Martin

Editorial
 • Content count

  117
 • Joined

 • Last visited


Community Reputation

59 Výborný

About Martin

 • Birthday December 28

Informace

 • Pohlaví Muž

Contact Methods

 • Internet. stránka http://www.facebook.com/svitak.martin
 • Město Č.Budějovice

Recent Profile Visitors


12,233 profile views

Martin's Activity

 1. Martin added a post in a topic Monika Kunovská   

  'Monika Kunovská nepotřebuje jíst, energii „nadýchá“', je název článku na Okmagazine.cz, který je upoutávkou na celá rozhovor, který vyšel v červencovém čísle časopisu OK! Magazine.
  • 0
 2. Martin added a topic in Ostatní   

  Monika Kunovská
  'Přestala jsem jíst a energii doplňuji během', je název článku na Běhej.com, který představuje breathariánskou zkušenost pražské manažerky Moniky Kunovské. Beseda s Monikou je k dispozici na videu křtu DVD Žijeme energie, jsme energie zde.
  • 1 reply
  • 126 views
 3. Martin added a post in a topic Viliam Poltikovič - Žijeme z energie, jsme energie   

  V návaznosti na předchozí premiérovou projekci je k dispozici i záznam slavnostního křtu DVD včetně besedy se 3 ženami (Lenka Marečková, Jana Tylová - které ve filmu vystupují a Monika Kunovská), které se živí pránicky.
  • 0
 4. Martin added a post in a topic Fotony   

  Ahoj Kateřino,
  mozná máš na mysli úryvek z této přednášky konané 27.11.2011 v Praze, strana 4:
  "..Prána existuje na všech úrovních stvoření. Pokud se vydáte do hor nebo do pralesa, stačí i do hlubokého lesa, možná si všimnete takových světelných částic ve vzduchu, které se rychle pochybují, viděl to někdo, prožil to někdy někdo? Ti, kteří ten zážitek mají, tak mají dobře vyvinutou intuici neboli třetí oko. Ty malé světelné částice jsou částice, kterým se říká 'vzdušná prána'..."
  • 0
 5. Martin added a topic in Peter Starec   

  Ľubeľa ,,Centrum pro evoluci duše"
  "Malá,obrazovo-zvuková ochutnávka toho,čo a kde sa dá zažiť,počas Vedomého pôstu - u nás v ,,Centre pro evoluci duše" v Ľubeli na Liptove...
  oproti dokumentu,od talentovanej študentky pražskej FAMU,Bárky Chalupovej,už máme nejaké zmeny v osadenstve aj v hmote areálu...
  Trojdňový vedomý pôst,ale nie je o tom,čo zažíval Miško pri jeho pokuse o prechod na pránickú výživu...nemusíte sa báť...je to len kvalitná očista a krok k Životu v zdravšom-čistejšom tele,čiže Vašom Chráme ... s Láskou,PSt"
  • 0 replies
  • 313 views
 6. Martin added a post in a topic Martin Bruncko   

  Ahoj a díky za odkaz, Martinovu knihu Život bez jedla jsem zatím nečetl, ale na jednu z jejích recenzí jsem narazil na adrese zde.
  • 0
 7. Martin added a gallery image in Filmy   

  Žijeme z energie
  "I v našich krajích se začínají objevovat lidé, kteří nemusí přijímat pevnou potravu, a k žití jim stačí všudypřítomná vesmírná energie. Že je možné žít bez jídla, je pro mnohé nepředstavitelné i nepřijatelné. Stále však víme málo o možnostech, které člověk má. Ve filmu jsou zachyceni dlouholetí protagonisté tohoto směru výživy ve světě – Jasmuheen z Austrálie a Henri Monfort z Francie, dále mladá dvojice z Ekvádoru, která takto počala a porodila už dvě děti i Češky, které tímto způsobem žijí dva roky. Film se pokouší představit tuto tématiku v širokém záběru." (Oficiální text distributora)
  EAN: 8598087249181
  Vydala MAITREA, 2015, 83 minut.
  Dokument je k zakoupení ve formátu DVD na adrese vydavatelství Maitrea zde
  • 0
 8. Martin added a post in a topic Viliam Poltikovič - Žijeme z energie, jsme energie   


  "I v našich krajích se začínají objevovat lidé, kteří nemusí přijímat pevnou potravu, a k žití jim stačí všudypřítomná vesmírná energie. Že je možné žít bez jídla, je pro mnohé nepředstavitelné i nepřijatelné. Stále však víme málo o možnostech, které člověk má. Ve filmu jsou zachyceni dlouholetí protagonisté tohoto směru výživy ve světě – Jasmuheen z Austrálie a Henri Monfort z Francie, dále mladá dvojice z Ekvádoru, která takto počala a porodila už dvě děti i Češky, které tímto způsobem žijí dva roky. Film se pokouší představit tuto tématiku v širokém záběru." (oficiální text distributora)
  EAN: 8598087249181
  Vydala MAITREA, 2015, 83 minut.
  Dokument je k zakoupení ve formátu DVD na adrese vydavatelství Maitrea zde:
  • 1
 9. Martin added a post in a topic Peter Starec   

   
   
   
  • 2
 10. Martin added a post in a topic Peter Starec   

  "Viete si predstaviť život bez jedla? Výnimočný hosť Adely Banášovej v programe Trochu inak takto funguje už takmer neuveriteľné dva roky." - celý rozhovor

  http://youtu.be/_Da9j8XVv5E
   
  • 1
 11. Martin added a post in a topic Peter Starec   

  "Rok a pol bez jedla. Rozhovor so slovenským pránikom Petrom Starecom" na Youtube.
   
   
  • 0
 12. Martin added a post in a topic Peter Starec   

  "Viete si predstaviť život bez jedla? Výnimočný hosť Adely Banášovej v programe Trochu inak takto funguje už takmer neuveriteľné dva roky." Článek na Aktuality.sk
  • 2
 13. Martin added a topic in Film & Literature   

  Viliam Poltikovič - Žijeme z energie, jsme energie
  https://youtu.be/vOz-LJ6Nccw
  Doprovnodný text videa na Youtube: "Toto video obsahuje záznam slavnostní premiérové projekce dokumentárního filmu Viliama Poltikoviče ŽIJEME Z ENERGIE, JSME Z ENERGIE s následnou besedou s autory, pořízený 28.1.2015 v Ústřední městské knihovně v Praze, přinášející svědectví o lidech, kteří objevili, že možná něco je na tomto světě jinak, než jsme si mysleli. Je třeba však upozornit, že tento záznam obsahuje pouze zkrácený sestřih z více než osmdesátiminutového filmu a proto nemusí obsahovat všechny potřebné informace a ani není návodem k experimentování a je na moudrém a svobodném zvážení každého, jak s nimi naloží."
  • 3 replies
  • 2,249 views
 14. Martin added a post in a topic Biotronik Tomáš Pfeiffer k pránické výživě   

  Včera pan Tomáš opět odpovídal na dotaz ohledně pránické výživy, na videu od časové stopy 24:34
   
   
   
  • 0
 15. Martin added a topic in Film & Literature   

  Life Style Without Food - Addendum
  Joachim Werdin has updated his Life Style Without Food into an Addendum, which is available for download on his website, please find bellow the official announcement, including the download link.
   
  "Life Style Without Food - ADDENDUM
   
  The file of the book can be downloaded from here:
  http://breatharian.info/texts/lswf-add.pdf
   
  I will be updating the file, uploading corrected versions, whenever I find errors. So, come back later and get the updated version, if you care.
  Please, let me know, if everything works well for you. Also, let me know about errors in the book. Also, your other suggestions are welcome by me.
  BTW, if you have not read it, the first part "Life Style Without Food" can be downloaded from here:
  http://breatharian.info/texts/lswf.pdf "
   
  More Info on Joachim's web site here.
  • 0 replies
  • 1,424 views