlom pruhu :D .... atd. .... v poslednom case zacal aj vidiet entity (ale najjasnejsie vidi mna) ... zacal vidiet minulost (ked prechadza okolo nejakeho miesta tak obcas vidi to co sa tam odohralo par dni pred tym) ... mam pocit, ze on je hadam najdalej v procese expanzie/vzostupu.

.... pardon.. trochu som sa rozpisala inym smerom. chcela som povedat, ze autizmus zvladol meditaciami, qi gong (cinske cvicenia), ovladnutim mysle a zitim v pritomnosti s radostou ... (resp. postupne sa to ucil, ale to je uloha kazdeho)

Cize ak zacnes pracovat na mind mastery a pod (Echart Tolle je super) ... tak sa mozno budes divit co vsetko objavis.

 

Pa, Ivet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Indi,

 

chci ti říci, že jsi skvělá bytost a cokoli co Ti říkají doktoři a nejen oni..ať si říkají. Jen Ty víš kdo jsi...kam jdeš...a co chceš. 

Pro přechod máš nejlepší předpoklady a pokud tě pocit, že breatharianství je Tvá cesta naplňuje, pak se nenech odradit a věř především sobě.

Co se váhy týče, pak jsou i případy kdy lidé během přechodu na váze přiberou...vše to je o naprogramování těla.

Přeji Láskou naplněné dny

Veronika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Indi...ještě jeden námět bych pro Tebe měla, pokud hledáš odpovědi....

Velice mnoho odpovědí na své otázky jsem našla v knihách od Neala Donalda Walshe...

Hovory s Bohem. Je to několik knih a jedna inspirativnější než druhá.

Vím že slovo Bůh je velmi zprofanované, ale přesto jsou v těchto knihách obsažené mnohé pravdy.

Vřele doporučuji....

Krásné dny Ti přeji...Veronika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...