Přejít na obsah

pasena

Uživatel
 • Počet příspěvků

  21
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  5

Vše od uživatele pasena

 1. pasena

  duchovní rozprava Petra Chobota

  Díky za odkaz na web Petra Chobota,je to úžasný člověk.Na jeho video, které jsem sem dala, jsem narazila náhodou (?????)...šťastný nový rok :-)))
 2. pasena

  T.Milda průběh mého půstu

  Dík za odpověď....teda musím se přiznat, že jsem se usmála při představě kuchaře-půstaře :-)))Máš můj obdiv, přeji hodně úspěchů :-)
 3. pasena

  duchovní rozprava Petra Chobota

  jaký párky? Co to je? To se jako jí???? Ty nedávej ani chudejm
 4. pasena

  duchovní rozprava Petra Chobota

  No tak si je schovej na příště a co nevydrží, rozdej chudým
 5. pasena

  T.Milda průběh mého půstu

  A mě napadá otázka : Jaký je tedy rozdíl mezi přírodním cukrem a třtinovým cukrem? Co je špatně s třtinovým???? Je to tak, že přírodní je řepný a nerafinovaný? Asi bych upřednostnila stevii, javorový sirup a med
 6. Učím se,co mám jíst a kolik. Tělo je fakt chytrý. Když se jí lehce, líp funguje i mozek a mění se myšlení. I když nepůstuju. Pomaličku bych se chtěla přibližovat k vitariánství. Žádné násilí, spíš pozorování těla a taky projasňování mysli ))
 7. pasena

  Setkavani s Henrim

  Záznam besedy s Henrim vidělo dost lidí, takže buďme rádi, že se to dostalo do povědomí, lidé o tom mluví, takže i tak to splnilo svůj účel a zastavit se to nedá, velký dík také panu Duškovi :)
 8. Jak má člověk půstovat, když už má normálně nízkou váhu? měřím 176 a vážím 60kg, když zhubnu pouhých 5 kg, bude ze mě kostřička Většino u mají lidi nadváhu, tak půsty nevadí, ale co my hubeňouři ? Odpoví mi někdo? Díky...Pasena :-)
 9. pasena

  Nízká váha a půsty

  Ivetko, budu ti držet palce, aby se ti všechno povedlo. Mě padá váha pomalu a jistě, jsem zvědavá, kdy se to zastaví. Asi to tak máme nastavené, ten spodní limit hodně nízko. Buď na sebe opatrná, snad poradí někdo zkušený. Určitě se ozvi, jak pokračuješ, jestli až budeš na práně přibereš apod.Přeju hodně úspěchů :)
 10. pasena

  Honza

  Líbilo se mi, jak Pavel Mácha nazýval askety právě lidi, co se neustále pídí za nákupy, vařením a uklízením nádobí.... :)
 11. pasena

  Zkušenost s přechodem

  Ahoj , tak mě napadlo, jak jsem kdysi dávno vynechala ze své stravy skoro ůplně sladidla , a jak jsem potom dlouho nemohla jíst nic sladkého, nechybělo mi to, prostě jsem si na to odvykla....takže ono to jde, stačí překonat tu závislost, která je asi v hlavě, když člověk chce, tak to není tak těžký....a sedm zákusků najednou je teda síla :)
 12. pasena

  Nízká váha a půsty

  Ahoj feriojes :) .....dík za příspěvek, no já ještě ani skoro nezačala s půstama a už jsem zhubla asi tři kila jen upravenou stravou. cítím se dobře, jenom okolí má neustále problém, naštěstí ne manžel, jemu to nevadí.Přibrat se mi asi nepodaří, protože jsem vždycky jedla zdravě a tudíž prosím, jestli by někdo neporadil s nějakým řešením, jak přibrat a přitom se nemuset cpát hranolkama prostě nějaké hodně výživné a přitom zdravé jídlo Za všechny odpovědi předem moc děkuji Vynechávám maso a chleba a nahrazuji to luštěninou, ořechama, semenama a různýma vločkama, pohankou a tofu apod.
 13. pasena

  Honza

  :) Nádherné čtení, děkuji :wub:
 14. Prána- ke štěstí brána :-)))

