Přejít na obsah
Kalendář

První breathariánský kongres v Moskvě

Recommended Posts

3.-4. května 2013 se v Moskvě uskuteční První breathariánský kongres. Byli jsme jeho organizátory požádáni o sdílení pozvánky se čtenáři breatharian.cz a tedy tady je: Podrobnosti jsou k dispozici na stránkách http://breatharian-association.com

"Existují historické doklady o lidech, kteří nepřijímali potravu ani nepili vodu po řadu let. Tyto ojedinělé a roztroušené úkazy byly vnímány kontroverzně od obdivu az po úplné odmítnutí. Ve 20. století s pomocí internetu se naskytla možnost sdílení informací a zprávy o přechodu lidí k životu bez jídla nebo piti se začaly vyskytovat stále častěji. Ve 21. století jsme byli postaveni před nové paradigma.

Smyslem kongresu je:

Sjednotit zájemce o budování nové společnosti.
Zveřejnit informace o nejrůznějších způsobech jak dosáhnout života bez jídla.
Představit autory a jejich prokázané techniky přechodu divákům.
Vyslechnout si příběhy bteathariánských následovníků o jejich životním stylu a změně v jejich vnímání.
Probrat etapy přechodového období.
Kongres zpřístupní lidem výhody duchovního růstu a civilizačního rozvoje a poskytne badatelům důkazy o fyziologii breathariánských následovníků.

Program

3.května

10:00 - Registrace elektronických vstupenek
11:00 - Vystoupí Anna Polozova - prostor pro otázky a odpovědi
12:30 - Vystoupí Niki - prostor pro otázky a odpovědi
14:00 - Přestávka
15:00 - Vystoupí Ivard - prostor pro otázky a odpovědi
16:30 - Vystoupí Tian Gong - prostor pro otázky a odpovědi
18:00 - Zakončení

4.května

10:00 - Registrace elektronických vstupenek
11:00 - Vystoupí Alexandr Shestopalov - prostor pro otázky a odpovědi
12:30 - Vystoupí Genesis Sunfire - prostor pro otázky a odpovědi
14:00 - Přestávka
15:00 - Vystoupí Olga Podorovskaya - prostor pro otázky a odpovědi
16:30 - Vystoupí Dmitry Leykin - prostor pro otázky a odpovědi
18:00 - Zakončení"

Událost je v kalendáři na adrese zde:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Guest motomaji

No, nejak sa nám tá breathariánska komunita rozrastá. O chvíľu už budú divní tí, čo jedia  :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest motomaji

Nemôžem si pomôcť, ale mne sa to nepáči. Pripadá mi to skôr ako nejaký žart, alebo pokus celú vec zosmiešniť, ako sa to stalo napríklad v prípade UFO a mimozemských civilizácií.

Celá tá stránka a všetci ľudia, ktorí majú na akcii rozprávať, na mňa pôsobia nedôveryhodne a všelijako inak, len nie ako breathariáni. Napr. ako môže niekto tvrdiť, že MOJA technológia prechodu na pránu je najúčinnejšia na svete?  :o

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj motomaji,

do puvodnim prispevku nahore jsme pridal odkazy na prednasejici na kongresu pro lepsi predstavu, nektere jsem musel dost rafinovane googlovat :). Celou udalost podle cloveka, ktery mne pozadal o uverejneni pozvanky na kongres, organizuje Olga Podorkovskaya se svym manzelem, ta zda se ma v Rusku radu nasledovniku breatharianu a porada kursy pro verejnost. Ja osobne si myslim, ze to bude dobra akce, moznost soustredit zajemce o to tema a zase par zkusenosti navic. Z vystupujicich mne zaujala mne svym vystupovanim treba Anna Polozova, ktera pusobi autenticky a skromne, Tiang Gong, jestli se nepletu vystupovala i ve filmu

Jednotlivy breathariani mohou pusobit ruzne, jak rikal i H.Monfort, 'jsme zkratka vsichni uplne rozdilni'. Nekteri mozna duchovni, jini ne. Nekdo si na svou uvodni stranku uverejni primo cenu za sve seminare, jiny ne. Takovi jsme lide.. Zajimavy ale i presto snad zustane fakt, ze ziti bez jidla je mozne a snad onen kongres nebo spis kongrusek prispeje rozsireni povedomi o breatharianstvi a zase vice lidi si bude moci klast zvedave otazku: 'jak je to mozne'?

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest motomaji

Jednotlivy breathariani mohou pusobit ruzne, jak rikal i H.Monfort, 'jsme zkratka vsichni uplne rozdilni'. Nekteri mozna duchovni, jini ne. Nekdo si na svou uvodni stranku uverejni primo cenu za sve seminare, jiny ne. Takovi jsme lide.. Zajimavy ale i presto snad zustane fakt, ze ziti bez jidla je mozne a snad onen kongres nebo spis kongrusek prispeje rozsireni povedomi o breatharianstvi a zase vice lidi si bude moci klast zvedave otazku: 'jak je to mozne'

Áno, súhlasím, to je fakt, ktorý si často neuvedomím. Akosi podvedome si spájam breathariánstvo s istým stupňom duchovného rozvoja. Ale možno je pravda taká, ako niektorí tvrdia - breathariánstvo je iba schopnosť existovať bez jedla. Človek nemusí byť nijak duchovne ďalej než priemerná populácia. Preto potom aj u breathariánov možno nájsť vlastnosti, ktoré by som u duchovne vyspelejších ľudí nečakala. Asi preto sa mi to zdá byť zvláštne, lebo ja na to chcem ísť predovšetkým duchovnou cestou, a schopnosť byť bez jedla prichádza sama ako súčasť takejto cesty.

Ale všetci sme iní, všetci máme svoju životnú cestu, a teda rozumiem tomu, že niekto najprv dosiahne schopnosť žiť bez jedla a ostatné veci rieši (alebo aj nie) až neskôr.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Poznal som talentovaného básnika, rozumovo bystrého chlapa... kamoška mi písala, že perverzne píše...
Goebbels a mnohí nacisti  mal výborný umelecký a kritický  vkus...až nápadné nadpriemerné schopnosti...čo ale zneužili...čakal ich duchovný pád
Svetoví  rekordéri, speváci, herci , či bretharíáni budia obdiv...majú obdivovateľov a tým vyššiu zodpovednosť...keď chce niekto zväčšiť svaly, nezväčšia sa mu pozeraním na kulturistov.
Ak chce niekto duchovne rásť, musí si vedieť srdcom nájsť  tú správnu cestu...falošných ciest, končiacich na kapačkách, depresiách, celoživotnej podivínskej izolácii, kde človek sám seba sleduje, izoluje sa, a na nete niečo odpíše...pričom okolie vie o ňom svoje....takých  je neúrekom...
Strava je dobrá pre telo , ale duch potrebuje inú potravu...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek