Martin

Editorial
 • Content count

  125
 • Joined

 • Last visited


Community Reputation

59 Výborný

About Martin

 • Birthday December 28

Informace

 • Pohlaví Muž

Contact Methods

 • Internet. stránka http://www.martinsvitak.cz
 • Město Č.Budějovice

Profile Fields

 • Country

Recent Profile Visitors


13,005 profile views

Martin's Activity

 1. Martin added a calendar event in Akce   

  4. vědomý půst s Petrem Starcem

  Until

  "Vážení a milí přátelé,
  Ještě jednou Vás srdečně zveme na 4. vědomý půst s pránikem Petrem Starcem do Centra pro Evoluci Duše, jež je víc jak rok jeho domovem.
  KDY?
  Od pátku   18. 9 . do neděle 20. 9.
  Začínáme  po sjezdu účastníků v pátek v 18:00 hodin a ukončení je v neděli  v 16:00 hodin.
  KDE JSME?
  Centrum se nachází v areálu nedaleko vesničky Ľubeľa v krásném prostředí mezi Nízkými a Vysokými Tatrami. Mezi městy Rožomberok a Liptovský Mikuláš.
  CO VÁS ČEKÁ?
  Setkání s člověkem, který již více jak 2 roky žije bez příjmu hmotné stravy. Peter se s Vámi podělí o svůj životní příběh,  který jej přivedl k pranické stravě. Dále pak o zkušenosti z oblasti pranické výživy, duchovního a osobnostního rozvoje člověka. Záleží jen na Vás a na situaci, kam se hovor rozvine.
  MOŽNOSTI CENTRA?
  Celý areál Centra Vám bude k dispozici a je pouze na Vaši volbě jak si chcete víkend v Centru užít. Povídat se může v budově, v otevřené stodole, pod širým nebem či si vyjedeme do blízkého téměř pohádkového lesa s horským potokem.  Veškeré dění se odvíjí od situace a naladění .
  NOCLEH?
  Možné je přespat v hlavní budově, stanovat nebo si ustlat na seně či pod širákem. (Dle Vámi vybraného noclehu se mění i částka za užívání prostor areálu).
  NA CO JE URČENA VÁMI UHRAZENÁ ČÁSTKA?
  Částka 25,- Euro je stanovena pro účastníky,kteří chtějí spát v hlavní budově. A slouží k pokrytí režie na energie včetně praní ložního prádla,dále pak pro lidi, jež se o areál a o Vaše pohodlí starají
  Částka 15,- Euro je stanovena pro účastníky, kteří spí mimo budovu. Přispěvek pro Petra je zcela dobrovolný a je na zvážení, zda mu budete chtít jím věnovanou energii nějak opětovat.
  JAKÉ SI TO UDĚLÁME TAKOVÉ TO BUDEME MÍT
  Veškerá inspirace je vítána a vše je otevřené. Je možné dát prostor hudebním nástrojům nebo iprobudit uměleckou  či jinak tvořivou můzu.
  DOBRÉ VĚDĚT
  Upozorňujeme, že v areálu žijí domácí (psi, kočka, ovce, kozy) i divoká zvířata (srny, líšky, netopýři, kuny, vosy a občas i divoká prasata)……V období říje se ozývají i jeleni.
  PROSÍME
  Pomalu nastává podzim, proto Vás žádáme o to, abyste si přivezli přezuvky do hlavní budovy. Děkujeme.
  DOPORUČENÍ
  Třídenní půst trvá 72 hodin, proto Peter všem účastníkům doporučuje začít s půstem již od půlnoci, tedy od 0:00 hodin v aktuální den začátku půstu.  Pokud začínáte půst v pátek, pak je dobré od půnoci ze čtvrtka na pátek  již nic nekonzumovat a pít pouze čistou vodu.
  DŮLEŽITÉ
  Pokud se chcete vědomého půstu zúčastnit, pak je nutné nás kontaktovat na našem e-mailu:
  CpED@email.cz nebo vyplnit níže uvedený formulář. Děkujeme.
   
