Přejít na obsah

pasena

Uživatel
 • Počet příspěvků

  21
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  5

pasena je Autorem měsíce Květen 11 2015

Titul ocenění za nejoblíbenější obsah.

Popularita

5 Neutrální

O uživateli pasena

 • Datum narození 7.2.1968

Informace

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Contact Methods

 • Město
  Šumperk

Návštěvy profilu

7 255 zobrazení profilu
 1. pasena

  duchovní rozprava Petra Chobota

  Díky za odkaz na web Petra Chobota,je to úžasný člověk.Na jeho video, které jsem sem dala, jsem narazila náhodou (?????)...šťastný nový rok :-)))
 2. pasena

  T.Milda průběh mého půstu

  Dík za odpověď....teda musím se přiznat, že jsem se usmála při představě kuchaře-půstaře :-)))Máš můj obdiv, přeji hodně úspěchů :-)
 3. pasena

  duchovní rozprava Petra Chobota

  jaký párky? Co to je? To se jako jí???? Ty nedávej ani chudejm
 4. pasena

  duchovní rozprava Petra Chobota

  No tak si je schovej na příště a co nevydrží, rozdej chudým
 5. pasena

  T.Milda průběh mého půstu

  A mě napadá otázka : Jaký je tedy rozdíl mezi přírodním cukrem a třtinovým cukrem? Co je špatně s třtinovým???? Je to tak, že přírodní je řepný a nerafinovaný? Asi bych upřednostnila stevii, javorový sirup a med
 6. Učím se,co mám jíst a kolik. Tělo je fakt chytrý. Když se jí lehce, líp funguje i mozek a mění se myšlení. I když nepůstuju. Pomaličku bych se chtěla přibližovat k vitariánství. Žádné násilí, spíš pozorování těla a taky projasňování mysli ))
 7. pasena

  Setkavani s Henrim

  Záznam besedy s Henrim vidělo dost lidí, takže buďme rádi, že se to dostalo do povědomí, lidé o tom mluví, takže i tak to splnilo svůj účel a zastavit se to nedá, velký dík také panu Duškovi :)
 8. pasena

  Nízká váha a půsty

  Ivetko, budu ti držet palce, aby se ti všechno povedlo. Mě padá váha pomalu a jistě, jsem zvědavá, kdy se to zastaví. Asi to tak máme nastavené, ten spodní limit hodně nízko. Buď na sebe opatrná, snad poradí někdo zkušený. Určitě se ozvi, jak pokračuješ, jestli až budeš na práně přibereš apod.Přeju hodně úspěchů :)
 9. pasena

  Honza

  Líbilo se mi, jak Pavel Mácha nazýval askety právě lidi, co se neustále pídí za nákupy, vařením a uklízením nádobí.... :)
 10. pasena

  Zkušenost s přechodem

  Ahoj , tak mě napadlo, jak jsem kdysi dávno vynechala ze své stravy skoro ůplně sladidla , a jak jsem potom dlouho nemohla jíst nic sladkého, nechybělo mi to, prostě jsem si na to odvykla....takže ono to jde, stačí překonat tu závislost, která je asi v hlavě, když člověk chce, tak to není tak těžký....a sedm zákusků najednou je teda síla :)
 11. pasena

  Nízká váha a půsty

  Ahoj feriojes :) .....dík za příspěvek, no já ještě ani skoro nezačala s půstama a už jsem zhubla asi tři kila jen upravenou stravou. cítím se dobře, jenom okolí má neustále problém, naštěstí ne manžel, jemu to nevadí.Přibrat se mi asi nepodaří, protože jsem vždycky jedla zdravě a tudíž prosím, jestli by někdo neporadil s nějakým řešením, jak přibrat a přitom se nemuset cpát hranolkama prostě nějaké hodně výživné a přitom zdravé jídlo Za všechny odpovědi předem moc děkuji Vynechávám maso a chleba a nahrazuji to luštěninou, ořechama, semenama a různýma vločkama, pohankou a tofu apod.
 12. pasena

  Honza

  :) Nádherné čtení, děkuji :wub:
 13. Prána- ke štěstí brána :-)))

 14. pasena

  Destilka

  Aha.....díky, no ještě toho musím hodně přečíst :-)))
×