Přejít na obsah

Veru.veru

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dní od ocenění

  1

Veru.veru je Autorem měsíce Listopad 12 2012

Titul ocenění za nejoblíbenější obsah.

Popularita

3 Neutrální

Návštěvy profilu

4 298 zobrazení profilu
 1. Veru.veru

  Někdo již skutečně dlouhodobě na práně?

  Všechny moc zdravím a děkuji za odpovědi a reakce na můj dotaz. Vzhledem k tomu, že byl položen v roce 2012 a odpovědi od lidí s breathariánskou zkušeností přišly až po více letech, jsem mezitím musela svůj výzkumně - diplomkový zájem nasměrovat již jinam. Děkuji za ochotu podělit se o svůj příběh. Snad jej budete moci předat někdy v budoucnu anebo někomu jinému. S pozdravem a přáním pokoje, štěstí a všeho dobrého na vaší cestě - ať s jídlem anebo bez Veronika K.
 2. Veru.veru

  Někdo již skutečně dlouhodobě na práně?

  Také jsem si říkala, zda po návštěvě p. Monforta nebude od půstů chtít pokročit dále...
 3. Veru.veru

  Někdo již skutečně dlouhodobě na práně?

  Všem zatím moc děkuji za typy i za názory. Obě knihy mám k dispozici - jak od pana Werdina tak i Wernera. "Odmlčení se" a "stažení se do ústraní", či to, že nemají skuteční breathariáni potřebu psát do fóra docela chápu... Uvidím, jak "pochodím u nás na katedře" a pak bych kdyžtak zkusila kontaktovat přímo autory a zmíňěné pány u nás a hledala dál...
 4. Hezký den všem. Jsem studentka psychologie a od návštěvy pana Monforta v ČR jsem velmi oslovena "tématem" breathariánství, a to jak po stránce osobní (vlastní postupné očišťování a zjemňování stravy, očistné půsty atd.), tak i po stránce "studijní" - zvažuji, zda bych se tomuto tématu nevěnovala i ve výzkumu ke své diplomové práci - pokud naleznu podporu na naší katedře a zde v ČR také někoho, kdo je již skutečně nějakou dobu (po přechodu) na práně - bez přijímání fyzické potravy. Nemám v plánu zabývat se nějakým dokazováním zda je či není pránická strava možná, spíše se zaměřit na psychickou stránku, motivaci, na kognitivní a fyziologické změny, ke kterým dochází v průběhu přechodu a po něm... Z toho, co píšete zde na fóru, mi přijde, že nikdo takový tu zatím není - nebo - možná nemá potřebu se s tím jen takto veřejně prezentovat, což by bylo také poměrně pochopitelné... Prosím, pokud by byl někdo ochotný do budoucna pomoci, kontaktujte mě do zpráv. Předem moc děkuji. :-)
 5. Veru.veru

  Stehlik

  Hezký dobrý den, zajímalo by mě, pane Stehlík, zda stále pokračujete s pránickou stravou od května, kdy jste uveřejnil tento příspěvek a zda stále platí Vaše nabídka?
×