  DALŠÍ VĚDOMÝ PŮST S PETREM PŘIPRAVUJEME NA 2. - 4. 10. 2015
  Více zde: http://centrum-pro-evoluci-duse7.webnode.sk/news/a4-vedomy-pust-s-petrem-starcem/"
   
  • 0 comments
  • 0
 2. Martin added a post in a topic Pránická výživa   

  Pro všechny zájemce o knihu v českém vydání přikládám text vydavatele, jak je možné se ho dočíst na terranovaincognita.cz. Jajímavá je i ukázka knihy, která je ve formátu PDF ke stažení na odkazu níže:

  "Kniha: Pránická výživa – Jiná cesta ke spiritualitě, jejíž přílohou je DVD s ukázkou medicínského kruhu a cvičení k rozproudění a udržení energie
  Autor: Henri Monfort

  Rozšířené a upravené vydání francouzského originálu vydaného Lanore, Paris 2009
  Vydalo: Danmed Publishing  | Rok vydání: 2013 | Počet stran: 260 vč. barevné přílohy
  Rozměr: 140×205 mm | Úprava: brož. | Jazyk: český |  Vazba: lepená V2 | ISBN: 978-80-260-4160-3

  Ukázka knihy ve formátu PDF ke stažení
  Henri Monfort se již deset let pohybuje po cestě do Terra Incognita – krajiny  neznámého území pránické výživy a tato kniha o tom přináší svědectví. Je úžasné zjistit, že Země neznámá, kterou díky Henrimu Monfortovi krok po krůčku objevujeme, je naší skutečnou vlastí, naším skutečným domovem. Doma nejsme zde v materiálním světě, ten je pouze naší školou. Postupným zbavením se strachu, podmíněností a limitujících doktrín materialistické společnosti se všichni můžeme stát šamany – svobodnými bytostmi pohybujícími se i v nemateriálním světě. Můžeme být šťastnými a mírumilovnými bytostmi stále ponořenými v oceánu nekonečné bezbřehé lásky.
  Kéž tato kniha svou autentičností, jasností a silou univerzálních a věčných zákonů, kterou dává pocítit, dokáže zasáhnout srdce všech, kdo se chtějí vymanit z přežívání a z trápení, opustit temné vězení materialismu a odvážit se následovat hlas své duše, aby mohli žít pro světlo, ve světle a se světlem.
  Knihu včetně DVD s natočeným harmonizačním cvičením a rituálem medicínský kruh s Henri Monfortem, které je přílohou knihy, vám na základě objednání odešleme dobírkou na vámi uvedenou adresu.
  CENA: 599,- Kč (včetně DVD a 15 % DPH)
  Poštovné a dobírka: v ČR 86,- Kč | na Slovensko 173,- Kč"
  Knihu lze objednat na stránce Terranovaincognita.cz zde
  • 0
 3. Martin added a post in a topic Peter Starec   

  „Peter Starec, 40-ročný Košičan, prišiel na stretnutie v sandáloch, ktoré nevyzúva ani v zime v snehu. Aj to vraj súvisí s pránickou výživou a energiou, ktorou disponuje. Nedávno sa zviditeľnil v rozhovore s Adelou Banášovou na TA3. Vyhlásil, že takmer dva roky nič neje, denne vypije len tri-štyri klasické preso kávy a poldecák vody."
  Rozhovor na Kosicednes.sk vyšel 27.března 2015
  • 0
 4. Martin added a post in a topic Monika Kunovská   

  Záznam setkání s Monikou Kunovskou o životě bez jídla, který se konal v Domě fantazie 23.7,2015. Více na stránkách dumfantazie.cz
  • 0
 5. Martin added a post in a topic Vstupenkov.cz   

  Ahoj Piláte,
  Já s tou službou zkušenosti nemám, ale podrobnosti o provozovateli jsem našel v levém dolním rohu
   

  • 0
 6. Martin added a post in a topic Monika Kunovská   

  'Monika Kunovská nepotřebuje jíst, energii „nadýchá“', je název článku na Okmagazine.cz, který je upoutávkou na celá rozhovor, který vyšel v červencovém čísle časopisu OK! Magazine.
  • 0
 7. Martin added a topic in Ostatní   

  Monika Kunovská
  'Přestala jsem jíst a energii doplňuji během', je název článku na Běhej.com, který představuje breathariánskou zkušenost pražské manažerky Moniky Kunovské. Beseda s Monikou je k dispozici na videu křtu DVD Žijeme energie, jsme energie zde.
  • 2 replies
  • 693 views
 8. Martin added a post in a topic Viliam Poltikovič - Žijeme z energie, jsme energie   

  V návaznosti na předchozí premiérovou projekci je k dispozici i záznam slavnostního křtu DVD včetně besedy se 3 ženami (Lenka Marečková, Jana Tylová - které ve filmu vystupují a Monika Kunovská), které se živí pránicky.
  • 0
 9. Martin added a post in a topic Fotony   