 15. pasena

  Destilka

  Aha.....díky, no ještě toho musím hodně přečíst :-)))
 16. Ahoj, slyšela jsem, že destilka vytahuje z kostí minerály, nemůže si člověk jejím pitím uškodit?
 17. pasena

  Nízká váha a půsty

  :D Dík za podporu, Teepacku, lidi v okolí dokážou udělat peklo, to je pravda, ale já se jen usmívám, zatím jsem zhubla 1kg, a to jen úpravou stravy. kostřička by ani nevadila tak mě, jako všem ostatním :-D.Mám jednu kamarádku, která je dost nemocná a vidí v breathariánství svou jedinou šanci, jak přežít,už komunikuje s Monfortem, aby neudělala chyby, potřebuje dohled. Strašně bych jí přála, aby se uzdravila. Ještě jsem nikde nenarazila na nějaké info pro lidi, kteří jsou hodně nemocní a potřebují se vyčistit a uzdravit, nejlépe přejít na pránu. tak jsme společně usoudily, že nejlépe obrátit se přímo na Monforta, jde jí taky dost o čas.Tak jsem zvědavá, jestli to půjde a jestli má šanci.
 18. pasena

  Životní styl bez jídla, Joachim M. Werdin

  zrovna ji čtu, jsem asi v půli, dobře se čte a je pěkně uspořádaná :-)))
 19. pasena

  K přechodu se chystám

  Ahoj lidičky ......Tak jím asi o třetinu menší porce, někdy i o polovinu, kupodivu nemám hlad, ani když se zapomenu navečeřet ....je mi mnohem líp než dřív, žádný trávicí problémy a pocity plnosti a přeplněnosti,taky mě to mohlo napadnout...no ale dřív bych možná nejspíš měla hlad, teď ne. Dost si vybírám co jím a jím s větší radostí, protože vím, že mi nebude zas těžko když mám občas mlsnou, kouskem hořké čokolády nepohrdnu ....váhu nemám, takže až mi spadnou kalhoty, tak budu vědět, že tudy cesta nevede a něco už vymyslím .....mějte se zdravě :rolleyes:
 20. pasena

  Nízká váha a půsty

  Díky moc za odpověď, myslela jsem si, že to tak nějak bude, prostě zas jen moc přemýšlím....prostě se jen povznesu nad reakcí okolí, bude to zkouška :-)
 21. Jo tak raději moc nemyslet .-)

 22. pasena

  K přechodu se chystám

  Ahoj lidičky, když jsem viděla přednášku Henriho Monforta, začala jsem shánět informace hlavně na netu. Protože od malička se mi nechtělo moc jíst, všichni mě pořád nutili, abych nebyla hubená. Jídlo mě celý život jenom nafukovalo a nikdy jsem se nemohla "přežrat", takže moje váha je už víc jak dvacet let stále stejná. Cvičím jógu a snažím se taky už víc jak 20 let jíst zdravější stravu, ale vlastně to spíš tak střídám. Myslím, že spousta energie je v hudbě, kterou miluju, takže na mě dost působí a poslední dobou čím dál víc. Po shlédnutí přednášky Henriho jsem snížila dávky jídla a zlepšila kvalitu, tak uvidím, co bude dál, jenom si musím hlídat váhu, nepřiberu a nepřiberu, což je taky divný, když všichni(skoro) to mají naopak. Jídlo mi teda moc dobře nedělá, takže bych se bez něj nejspíš obešla, když pomyslím, co bych tím získala. Ale nebudu předbíhat, budu sledovat svoje tělo, to mám nacvičené z jógy, takže jsem zvědavá, kam mě to zavede. Lidi kolem mě jsou už zvyklí, že s tím jídlem "to mám nějaký divný, pořád ňáký zrní :-))).....když viděj maso na mým talíři, tak se mě ptaj, co se mi stalo :-)))...ale to maso nejspíš vynechám. Zrní mi dělá dobře. Alkohol už téměř skoro nesnesu :-) Takže nechávám tomu volný průběh. Díky za vás za všechny, mějte se zdravě jak to jen jde :-)))))
×