  Ahoj Kateřino,
  mozná máš na mysli úryvek z této přednášky konané 27.11.2011 v Praze, strana 4:
  "..Prána existuje na všech úrovních stvoření. Pokud se vydáte do hor nebo do pralesa, stačí i do hlubokého lesa, možná si všimnete takových světelných částic ve vzduchu, které se rychle pochybují, viděl to někdo, prožil to někdy někdo? Ti, kteří ten zážitek mají, tak mají dobře vyvinutou intuici neboli třetí oko. Ty malé světelné částice jsou částice, kterým se říká 'vzdušná prána'..."
  • 0
 10. Martin added a video in Peter Starec   

  Ďakujem Ti melónik
  "Malá,obrazovo-zvuková ochutnávka toho,čo a kde sa dá zažiť,počas Vedomého pôstu - u nás v ,,Centre pro evoluci duše" v Ľubeli na Liptove...
  oproti dokumentu,od talentovanej študentky pražskej FAMU,Bárky Chalupovej,už máme nejaké zmeny v osadenstve aj v hmote areálu...
  Trojdňový vedomý pôst,ale nie je o tom,čo zažíval Miško pri jeho pokuse o prechod na pránickú výživu...nemusíte sa báť...je to len kvalitná očista a krok k Životu v zdravšom-čistejšom tele,čiže Vašom Chráme ... s Láskou,PSt"
  • 349 views
  • 0
 11. Martin added a video in Peter Starec   

  Rok a pol bez jedla
  Rok a pol bez jedla je název rozhovoru se slovenským pránikom Petrom Starcom.
  • 243 views
  • 0
 12. Martin added a topic in Peter Starec   

  Ľubeľa ,,Centrum pro evoluci duše"
  "Malá,obrazovo-zvuková ochutnávka toho,čo a kde sa dá zažiť,počas Vedomého pôstu - u nás v ,,Centre pro evoluci duše" v Ľubeli na Liptove...
  oproti dokumentu,od talentovanej študentky pražskej FAMU,Bárky Chalupovej,už máme nejaké zmeny v osadenstve aj v hmote areálu...
  Trojdňový vedomý pôst,ale nie je o tom,čo zažíval Miško pri jeho pokuse o prechod na pránickú výživu...nemusíte sa báť...je to len kvalitná očista a krok k Životu v zdravšom-čistejšom tele,čiže Vašom Chráme ... s Láskou,PSt"
  • 0 replies
  • 878 views
 13. Martin added a post in a topic Martin Bruncko   

  Ahoj a díky za odkaz, Martinovu knihu Život bez jedla jsem zatím nečetl, ale na jednu z jejích recenzí jsem narazil na adrese zde.
  • 0
 14. Martin added a gallery image in Filmy   

  Žijeme z energie
  "I v našich krajích se začínají objevovat lidé, kteří nemusí přijímat pevnou potravu, a k žití jim stačí všudypřítomná vesmírná energie. Že je možné žít bez jídla, je pro mnohé nepředstavitelné i nepřijatelné. Stále však víme málo o možnostech, které člověk má. Ve filmu jsou zachyceni dlouholetí protagonisté tohoto směru výživy ve světě – Jasmuheen z Austrálie a Henri Monfort z Francie, dále mladá dvojice z Ekvádoru, která takto počala a porodila už dvě děti i Češky, které tímto způsobem žijí dva roky. Film se pokouší představit tuto tématiku v širokém záběru." (Oficiální text distributora)
  EAN: 8598087249181
  Vydala MAITREA, 2015, 83 minut.
  Dokument je k zakoupení ve formátu DVD na adrese vydavatelství Maitrea zde
  • 0
 15. Martin added a post in a topic Viliam Poltikovič - Žijeme z energie, jsme energie   


  "I v našich krajích se začínají objevovat lidé, kteří nemusí přijímat pevnou potravu, a k žití jim stačí všudypřítomná vesmírná energie. Že je možné žít bez jídla, je pro mnohé nepředstavitelné i nepřijatelné. Stále však víme málo o možnostech, které člověk má. Ve filmu jsou zachyceni dlouholetí protagonisté tohoto směru výživy ve světě – Jasmuheen z Austrálie a Henri Monfort z Francie, dále mladá dvojice z Ekvádoru, která takto počala a porodila už dvě děti i Češky, které tímto způsobem žijí dva roky. Film se pokouší představit tuto tématiku v širokém záběru." (oficiální text distributora)
  EAN: 8598087249181
  Vydala MAITREA, 2015, 83 minut.
  Dokument je k zakoupení ve formátu DVD na adrese vydavatelství Maitrea zde:
  • 1